Pořadí střelců, sezóna 2010/2011

1. Přívratský (Chvaleč) - 17 bodů
2. Petružálek (Hostinné A) - 15,6 bodů
3. - 4. Hudrlík (Horní Maršov) a Havránek (Lánov) - 15 bodů
5. J. Jeřábek (Kunčice) - 14,5 bodů
6. Machalík (HSM) - 13,5 bodů
7. Kilevník (Dvůr Králové A) - 13 bodů

Divize

Dvůr Králové - 13 Kilevník 10 M. Otradovský 5 Klazar 3 Motyčka, Samler 2 Kořínek, Fejk, Kruliš 1 Řežábek, Rejl, Urban, Privara

Trutnov A - 10Mich. Kamitz 9Hejna, Jiroušek 8Marks, Holubec3 Musil 2 Kulhánek, Přívratský, P. Makovský1 Syrovátka, Ficner, Doubic, Mařas, Doležal

Krajské soutěže

Dvůr B - 13 Urban 12 Kořínek 8 Němeček 6 Hůlka 5 Podolník, Doseděl, Klazar 4 Řežábek 3 Fejk, Privara, Bělina, D. Novák 2 Čeňovský, Samler 1 M. Otradovský, Novotný, Macek, Hruška, Ruprich, Marks

Vrchlabí - 11 P. Kraus 9 Sommer, Vejnar 3 Michal Šulc 2 Lastomirský, Pleva, O. Kraus, Fink 1 A. Zajíc, Janda, Panýr, Pokorný, Miloš Šulc, Mejsnar

Janské Lázně - 13 Kult 6 Kuric 5 Prokop 4 Koblížek 2 Krudenc 1 Němeček, Dvořák ml., Pelcl

Trutnov B - 9 Miklušák 7 Skála 3 Vít, Mucudis, Holubec, Ficner, Doubic, Vomočil 2 Valkoun, Marks, J. Makovský, Groer 1 Vyhnánek, Musil, Mařas, Kulhánek, Šťovíček, Knap

HSM - 18 Machalík 14 Kulda 5 J. Nývlt 3 Kárník 2 M. Nývlt 1 Vacek, Duch, Skuček ml., Poznar Z. ml., Čermák

Mostek - 12 Robek 11 Brádle 8 D. Duchek, Hendrych 5 O. Pacák 3 Vojtíšek 2 Novák, Besšapošnikov 1 Záruba, Honců, J. Pacák, Plch

Mladé Buky - 12 Horák 11 Mikolajczyk 8 Brhel 6 Síč 3 Moravec 2 Liška, Gruber, Patsch 1 Királ, Stöhr, Dvořák, Posejbal, Hrubeš, Hodr, Voňka

Rudník - 13 Hylmar 9 Štemberka 6 Víšek, Sucháň 2 Matěna, Zeman 1 Jebavý, Pecold

Úpice - 14 Winter 9 Mach 7 Finger 6 Hanzlík 5 Kolman 3 Lacko 2 Kafka,J. Marel 1 Kulhánek, Trunkát, Řehák, Čáp, Kejzlar

Bílá Třemešná - 14 D. Kubelka 10 Jos. Kubelka 6 Jar. Kubelka 5 J. Hažer, T. Kubelka 4 Hrubý 2 M. Pátý 1 Lelka, M. Hažer, Čuboň, Knapek, Tarant, Schneider, Vočka

Vítězná - 6 Vágner 5 Pohořelý 4 Růžička 3 T. Ježek 2 Špůr, Marel 2 Poloprudský 1 Mohet, Mencl, Pavelka, Lahtinen

Okresní soutěže

Okresní přebor Trutnovska

Bohuslavice - 17 Bureš 13 Najman 6 Pop 4 Poláček 3 Stránský, Okrouhlický, Šťovíček 2 Kouba, Zezula 1 Novák, Ondráško, Křížek, Hilbert, Ventura

Dolní Branná - 11 T. Votoček, Stránský 8 Jílek 3 Marek, Mečíř, Kliner 2 Rychlovský, Kovář 1 Lánský, Šedivý, Forbelský, Sombet, Hanuš, Havlíček, Fišera, Etflaiš

Dolní Kalná - 14 T. Jiřička 8 Jar. Jiřička 7 Sobotka 4 Najman 3 M. Ježek, D. Ježek, Tauchman st., Bartoš 2 Dědek, Tauchman ml., Navrátil ml., J. Nosek 1 Šus, Marks, A. Kodýtek

Hostinné - 26 Petružálek 15 Jakoubek 12 Lev 11 Polák 9 L. Horák 8 Slavík 4 L. Kracík 3 Kováč, Se 2 Nossek, Smetana, Drinka, Kosina 1 J. Kracík, Rodr, Punner, Kudrna

Janské Lázně B - 4 Regina, Kult 3 Hradecký, Stránský 2 Prokop, Bartusík, M. Stehlík, Brát, Nevařil 1 Makovský, J. Sapár, Pelcl, Borkovec, Zdražil, Macháček

Kocbeře - 17 Hulík 12 Šmíd 11 J. Stránský 9 Kulhánek 7 Jarolím 6 Koubek, Šturma 3 Kacetl, Horák 2 Tulach, Gult 1 Chytráček, Motal, Z. Stránský

Lánov - 25 Havránek 13 P. Vališka 7 Mencl 6 Chleborád, Tošovský 4 Schliegsbier 3 Hájek 2 L. Vaníček, Vráblík, Tomíček 1 Heglas, Souček, Tringela, Teichman, Farský

Libeč - 8 Jón 7 J. Sekera 5 Ullrich, Zíma, Herout 4 Milan Odl, Císařovský 2 Laštovička, Miloš Odl 1 Mišovič, Záleský, O. Sekera

Pilníkov - 16 Ruml 7 Kozaňák 6 J. Kratochvíl 4 Nohejl, Řeháček 3 Voženílek, Nýč 2 Jirásko, Mihálka 1 Kolín, Drahotský, Kovács

Podhůří - 16 D. Zdržálek 11 Mlejnek, E. Zdržálek 7 Kalenský, Přívratský 5 Nejedlý 4 Blažej, Smejkal, L. Gottstein 2 Jelínek 1 Polonský, Havel, Dryml, Řehák

Rtyně - 9 Hanák, Černý 7 Vasilijev 6 B. Bareš, Čihák 4 Garček, Krátký 3 L. Bareš 2 Vítek, Balcar, Brát, Žďárský, Turek 1 Vlček, Tyl

Staré Buky - 12 Vilám 9 Kaplan, J. Prokop 6 Holubec 5 Nývlt, Záplata 4 Zbořil 3 Dvořák, Janas, Slavka 1 Korec, O. Marvan, Jech, Procházka, Mengler, Houser, Souček

Strážné - 12 Grégr 12 Janoch 11 Jiřička 7 Danihelka 3 Hampl, Brádler, Jirsa, Zarebski

Svoboda - 18 Doležal 12 Karlík 5 Brejcha 4 Kosina 3 Nyklíček 2 Hrušovský, Vlček, Mucudis, Matějka 1 Šprinc, Karlík, Bednařík, Kracík, Gábrle, Roudný

Vrchlabí B - 10 Jirsa 7 Chlup 5 Stejný, Pleva 4 Plecháč, Grigel, Janda 3 Vondráček, Mejsnar, J. Hanuš 2 P. Kraus, Pokorný 1 Svintek, Krozcek, Študent, Fink, L. Hawel, A. Zajíc, Svoboda, Hynek, Lastomirský, Marks

Žacléř - 20 Maňuch 13 Janata 12 Vít 7 Baše, Špecián 5 Mačo 4 Hradecký 3 Kovačík ml. 2 Džunda, Kovačík, Marks st., Knap 1 Ikri, Kotyk, Jančuk, Herman, Kovačík st., M. Hanuš

III. třída

Bílá Třemešná B - 10 Lelka 6 Všetečka 5 Hrubý, Wolosczuk, Stárek, J. Hažer 3 Tarant 2 Ježek, Pátý 1 Šmíd, M. Hažer, Forman, Čuboň, Guzan, Janeček, Zlatník, Soukup Novák, J. Jákl

Černý Důl - 17 Pavlíček 7 Kučeravý 6 Putrovec 4 Jindra, Benecký 3 J. Teichman, M. Teichman 1 Gančarčík, Horní, Ducháč, Půlpán, Parasič

Dolní Kalná B - 6 D. Ježek,J. Jiříčka 5 T. Vaněk, Dressler 4 Kalenský 3 V. Kodýtek, Sobotka, Tauchman st. 2 Stránský 1 Běhounek, T. Kodýtek, Najman, T. Jiřička, Lukeš, T. Navrátil ml., Dědek, A. Kodýtek, T. Navrátil st., Tauchman ml.

Kunčice - 29 J. Jeřábek 14 A. Kracík 13 D. Jeřábek 10 Gazsi 9 Adolf 7 M. Kracík 5 P. Kovařík, Míč 3 Petrák 1 Švec

Lampertice - 6 Marian Vondrák, Drábek 4 Barvínek, Flégr 3 Mirek Vondrák, Bauman 2 Klíger, Brožek 1 Sadílek, Dvořák, Klouda

Lánov B - 13 Havránek 9 Chleborád 8 Janda, Hájek 3 Absolon, Půlpán 2 Šedivý, Tošovský, Šulava, Vráblík, Kříž 1 Kulhavý, Pružinec, Tringela, J. Vališka, Schliegsbier

Libotov - 17 Klazar 7 Plšek, O. Pitro 4 Haase 3 J. Pitro, F. Kraus 2 Vaníček 1 Rychetský, Kočí, Šimek, Libický, L. Polák

Malé Svatoňovice - 7 L. David 6 Kopecký 5 Málek, Seidl, Králíček 3 Kroulík, Vyhlíd 2 K. Turek 1 Bartoš, K. David, Macek, Rudolf, Bareš

Mladé Buky B - 6 Dvořák 4 Mohaupt 3 Kutík,Mikolajczyk 2 Liška, Vinčálek, Kopecký 1 Posejpal, Királ, Volkov, Mil. Dvořák

Poříčí - 10 Brus 8 Ulrych 7 Kracík 5 Pilný, Liška 4 Tomšík, Petr 3 Korda 2 Jandera 1 Němec, Starý

Prosečné - 13 L. Špička 10 D. Špička 8 Chuťka 6 Brož 5 Kouba 4 Novotný, Borovský 3 Sochor 2 Malík, Neškera, Renner 1 Prokoš

Starý Rokytník - 12 Handlíř 7 Kosour, Holpuch 5 J. Vlček, Tuček 3 Prokop 2 T. Vlček, Soukup 1 Píša, Čermák, Hořčička

Úpice B - 8 Novák, Kejzlar 6 Peterka 5 Lacko 4 Kafka 3 Prouza 2 I. Šulitka, Manšinger, Kulda, Huneš, Finger, Kaplan 1 Řehák, Winter, Luštinec, Kánský, Vlček, J. Marel, Mach

Volanov - 11 Chaloupka 5 Mach 3 Síč, Holubec 2 Paseka, Kadaník, Voňka, Slach 1 Lacina, Holý, Hoang, Pícha, Šípek, Gabriel, Gabriel, Wimmer

IV. třída

Bernartice - 12 Godla 9 Živný 8 Flexig 4 Najman, Zdvořilý, Horváth 2 Štěpánek 1 Popelka, Otradovský, Retka

Borovnice - 16 M. Čedík 14 Hendrych 12 Čedík 4 Lejdar, Sucharda 3 Řeháček, J. Malý, Krůta 2 Záruba, Vočka 1 T. Vočka, Bergman, Bezstarosti, Kracík, L. Čedík

Hajnice - 9 M. Vencl 8 Pilař 5 Kropáček 4 Slavík, Pejcha 2 Borůvka, J. Vancl, Šereš 1 Pokorný, Vaněk, Frýdek, Poláček

Horní Maršov - 30 D. Hudrlík 14 Starzyk 7 Olšák 6 Perný 3 Nevole, Víšek, L. Dolejška 2 Mašinda, Báchor, Duch,Schöttner,T. Dolejška 1 Drábek, Novotný, Bábik

Hostinné B - 18 Petružálek 14 Jakoubek 12 Polák 11 Lev 9 Nossek 7 Smetana, Rodr 3 Kováč, I. Ferenci, Punner, L. Kracík, Havrančák,Jelínek ml. 2 Jelínek st., M. Saidl, Slavík, Urban 1 Pham, Holič, M. Ferenci, Petik, Przybyla, Kvášovský, Lánský, Kudrna, Geletič, L. Horák, Miler

Chotěvice - 14 Kotopulos 5 Mašek, Srníček 4 Kobos, Moravec 2 L. Blažek, Vedmoch, Solnička 1 Svitalský, Kuřík, Brentner, Hospodka, Odvárka

Chvaleč - 34 Přívratský 23 Votava 10 Kraus 7 Binek 3 Jiráň, Malý 2 Križan 1 Bartl, Bálint, Seifert

Kuks A - 14 D. Coufal 9 Pavlov 8 Vohnout 7 Mikeš 5 Pišl 4 Majoroš, Prokůpek 2 Mareš,L. Coufal 1 T. Roman, Čornanič, Benček, Kopecký, Roman, Krákora

Kuks B - 11 Texl 7 D. Coufal 4 Šimek 3 O. Koprda, Branda, Šulc 2 Špůr, Valášek, Prokůpek 1 Hlaváček, Felgr, Siksta

Mostek B - 12 Polák 11 Plch 7 Honců 5 Truhlář, Zigo 4 Petr 3 Hendrych 2 Borůvka, Špulák, V. Robek, Bíba 1 Rachota, S. Robek ml., Dočekal, Troch, Kozák, S. Robek st., Lebeda, Hlušička, Brádle, Jirák, Naštický

Podhůří B - 11 Hospodka 6 Jelínek 5 Bartoníček 3 Mejznar 2 Mlejnek, Poloprudský, Peterka, Bujárek, Aliger 1 Jaroš, Dejmek Blažej, D. Zdržálek, E. Zdržálek, Gottstein

Prosečné B - 4 D. Špička, Brož 3 Hrubý, Kouba, T. Hek 1 Renner, Jedlička, Š. David, Bachtík, Novotný, Neškera, M. Hek, Šimek, Žlůva, Malík

Radvanice - 18 Efemberk 11 Beránek 8 Chmelík 6 Janovský, Duben, Seňko, Sommer 5 Királ, Berky 3 P. Výrostko 2 Herák 1 Schatzler, Scharfen, Seidel

Koeficient přepočtu zde:

DIVIZE = 100 %
KRAJSKÝ PŘEBOR = 85 %
A TŘÍDA = 80 %
B TŘÍDA = 75 %
OKRES = 60 %
3. - 4. TŘÍDA = 50 %

- počet vstřelených branek se vždy násobí příslušným procentem

*** údaje nejsou přesné, na vině je z větší časti nehlášení střelců, popř. špatné nahlášení střelců..