Předposlední Kunčice si otevřely střelnici na hřišti Mladých Buků a třetímu celku tabulky nasypaly pět branek. Velmi cenné tři body v boji o záchranu získalo i Poříčí. To zvládlo derby v Libči, když výhru hostů zařídil kanonýr Martin Vlášek. A do třetice se překvapení urodilo ve Starých Bukách, které nestačily na Bílou Třemešnou, v jejichž dresu byli vidět opět Kubelkové. Josef a David stříleli góly, Tomáš na sebe upozornil červenou kartou.

V sobotu se bodů dočkal i poslední Volanov, který remizoval s Pilníkovem 3:3. Bez vítěze skončilo i utkání v Kocbeřích, kde se představila žacléřská rezerva. Drtivé vítězství 5:0 si naopak na účet Podhůří připsala Rtyně. Branka hostujícího Najmana rozhodla utkání mezi Vítěznou a Dolní Kalnou, které se hrálo na Podharti.

Lídr přeboru, Janské Lázně, měl volný víkend, protože stav jeho hřiště neumožnil odehrát utkání proti Vrchlabí B.

Libeč – Poříčí 1:2 (1:0)

Branky: J. Sekera – M. Vlášek 2. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Na velice dobře připraveném hřišti se domácí mužstvo ujalo v první půli vedení. Hosté po změně stran vyrovnali po chybě gólmana. Domácí poté dostali Poříčáky pod tlak, ale nebyli schopni nic vymyslet. Hosté se po rohovém kopu, když zaváhala domácí obrana, ujali vedení a tím zpečetili šťastné vítězství.

Kocbeře – Žacléř B 2:2 (1:1)

Branky: Gult, Tulach – Karásek, Skála. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 2:1. Diváků: 30. Bojovné a dramatické utkání až do samého konce. Fotbalovější výkon domácích nahradili hosté důrazem a bojovností. Dvakrát se ujali vedení, které vzápětí domácí smazali. Drtivý nápor v poslední půlhodince nedokázali ale domácí proměnit v plný bodový zisk.

Volanov – Pilníkov 3:3 (2:2)

Branky: Slach 2, Pícha – Starý, Mihálka, Zajíček. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 1:0, ČK: 1:0 (Slach). Diváků: 60. Na úrovni zápasu bylo vidět, že se utkala mužstva z konce tabulky. Branky na obou stranách padaly hlavně po chybách obran.

Staré Buky – Bílá Třemešná 0:2 (0:2)

Branky: J. Kubelka, D. Kubelka. Rozhodčí: Machata. ŽK: 2:1, ČK: 0:1 (T. Kubelka). Diváků: 65. Hodinu před utkáním se na starobucký pažit snesla průtrž mračen, zápas tedy začal na terénu, který byl na samé hranici regulérnosti. V první půli byli hosté ve všech směrech lepší a dokázali dvakrát skórovat. Za zmínku stojí gól Josefa Kubelky z přímého kopu, kdy ranou po zemi trefil angličanem tyč, tyč a balón skončil za brankovou čarou. Ve druhém poločase se domácí sice snažili, ale nebylo jim to nic platné, ani po vyloučení hráče hostů nedokázali skórovat z vyložených šancí. Bílá Třemešná si proto zaslouženě odvezla ze Starých Buků všechny body.

Mladé Buky – Kunčice 1:5 (0:1)

Branky: M. Dvořák – Petrák 2, Danielka, Adolf, Jeřábek. Rozhodčí: Kocurek. ŽK: 0:2. Diváků: 80. Hosté byli překvapivě lepším týmem a zcela zaslouženě zvítězili.

Rtyně – Podhůří 5:0 (2:0)

Branky: R. Turek 2, Černý 2, Pour z pen. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Oboustranně vyrovnaný duel, ve kterém ale domácí stříleli branky a zaslouženě tak zvítězili vysokým rozdílem.

Vítězná – Dolní Kalná 0:1 (0:0)

Branka: Najman. Rozhodčí: K. Suchomel. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Vyrovnané utkání vyhráli šťastnější hosté, kteří využili ojedinělou brejkovou situaci. Domácí sice vyrovnali, branka jim ale nebyla uznána.

Janské Lázně – Vrchlabí B

nehráno pro nezpůsobilý stav hrací plochy.

(oddíly, pb)