IRIMON Okresní přeboru muži

– sobota 16.30: Podhůří – Libeč (Seidel, Beránek, Suchomel), Pilníkov – Kocbeře (Nevařil, Lamberský), Bílá Třemešná – Žacléř B (F. Dostál, Lelek), Poříčí – Volanov (Řeháček, Kocurek), Kunčice - Staré Buky (Mahrla, Mrkvička, Pecina), Dolní Kalná – Mladé Buky (J. Prokop, Záruba, Lubas), Janské Lázně – Vítězná (Teichmann, Trejbal). Neděle 14.00: Vrchlabí B – Rtyně (Dupák, Seidel, Louda).


Okresní soutěž III. třídy muži –

sobota 16.30: Horní Maršov – Lánov B (Machata), Svoboda – Strážné (Langer). Neděle 16.30: Hostinné B – Dolní Kalná B (Nevařil, Přiklopil), Úpice B – Janské Lázně B (Řeháček), Mladé Buky B – Starý Rokytník (F. Dostál, Kocurek), Malé Svatoňovice – Bílá Třemešná B (Vokřál, Mlynář), Radvanice – Bohuslavice (Gereg, Mahrla).


Okresní soutěž IV. třídy muži –

sobota 16.30: Dolní Branná – Velká Úpa (Dupák). Neděle 16.30: Bernartice – Lampertice (Fikejz), Borovnice – Prosečné (P. Prokop), Černý Důl – Kuks (Pecina), Podhůří B – Libotov (Dytrych), Chvaleč – Hajnice (Langer), Pilníkov B – Chotěvice (Lamberský).


Okresní přebor dorostu – sobota 13.30: Horní Maršov – Kuks (Trejbal, del. Mikeš), Podhůří – Bílá Třemešná (Suchomel), Lánov – Chotěvice (Louda). 14.15: Mostek – Hostinné (Přiklopil). Neděle 13.30: Podhůří – Svoboda (Mrkvička). 14.15: Lánov – Horní Maršov (Erlebach), Hostinné – Prosečné (Přiklopil, del. Mikeš).


Okresní přebor žáci – sobota 11.30: Horní Maršov – Volanov (Trejbal), Lánov – Chotěvice (Louda). 12.30: Mostek – Rtyně (Přiklopil). 14.30: Pilníkov – Mladé Buky (Lamberský), Dolní Branná – Rudník (oddíly). Neděle 12.30: Lánov – Horní Maršov (Erlebach). 14.00: Mladé Buky – Mostek (Kocurek). 14.30: Malé Svatoňovice – Dolní Branná (Mlynář), Chotěvice – Bílá Třemešná (oddíly), Rudník Volanov (Pecina).


Okresní soutěž mladších žáků – neděle 9.30: Studenec – Úpa C (OFS Semily). 14.00: Rtyně – Kuks, hř. Úpice (Řeháček). Pondělí: Rudník – Mladé Buky (oddíly)


Okresní přebor přípravky neděle 9.00 – skupina A v Lánově: Poříčí – Lánov, H. Maršov, Vítězná (Erlebach, oddíly). Skupina B v Ml.Bukách: Ml. Buky, B.Třemešná, Hostinné – Kuks (Kocurek, Nevařil). Skupina C v M. Svatoňovicích: Pilníkov, Svoboda, Úpice – M. Svatoňovice (Mlynář, Kurtinec).


Okresní soutěž mladší přípravky – sobota 9.00 ve Rtyni: Poříčí, Rtyně, D. Kalná (Louda). Neděle 9.00 v Hostinném: Hostinné B, Svoboda, Podhůří (Suchomel)


Krajský přebor dorostu – sobota 10.30+12.45: Dvůr Králové – Týniště (Dostál, J. Prokop, Záruba). 12.00+14.15: Úpice – Hořice (Šmída, Čejchan, Fikejz).