ÚTERÝ: Ve druhém utkání přišla smolná porážka od Poláků

TRUTNOV - MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ŽELEZNIČÁŘů. V pondělním utkání si naši fotbalisté poradili s celkem Norska 6:0, dnešní sousedská bitva s Poláky bohužel přinesla první porážku.

11.9.2007

Česko - Polsko, v souboji trutnovský odchovanec Tomáš Brhel (v modrém)Foto: DENÍK/Aleš Vaníček

Úterý, 10:00 - druhé utkání ve skupině B

ČESKO - POLSKO 1:3 (0:2)

- hlavní rozhodčí Marek Pilný, ŽK 3:4, diváků 50

V prvních deseti minutách byli aktivnější čeští fotbalisté, vypracovali si i dvě slibné příležitosti, ale ani jedna z nich polského brankáře moc nevystrašila. Poté převzali iniciativu hosté, každý jejich útok znamenal vážné ohrožení pro českou obranu. Nakonec rozhodla dvouminutovka po 18. minutě první půle - to nejdříve vstřelili Poláci po rohovém kopu první branku a za dalších 90 vteřin po velkých zmatcích českých hráčů zvýšili na 0:2! Čeští hráči se sice snažili o zkorigování nepříznivého stavu, ale žádnou kloudnou akci si už během prvního poločasu nevytvořili - za to Poláci mohli ještě několikrát skóre navýšit.

Druhá půlka začala obrovským tlakem domácích fotbalistů. Hosté už pouze zakopávali balony a soustředili se na udržení příznivého výsledku. Ačkoliv domácí přikovali svého soupeře na vlastní polovinu, šance ne a ne přijít. Až v 73. min po rohu se hezkou a přesnou hlavičkou prosadil Hynek 1:2! V další snaze o vyrovnání čeští železničáři otevřeli obranu, což se jim nakonec stalo osudným - tři minuty před koncem Poláci podnikli rychlý brejk, který i přesně zakončili 1:3 - a ačkoliv si během druhé půle vytvořili pouze tuto šanci, na tři body jim to nakonec stačilo!

V dalším střetnutí přívítá český celek v derby utkání mužstvo Slovenska - hraje se ve čtvrtek 13. září od 16:00 na stadionu v Trutnově!

11.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Vyrovnané derby nakonec pro hosty z Vrchlabí

Miminka z našeho regionu
5

Právě jsme se narodili - listopad 2017

Řemeslný trh pod obry zaplnil náměstí v Hostinném

Hostinné - Již po dvanácté se do Hostinného sjeli řemeslníci z měst, obcí a vísek z celých Čech i Moravy.

Janské Lázně - Tři sta metrů dlouhý úsek sjezdovky Anděl ve SkiResortu Černá hora-Pec se stal prvním místem, kam mohli v letošní sezoně vyrazit lyžaři. První nadšenci se tam sešli v pátek ráno. Na Černé hoře bude možné lyžovat také v sobotu a neděli, od 8.30 do 16.00 hodin a poté znovu od středy 22. listopadu.

Svatomartinské finále bylo pozlaceno

Trutnov - Trutnovská gymnastika zažila velký úspěch, když na vyvrcholení sezony TeamGymu získala jednu zlatou a dvě stříbrné medaile.

Kapela Benjaming's Clan odpálí uchvacující videoklip

Chvaleč - Až v neděli odbije 19. hodina 19. minuta a 19. vteřina, oči a uši fanoušků trutnovské kapely Benjaming's Clan se přilepí k internetu.