Divize C: Ovčáry - Dvůr 0:2 (0:0). Přímý kop Kruliše a gólová pojistka Řežábka do prázdné branky v poslední minutě zápasu rozhodly o tom, že v souboji dvou předních týmů soutěže se v Ovčárech radovali hosté. Ti dvěma góly dokázali dokonale potrestat vyloučení domácího útočníka Chrdleho. Fakta – branky: 75. Kruliš, 89. Řežábek. Rozhodčí: Paták (Horní Bříza). ŽK: 1:2. ČK: 1:0. (69. Chrdle). Diváci: 175. Poločas: 0:2. Ovčáry: Straka – Merz, Ondrák, Pechar, Kovařík – Matějček, Studený, Viskup (46. Voljanskij), Müller – Hyka, Chrdle. TJ Dvůr Králové: Tomek – Král, Kruliš, Bělina, S. Ježek – Blažek, D. Novák, Holub, Volf (46. Řežábek) – Groh – M. Otradovský (75. Klazar).

Trutnov - Předměřice 5:0. Pod povinné vítězství domácího celku se podepsali pouze dva střelci. Předměřice načal dvěma trefami Hejna a po něm se třemi brankami blýskl mladík Ficner, který hattrick zkompletoval v 85. minutě ze značky pokutového kopu. Fakta - branky: 40. 51. a 85. z pen. Ficner, 13. a 35. Hejna. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 4:0. ČK: 0:1 (83. Cejnar). Diváci: 250. Poločas: 3:0. FK Trutnov: Miloš Kamitz - P. Makovský, Kozák, Syrovátka, Duch (73. J. Makovský) - Mikeš (64. Machalík), Marks (54. Görner), Kuneš, Ficner - Hejna, Michal Kamitz. TJ Slavoj Předměřice nad Labem: Cejnar - Krejčík, Bergman (57. Nosek), Žák, Vyleťal (46. Hronek) - Jiroušek, Hlavatý, Tokar, Horák (51. Dostál) - Mlynář, Karnas.

1. A třída: Trutnov B - Kunčice 1:2 (0:2), Rudník - Nový Hradec 2:5 (1:3), Dvůr B - L. Bělohrad 0:2 (0:1) Vrchlabí - Chlumec 0:1

1. B třída: Úpice - Horní St. Město 4:0 (2:0), Žacléř - Hlušice 2:2, Jičín B - Mostek 0:0 (v 68. minutě chytil mostecký gólman Lebeda pokutový kop), Hostinné - Lánov 1:3 (0:1).

Irimon Okresní přebor: Pilníkov – Poříčí 5:2 (2:0), Mladé Buky – Janské Lázně odloženo, Bílá Třemešná – Kocbeře 3:2 (2:1), Volanov – Podhůří 1:4 (0:1), Staré Buky – Dolní Kalná 1:1 (0:0), Libeč – Vrchlabí B 1:3 (1:1), Rtyně – Vítězná 0:0, Žacléř B – Kunčice 1:4

III. třída: 23. kolo: Svoboda - Malé Svatoňovice 2:0, Hostinné B - Horní Maršov 0:3, Starý Rokytník - Radvanice 1:3, Bílá Třemešná B - Bohuslavice 4:1, D. Kalná B - Úpice B 7:4, J. Lázně B - Svoboda 0:2, Lánov B - Ml. Buky B 5:1, Strážné - M. Svatoňovice 3:0.

IV. třída: 23. kolo: Chvaleč - Libotov 3:0, Prosečné - Dolní Branná 1:0, Velká Úpa - Chvaleč 1:2 Kuks - Podhůří B 5:3, Bernartice - Černý Důl 2:2, Hajnice - Chotěvice 1:2, Lampertice - Borovnice 4:0.