Na druholigový zápas nepřijel ani jeden ze tří delegovaných rozhodčích, zápas proto musel odřítit laik z týmu domácích.

Pavlíkov - Trutnov 0:4 (0:2)

Duel se hrál za silného větru, což dělalo hostujícím hráčkám značné problémy. Přesto se už ve 3. minutě dostala do slibné příležitosti Myšičková, bohužel pro Trutnov však trefila jen brankářku. Hosté měli herní převahu, ale kazili přihrávky. Někdy až zbytečně hráli dlouhé míče vzduchem, které nenašly správného adresáta.

Ve 29 minutě ale přihrála aktivně hrající Myšičková míč do vápna Teislerové a ta se v koncovce nemýlila - 0:1. Hned po následném rozehrání atakovala soupeřky dobře Teislerová, získala míč a po samostatné akci zvýšila na přestávkových 0:2.

Ve druhém poločase začal druhý celek tabulky více kombinovat po zemi a přicházely i slibné střelecké příležitosti. V 54. minutě se po pěkné kombinační akci Rovenské s Myšičkovou dostala k míči Valentová a vydařenou střelou zvýšila na 0:3. Trutnov si vytvářel nadále slibné příležitosti, ty ale trestuhodně zahazoval. Až v 72. minutě utekla po levé straně Rovenská, odcentrovala do pokutového území, kde šla důrazně do míče Vítková a hned ve svém premiérovém startu za Trutnov skórovala – 0:4.

Domácí hráčky si za celý zápas nevytvořily žádnou šanci a na brankářku Benschovou vystřelily jen sporadicky z trestného kopu. Trutnov si tak zaslouženě odvezl do Krkonoš tři body a již v neděli 6. dubna na vlastním hřišti v Poříčí přivítá od 14:00 hodin Uhlířské Janovice.

Branky: 29. a 30. Teislerová, 54. Valentová, 72. Vítková

Sestava ŽFK Trutnov: Benschová - Romančáková, Jirásková, Valentová, Brusová – Zuntová (80. Kuricová), Myšičková, L.Kosová, Rovenská - Teislerová, M.Kosová (53. Vítková).

(to)