HRADECKO - Převýšov i Nový Bydžov na venkovních hřištích jen remizovali.

7.5.2007

Ilustrační fotoFoto: Archiv HD

Přepychy – Doudleby 1:2

Fakta – branky: 32. Havel – 37. a 58. Kráčmer. Rozhodčí: Rožnovský. ŽK 4:3. Diváků: 150. Poločas. 1:1. SK Přepychy: Krunčík – Kupka, Kollár, Jiří Jelen, Lukáš Jelen (74. Michl) - Sršeň, Havel, Rejchrt (70. Sedlák), Chválek, Rejzek, Žid (85. Jaroslav Jelen). Velešov Doudleby: Lasák – Bursa, Seibert, Mareš, Sršeň, Dvořák (72. Chaloupka), T. Kotyza, Krunčík, Schod (90. Lacina), Kráčmer, Chára (80. Kudláček).

Černilov – Převýšov 1:1

Fakta – branky: 60. Svatoň – 44. Trval. Rozhodčí: Arnošt (Hradec Králové). ŽK: 3:3. Diváků: 120. Poločas: 0:1. FK Černilov: Fiedler (82. Maryanďuk) – Hryzlík, Barbarič, Svatoň, Zumr – Jelen, Jukl, Černý, Petera – Škoda (86. Svatoš), Kuta (71. Blažek). SK Převýšov: R. Petr – Šmíd, A. Petr, Klička, P. Hrabík – Jarkovský, Breda (25. Ujec), Novák, Kopecký (70. Štoček) – Trval (70. T. Hrabík), Holý.

Česká Skalice – Libčany 2:0

Fakta – branky: 73. Vít, 88. Eimer. Rozhodčí: Čech (Pardubice). ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (Šejbl). Diváků: 100. Poločas: 0:0. Sestavy – Jiskra Česká Skalice: Čejchan – Čtvrtečka, Zákravský, Kožený, Rýdlo – Voráček (46. Zapadlo), Svoboda, Zítko, Martin Vít – Eimer (88. Goll), Sedláček. SK Libčany: Šejbl – Pech, Renca, Zahradník, Kocián – Novák, Adlaf, Luňák, Schejbal – Tušic, Semerád.

Lhota p. L. – Rychnov 0:0

Fakta – rozhodčí: Vídeňský (Ostroměř). ŽK: 3:3. Diváků: 150. Sokol Lhota pod Libčany: Pišta – Tužil, Špidlen, Kubíček, Jansa – Jedlička (88. Hruška), Syrovátka, Pražák, Švarc (81. Margolien) – Vl. Bednář, Z. Bednář (89. Zikl). FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: Rydlo – Polívka, Netuka (76. Kučera), Mondík, Schod – Brandejs (46. Krmaš), Bárnet, Ehl (80. Říčař), Rychtera – Reichl, Dapecí.

Broumov – Milíčeves 4:1

Fakta – branky: Čihák 2, Harasevič, P. Růžička – J. Roman. Rozhodčí: Martínek (Opočno) ŽK: 3:3. Diváků: 200. Poločas: 2:1. Sestavy – Slovan Broumov: Martin – Panny, Harasevič, Kuneš, Vejprava – P. Růžička, Štejnar, (64. Louda), Čihák, Schubert, (73. Kotyza) – Hanzlík, M. Růžička (77. Mucha). FC Milíčeves: Hlawtschke – Mlejnek, Mareček (55. Berný), Trč, Z. Roman – Hnízdo (65. Slepička), Horčičko, Šimůnek, J. Roman – Fejfar (78. Špitar), Štěrba.

Náchod B – Kostelec 1:1

Fakta – branky: 53. Hubička – 55. Kuhn. Rozhodčí: Zloch. ŽK: 2:1. ČK: 0:2 (59. Kuhn, 59. Tichý). Diváků: 100. Poločas: 0:0. Sestavy – FK Náchod – Deštné B: Strazzer – Kalmán, Gross, Nejman, Zelený I. – Zelený II., Umlauf (80. Franců), Jirman, Zelený III. – Suchánek, Hubička (60. Vacek).FC Kostelec nad Orlicí: Rücker – Šrámek, Mráz, Kánský, Chochola – Chaloupka, Sehnal, Kühn, Řehák – Tichý, Bolehovský.

Libáň – Nová Paka 0:2

Fakta – branky: 23. a 38. Bažík (jednou z pen.). Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 5:3. ČK: 2:0 (25. Bányácski, 44. Zajíček). Diváků: 100. Poločas: 0:2. TJ Sokol Libáň: Švorc – Mutzer, Horna, Smetana, Bejda – Zajíček, Hůlka, Bányácski, Mička – Zavřel (71. Kučera), Šimek (83. Brodský).
1. FK Nová Paka: Balatka – Jiřík, Bajer, Kazda, Mačí (65. Jisl) – Kalenda (83. Šanda), Rozsévač, Čokina, Ptáček – Kuchta, Bažík (70. Fišar).

Olympia HK – Nový Bydžov 0:0

Fakta – rozhodčí: Otava (Kopidlno). ŽK: 1:1. Diváků: 100. FC Olympia Hradec Králové: Cejnar – Mašek, Mařas, Němec, Urban – Kubelka, Koblížek, Bělka, Pospíšil – Šmíd (90. Bergman), Krejčík. FK Nový Bydžov: K. Průcha (58. Lajvr) – Matějka, Hruška, Tauchman, Novák (84. Suchochleb) – Pilař, Věchet, Obermajer (55. Valenta), Tomeš – P. Průcha, Pánek.

7.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Basketbalistky Trutnova prohrály v Mladé Boleslavi

„Lvice“ podle předpokladů, Lokomotivu postihl kolaps

Turnov - Dva dny žil Turnov oblíbenými Vánočními řemeslnickými trhy, které skončily v sobotu podvečer.

Polívková si připadá jako paní starostová, Vašut lyžoval závodně

Špindlerův Mlýn - Hlavní role ve filmu Špindl, který se natáčel v únoru a březnu v horském středisku, patří Anně Polívkové. Společně s dvěma sestrami vyrazí vstříc milostným dobrodružstvím do Krkonoš.

„Konečně přijelo áčko,“ užíval si Jakub Kohák zasněžený Špindl

Špindlerův Mlýn /FOTO, VIDEO, ROZHOVOR/ - Známý showman Jakub Kohák se objevil v sobotu ve Špindlerově Mlýně při slavnostním otevírání lyžařské sezony.

Dvůr v derby obrat nedotáhl. Rozhodl Svoboda

Trutnovsko - Podkrkonošský šlágr přinesl vyrovnanou bitvu, kterou gólově vyřešil druhý trutnovský útok.¶