OKRESNÍ PŘEBOR

Žacléř B – Poříčí 5:1 (3:0). Branky: Maňuch, Vorel, Polák, Skála, Špecián – Šmíd. Rozhodčí: Machata. Bez karet. Až do 37. minuty se hrálo poměrně vyrovnané utkání, pak přišla během deseti minut tří gólová smršť domácích a druhý poločas se hrál pouze z povinnosti. Hosté si s nezkušeným kádrem počínali příliš zbrkle a Baník mohl přidat i další branky.

III. TŔÍDA

Dolní Kalná B – Bohuslavice 6:3 (1:2). Branky: Korda 2, Zezulka 2, Šus, Sobotka – Křížek 2, vlastní. Rozhodčí: Suchomel. ŽK: 2:2. Diváků: 90.

Bílá Třemešná B – Radvanice 1:4 (0:2). Branky: J. Hažer – Císařovský 2, Šimočko, Chmelík. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 2:2. Diváků: 150.

Starý Rokytník – Malé Svatoňovice 2:0 (1:0). Branky: Kosour, Hájek. Rozhodčí: Dupák. ŽK: 1:1. Diváků: 70.

Strážné – Mladé Buky B 1:0 (0:0). Branka: Fajfr. Rozhodčí: Janota. ŽK: 1:5, ČK: 0:2 (Doležal, Hron). Diváků: 50.

Lánov B – Svoboda 2:2 (1:1). Branky: Gašparík, Schliegsbier – Hrušovský, Reil. Rozhodčí: F. Dostál. ŽK: 3:4. Diváků: 60.

Janské Lázně B – Horní Maršov 0:3 (0:1). Branky: Olšák 3 (1 z pen.). Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Hostinné B – Úpice B 0:1 (0:0). Branka: Novák. Rozhodčí: Louda. ŽK: 1:1. Diváků: 80.

IV. TŔÍDA

Lampertice – Chotěvice 2:1 (1:1). Branky: Bauman (z pen.), Demuth – Odvárka. Rozhodčí: Kurtinec. ŽK: 1:1. Diváků: 40.
Hajnice – Pilníkov B - hosté se k utkání nedostavili.
Libotov – Chvaleč 5:5 (1:1). Branky: Plšek 2, Klazar 2, Kočí – Přívratský 3, Výrostko 2. Rozhodčí: Lelek. ŽK: 1:1. Diváků: 32.
Velká Úpa – Podhůří B 1:2 (1:1). Branky: R. Hynek – Cerman, Karpíšek. Rozhodčí: Louda. ŽK: 1:1. Diváků: 40.
Kuks – Dolní Branná 0:2 (0:1). Branky: Votoček ml., Mečíř. Rozhodčí: F. Dostál. ČK: 0:1 (Pačesný).
Prosečné – Černý Důl 1:4 (0:2). Branky: Sochor – Toman, Pavlíček, Kučeravý, Parasič. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 2:1. Diváků: 80.
Bernartice – Borovnice 3:1 (1:1). Branky: Džunda 2, Godla – Čedík. Rozhodčí: oddílový. Bez karet. Diváků: 60.

OKRESNÍ PŘEBOR – DOROST

Bílá Třemešná – Lánov 1:2 , Hostinné – Podhůří 5:0, Kuks – Svoboda - nehlášeno , Prosečné – Horní Maršov 3:1.

OKRESNÍ PŘEBOR – ŽÁCI

Rtyně – Malé Svatoňovice 1:3 , Rudník – Mostek 11:0, Volanov – Dolní Branná 8:0, Pilníkov – Bílá Třemešná 3:4.

OKRESNÍ PŘEBOR – MLADŠÍ ŽÁCI

Rudník – Mladé Buky 2:4, Kuks – Rudník - nehlášeno, Úpa C – Rtyně 1:1 , Mladé Buky – Studenec 5:0 .

OKRESNÍ PŘEBOR – PŔÍPRAVKA 7+1

Skupina A v Poříčí: Poříčí – Žacléř 0:4 , Horní Maršov – Vítězná 5:0, Poříčí – Horní Maršov 5:1, Žacléř – Vítězná 11:1, Poříčí – Vítězná 4:0, Žacléř – Horní Maršov 7:0.

Skupina B v Hostinném: Mladé Buky – Kunčice 3:0, Hostinné B – Kuks 4:0, Mladé Buky – Hostinné B 2:1, Kunčice – Kuks 12:1 , Mladé Buky – Kuks 3:1 , Kunčice – Hostinné B 7:1.

Skupina C v Úpici nehlášeno

OKRESNÍ SOUTÉŽ – ML. PŘÍPRAVKA 4+1

Ve Svobodě: Svoboda – Podhůří 9:1, Svoboda – Poříčí 0:7, Podhůří – Poříčí 1:12.

Ve Rtyni: Rtyně – Dolní Kalná 4:2, Rtyně – Hostinné B 0:3, Dolní Kalná – Hostinné B 5:7.