Cvičený pes

Šestého ročníku se zúčastnilo celkem 48 mužstev. Poprvé do Havlovic přijeli hráči Olomouce a Jablonce nad Nisou. Vítězství v turnaji obhájilo mužstvo HOGO FOGO Sojčí Vrch, které porazilo Staropramen Trutnov 4:3. Zpestřením finálového odpoledne bylo žonglérské vystoupení cvičeného psa s míčem.

Hogo Fogo potřetí

Padesát týmů a přes 500 hráčů, to byla účast na 7. ročníku v roce 1984. Vítanou novinkou se stal digitální ukazatel času a skóre. Nové dresy rozhodčích se znakem HAFA byly kvitovány hráči i diváky. Prvenství obhájilo HOGO FOGO, když ve finále zdolalo Bumbálku Náchod 3:3, čímž také turnaj vyhrálo potřetí v řadě.

Ligoví hokejisté

V roce 1985 startovalo v turnaji 54 mužstev. Noví účastníci přijeli např. z Orlové, Sedlčan či Tábora. Zápasy poprvé řídili delegovaní rozhodčí. Sportovní úroveň turnaje stoupla i díky účasti ligových fotbalistů a hokejistů (Škoda, Kotal, Petrýl, Panchártek či atlet Kolář). Vrcholem 8. ročníku bylo opakování loňského finále HOGO FOGO – Bumbálka 3:4.

Miniatury poháru

Devátého ročníku se zúčastnilo 58 mužstev včetně jednoho slovenského z Partyzánského. V areálu hřiště přibyla zděná udírna, dvě zastřešené střídačky, nad plochou stopal igelitový desetimetrový doutník s nápisem „Vítáme účastníky 9. ročníku HAPO“. V nádherném nedělním podvečeru 13. července sledovalo 1100 diváků finálový zápas Strojsmalt Hradec Králové Pražská Trutnov. Pražská zvítězila 3:1 a poprvé získala pohár. Vyrobeny byly miniatury poháru a byly předány všem předcházejícím vítězům jako trvalá upomínka. V roce konání MS v Mexiku obdržel každý hráč tašku, na které byla znázorněna mapa světa a v ní zakresleny fotbalové vrcholy roku MS Mexiko a HAPO Havlovice.

Před kamerami

Desátému ročníku předcházelo velké pracovní úsilí HAfA. Po téměř 400 brigádnických hodinách se podařilo ve spolupráci s DOS Havlovice postavit v rekordní době pět měsíců budovu tělovýchovného zařízení. Tolik potřebné kabiny, sociálky, klubovnu, rozhlasovou kabinu a sklad v celkové hodnotě 489 000 korun. Pořadatelé v nových oranžových tričkách přivítali ve čtyřech hracích dnech 67 mužstev včetně tří z Polska. O turnaji byl natočen Jiřím Středou propagační film. V Havlovicích nechyběly dokonce ani kamery ČT, která z turnaje pořídily šot do BBS. Ve finále, které sledovalo 1700 diváků, porazil nováček Academix Hradec Králové Torpédo Úpici 3:0.