Vítězná – Kunčice 1:3 (0:3). Branky: Pácalt – Kracík, Adolf, Jeřábek. Rozhodčí: Dytrych. ŽK: 1:1. Diváků: 50. V podprůměrném utkání bez jakékoliv kombinační hry hosté rozhodli již v první půli, kdy třikráte překonali z rychlých brejků domácího brankáře. Ve druhém poločase si hostující mužstvo výhru pohlídalo, domácí dokázali v závěru pouze snížit.

Pilníkov – Žacléř B 2:1 (1:0). Branky: Zajíček, P. Jirásko – Mačo z pen. Rozhodčí: Burian. ŽK: 4:4, ČK: 0:1 (Volhejn). Diváků: 50. V nehezkém utkání předvedla obě mužstva trapný výkon, těžilo se víceméně z nepřesností na obou stranách. Hosté korigovali z penalty, domácí poté svůj pokutový kop neproměnili.

Podhůří – Bílá Třemešná 3:6 (2:3). Branky: Blažej 2, Dryml – D. Kubelka 3, J. Kubelka z pen., Hažer, Hauzer. Rozhodčí: Dupák. Bez karet. Diváků: 80. Jarní sérii si může hartecká Jiskra začít rámovat hodně tučnou černou čarou. Nezvládla další zápas s mužstvem suterénu tabulky. Její obrana s notným přispěním brankářské dvojky vcelku jasně podlehla rychlým a pohotovým útočníkům hostí.

Janské Lázně – Mladé Buky 1:0 (1:0). Branka: Hanyk. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 4:1. Diváků: 80. V prestižním utkání se domácí ujali vedení již v šesté minutě, kdy branku vstřelil Hanyk a jak se později ukázalo byla rozhodující. Domácí byli lepší v prvním dějství, ve druhém poločase se hosté snažili o vyrovnání, přitlačili domácí k jejich brance, ti ale odolali.

Poříčí – Horní Staré Město 1:1 (1:0). Branky: Pilný – Mucudis z pen. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 4:2, ČK: 1:0 (Dunka). Diváků: 80. V městském derby dvou na jaře neporažených celků se domácí zaměřili na defenzívu. V prvním poločase nejdříve dvakrát hosty vychytal vynikající gólman Dunka a naopak ve 32. minutě hezkou hlavičkou z hranice velkého vápna otevřel skóre domácí Pilný. Do poločasu ještě domácí dvakrát zahrozili ze dvou brejků. V úvodu druhé půle postupoval sám na branku hostujícího celku Geisler a k údivu všech se po sérii dvou faulů na něj penalta nepískala. Naopak v 68. minutě byl vymyšlen pokutový kop ve prospěch hostů a Mucudis z něj zkušeně vyrovnal na 1:1. Při následných protestech byl domácím vyloučen brankář. Do branky nastoupil z pole Nešetřil a v 85. minutě si bravurně poradil s přímým kopem Holubce. V nastavené 97. minutě postupoval ze strany na branku hostů skoro sám Tomšík, ale nestihl již vystřelit. Domácí si za heroický výkon minimálně bod zasloužili, zvláště za posledních dvacet minut kdy v deseti bojovali proti soupeřově přesile.

Dolní Kalná – Volanov 1:0 (0:0). Branka: Jiřička. Rozhodčí: Suchomel. ŽK: 0:1. Diváků: 105. V první půli se hrál fotbal bez nasazení, který svoji kvalitou připomínal sotva čtvrtou třídu. Ve druhém dějství se domácí zlepšili, ale nedařilo se jim, až v závěrečných dvaceti minutách přišly s drtivým tlakem i vyložené šance, které ale vychytal teprve patnáctiletý brankář hostů Trailin. Domácí se přeci jen dočkali v 90. minutě, kdy se po milimetrovém pasu teprve šestnáctiletého Ježka trefil také ještě dorostenec Jiřička.

Úpice – Vrchlabí B 4:0 (2:0). Branky: P. Kejzlar 2, Kulhánek, Jakub Peterka. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 2:3. Diváků: 80. Od začátku utkání měli domácí herně navrch i přes to, že působili po celé utkání vlažným dojmem. Uklidnění přišlo po brance Kulhánka z penalty, nařízené za sražení při průniku Jakuba Peterky. Tentýž hráč o několik minut později zvýšil skóre sám a Úpice vedla o dvě branky. Hosté v průběhu zápasu hrozili pouze z rychlých protiútoků, ale vždy ztroskotali na brankáři Novákovi. Ve druhém poločase vstřelil dvě branky Pavel Kejzlar a utkání se s poklidem dohrálo.

Libeč – Bohuslavice 7:2 (5:1). Branky: J. Sekera 3, Herout, Puš, Janko, Záleský – Novák, Bálint. Rozhodčí: J. Prokop. Bez karet. Diváků: 70. Ve vlažném tempu domácí neponechali nic náhodě a utkání rozhodli už v 1. půli. Hosté ohrozili domácího gólmana jen po chybách obrany. Ve druhém poločase domácí vstřelili ještě dvě branky a utkání zaslouženě vyhráli.