Boj o sestup se pořádně zamotává

Trutnovsko - Krom Volanova všechny týmy hrající o sestup vyhráli. Rozdílem třídy skončil zápase mezi Kunčicemi a Libčí, kdy domácí zvítězili o šest branek!

5.5.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

Janské Lázně – Kocbeře 5:3 (2:1). Branky: Romančák 2 z penalt, Regina, Němeček, Kuric – Tulach z pen., Jarolím, Hulík. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 3:3, ČK: 1:0 (J. Sapár). Diváků: 60. Utkání v němž byli hosté i přes divoký výsledek vyrovnaným soupeřem. Jako penaltový střelec se ukázal dvěma proměněnými Romančák. Hosté po první z nich vyrovnali také z penalty Tulachem na 1:1. Domácí do přestávky přeci jenom dorážkou Reginy strhli vedení na svou stranu. V rozmezí 60. až 67. minuty domácí přidali další tři góly, Romančákem, který proměnil i druhou penaltu za ruku hostů, Němečkem z voleje krásně trefenou střelou a dorážkou Kurice. Zdálo se být rozhodnuto. Vše zamotalo vyloučení Jana Sapára za stažení soupeře před domácím pokutovým územím a jeho odchod pod sprchy v 77. minutě. Hosté získali novou chuť do hry a dvěma góly řádně zdramatizovali jasný zápas. Nutno dodat, že k oběma gólům přispěli svými chybami domácí hráči. Více ale hosté již nestihli, a tak body i přes dramatickou zápletku zůstaly doma.

Vrchlabí B – Vítězná 6:1 (1:0). Branky: Jirsa 2, Kraus, Chlup, P. Mejsnar, L. Mejsnar – Robek. Rozhodčí: Mahrla. Bez karet. Diváků: 50. Zasloužená výhra domácího týmu, který převyšoval soupeře ve všech směrech.

Dolní Kalná – Rtyně 3:2 (1:0). Branky: Vaněk 3 – Černý, Pour z pen. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 1:1. Diváků: 95. Domácí se ujali vedení rychlou brankou již v 5. minutě. Jinak se celou první půli hrál naprosto vyrovnaný fotbal, zejména mezi oběma vápny. Ve druhém poločase měli hosté výraznou převahu, ale domácí paradoxně odskočili na 3:1. Hosté snížili ve druhé minutě nastavení z penalty. Hattrickem se blýskl znovuzrozený domácí kanonýr Vaněk.

Podhůří – Mladé Buky 2:2 (1:0). Branky: Přívratský, Havel – Hrubeš, Moravec. Rozhodčí: Prokop ml. ŽK: 2:0. Diváků: 80. Favorit měl v Hartě namále! Osmnáct minut před koncem ještě prohrával 2:0. Poté ale zapnul na sto dvacet procent a poprvé ze závaru a zmatku snížil a v 84. minutě po hlavičce z rohového kopu stanovil konečný výsledek. Celý zápas se hrál výtečný fotbal ve vysokém tempu, kde první dějství bylo pod taktovkou domácích, ve druhém měli navrch hosté. Obě strany se shodly, "dobrý bod".

Kunčice – Libeč 6:0 (3:0). Branky: Petrák 2, D. Jeřábek, Adolf, Danihelka z pen., Grigel. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 4:2. Diváků: 40. Zasloužená výhra domácích. Zkušenost hostí nestačila na dravější a mladší domácí hráče.

Bílá Třemešná – Volanov 2:0 (2:0). Branky: D. Kubelka, J. Hažer. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:3. Diváků: 80. Celé utkání se hrálo s velkým nasazením obou celků, ale za stálé převahy domácích, kteří zaslouženě získali všechny body.

Pilníkov – Žacléř B 1:0 (1:0). Branka: J. Kratochvíl. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Utkání, ve kterém měli domácí více ze hry, a také si vytvořili více brankových příležitostí.

5.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Kultura a sport - Kultura a sport Odborní pracovníci 15 450 Kč Kulturní referenti PRACOVNÍK V OBLASTI KULTURY - MUZEUM. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15450 kč, mzda max. 23230 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: aktivní znalost jednoho světového jazyka, řidič. průkaz sk.B, orientace v základních účetních a ekonomických činnostech, časová flexibilita (předpokládá se pravidelná pracovní doba i o víkendech), dobrá znalost práce na PC, výše hrubého platu je dána počtem odpracovaných let (0-32) a jedná se o základní plat, , 25 dnů dovolená, příspěvky na obědy, ošatné a rekreaci, , kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky. Pracoviště: Město vysoké nad jizerou, Náměstí Dr. Karla Kramáře, č.p. 227, 512 11 Vysoké nad Jizerou. Informace: Nechanický, +420 481 593 371. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 15 000 Kč Svářeči SVÁŘEČ KOVŮ, LEŠENÁŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: dobré pracovní nasazení, práce ve výškách, sváření CO2, hliníku, , doprava na pracoviště, , kontakt: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: Tomáš hájek, 512 45 Rokytnice nad Jizerou 3. Informace: Josef Hájek, +420 724 211 601. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Mzdový účetní 28 000 Kč Mzdoví účetní Mzdová účetní. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MZDOVÁ ÚČETNÍ - práce a mzdy, praxe v oboru, spolehlivost, schopnost samostatné práce, nástupní mzda 28000,-Kč. Pracoviště: Beran jiří s.r.o., Pod Viaduktem, č.p. 55, 541 01 Trutnov 1. Informace: Jiří Beran, +420 737 291 695. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 500 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Pomocný dělník-ce ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: POMOCNÝ DĚLNÍK-CE VE VÝROBĚ -, nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, 1000,-Kč za plnění pracovního fondu, příspěvek na Vánoce a dovolenou, příspěvek na stravování, , Bonus: 5000,-Kč za přivedení nového kolegy, Kontakt: e-mailem , nebo telefonicky Po-Pá 8-15 hod.. Pracoviště: Peter - gfk s.r.o., 544 64 Kocbeře. Informace: Jakub Masařík, +420 499 310 227.

Fotbalisté Trutnova remizovali s rivalem ze Dvora Králové 2:2. V penaltách byli šťastnější hosté.
21

Rivalové si v divizním derby poprvé body dělili, po penaltách slaví Dvůr

Trutnovské basketbalistky sehrály na nymburské palubovce vyrovnanou partii. Jejich nejlepší střelkyní byla Anna Rylichová (vlevo, č. 16).

Trutnov dal pořádně zabrat nymburskému favoritovi

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.