Zatímco vedoucí Úpice zvládla zápas v Dolní Kalné, Horní Staré Město si z Kunčic přivezlo jen bod a rozdíl mezi oběma adepty na postup je nyní čtyřbodový. „Prvních dvacet minut bylo z naší strany velmi dobrých, soupeř si s naší aktivitou nevěděl rady, chyběly jen branky. Tu naopak vstřelila Úpice, ovládla hru a díky své fotbalové kvalitě hrála, co potřebovala. Po druhé brance jsme úplně odpadli a soupeře téměř neohrozili. Jsem zklamán,“ vyjádřil se k porážce 0:2 od lídra trenér Dolní Kalné Tomáš Navrátil.
To jeho úpický protějšek byl mnohem spokojenější. „Po počátečním nervózním začátku se projevila větší fotbalovost našeho týmu podpořená oproti minulým utkáním a menší krizi nesmírnou vůlí a nasazením,“ zhodnotil utkání kouč Vladimír Jůzl. Jeho tým se v posledních třech kolech doma utká s Poříčím a venku v Janských Lázních a Žacléři. Skučkův „Horňák“ čeká doma ještě také rezerva Baníku, poté míří do Bílé Třemešné a sezonu uzavře doma s vrchlabským béčkem.
Prvního bodu na jaře po jedenácti kolech dočkali Bohuslavičtí, remizovali v Janských Lázních. Záchranného stébla se chytila žacléřská rezerva, která porazila Mladé Buky a ve výčtu zajímavostí víkendového kola nelze opomenout třináctibrankovou přestřelku Vítězná – Bílá Třemešná (7:6). ⋌