Rtyně – Kocbeře 1:2 (1:1). Branky: Pour – Tulach, Hulík. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 1:1. Diváků: 38. V první půli měli hosté více ze hry, a také brankové příležitosti, které domácí brankář výborně vyřešil. Ve druhém poločase Rtyně nastřelila tyčku a břevno a po hrubé chybě vstřelili nakonec vítězný gól hosté.

Vítězná – Mladé Buky 0:2 (0:2). Branky: Dvořák, Mikolajczyk. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Silně oslabený domácí tým nestačil na zkušený hostující celek a zaslouženě prohrál.

Janské Lázně – Libeč 4:0 (2:0). Branky: Kuric 2, Mihalík, Němeček. Rozhodčí: Mlíkovský. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Hosté rozhodně nepřijeli jako odevzdaní soupeři. Domácí ale zlepšeným a koncentrovaným výkonem i přes jasnou snahu hostů o vyrovnanou hru, nepustili zápas ze svých rukou. Ve 22. minutě povodil Kuric obránce pokutovým územím a sám i skóroval. Ve 28. minutě Kurice opět vyniknout brankář domácích Chráska, když ho poslal dlouhým výkopem do samostatného úniku, který proměnil ve dvou gólové vedení. V 65. minutě se trefil navrátilec do sestavy Mihalík po přihrávce Kulta. Zápas uzavřel z nezištné přihrávky Kurice střelou Němeček. Hosté měli také šance na skórování, ale trestuhodně je zahazovali nebo je likvidoval brankář domácích.

Vrchlabí B – Staré Buky 5:1 (2:1). Branky: Zarebski 2, Vaňous, Vondráček, Hejna – Michal Dvořák. Rozhodčí: Gereg. Bez karet. Diváků: 30. V průměrném utkání domácí s přehledem vyhráli.

Dolní Kalná – Volanov - hosté se k utkání nedostavili

Podhůří – Žacléř B 7:0 (2:0). Branky: Smejkal 3, Dryml 2, Mlejnek, D. Zdržálek. Rozhodčí: Louda. ŽK: 0:1. Diváků: 50. První poločas fotbalový "pochoďák", ve druhém se domácí začali prosazovat i střelecky. Baník nastoupil v deseti, dohrával v devíti, a nebylo tedy divu, že si Jiskra vytvořila 25 vyložených šancí (5 x břevno, 2 x tyč), ze kterých 8 "tutovek" likvidoval pravděpodobně nejlepší hráč zápasu, brankář hostí Marcel Dousek. Hattrick Smejkala a skvělý výkon Drymla se dvěma góly se rovněž cení.

Kunčice – Pilníkov 2:0 (1:0). Branky: D. Jeřábek, J. Petrák. Rozhodčí: Machata, ŽK: 0:3, Diváků: 40. Domácí hráči svého soupeře přehráli větším důrazem. Další šance zůstaly nevyužity.

Poříčí – Bílá Třemešná 1:2 (0:2). Branky: Groer – Pátý, Hažer. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 1:1. Diváků: 30. Domácí zaspali začátek zápasu a již v 10.minutě prohrávali 0:2, a přestože poté se svým soupeřem srovnali krok, a vyrovnali hru, dokázali vstřelit pouze jedinou branku, a tak si Třemešná z Poříčí zaslouženě odvezla všechny body.