Celkové shrnutí 1. ročníku Krknošské zimní ligy: čtěte Z D E ! ! !

Složení skupin:

Skupina A: FK Trutnov A, Česká Skalice, Slovan Broumov, Vrchlabí, FK Trutnov B, Dvůr Králové B, Červený Kostelec, Jaroměř.
Skupina B: Rudník, Hostinné, SK HSM, Janské Lázně, Sparta Úpice, Baník Žacléř, Lánov, Mladé Buky

Nejlepší střelci turnaje:

8
Hejna, Kamitz Michal, Holubec ml (Trutnov A)

7
Černý (Úpice), Kulda (HSM)

6 Sedláček (Česká Skalice), Němeček (Janské Lázně), Janata (Žacléř), Horák (Mladé Buky), Baše (Žacléř), Horák (Úpice)

5 Michálek, Valeš, Škoda (Jaroměř), M. Otradovský (Dvůr B), Čihák (Broumov), Vachek (Rudník), Patsch (Mladé Buky), Polák (Hostinné), Kittler (Červený Kostelec)

4 Hrubý (Žacléř), Valeš (Česká Skalice), J. Makovský, P. Makovský (Trutnov A), Janko (Červený Kostelec), Kejzlar (Úpice), Síč (Mladé Buky), Lev (Rudník), Šorfa (Broumov)

3
Kotyk, Drábek, Špecián (Žacléř), Brhel (Trutnov B), Liška (Červený Kostelec), Vít (Česká Skalice), Mikolajzcyk (Mladé Buky), Hanzlík (Úpice), Čermák (HSM), Dvořák Miloš st. (Janské Lázně), Harasevič (Broumov)

2
Holubec st., Skuček,J. Nývlt (HSM), Marks, Pejchal, Kejzlar (Trutnov A), Krudenc, Kuric, Mihálik, Hanyk,Romančák (Janské Lázně), Zarebski (Vrchlabí), Beneš, Horák (Jaroměř), Kuchta (Červený Kostelec), Víšek, Pecold, Gregor (Rudník), Šturma ml. (Dvůr B), Losenický, Mencl, Farský, Tošovský , Půlpán (Lánov), Goll (Česká Skalice), Štejnar, Možný (Broumov), Jakoubek (Hostinné), Vomočil (Trutnov B)

1
Skála, Poláček, Brožek (vš. Žacléř), Zajíc, Hylmar, Pleva,L. Mejsnar, Jirsa, Vejnar (oba Vrchlabí), M. Sapár,Sameš, Kult, Koblížek (Janské Lázně), Kulhánek, Antoš, Mach, Kolman, Vítek, Pich (Úpice), Petružálek,Rodr, Punner, L. Kracík, Boháč (Hostinné), Dvořák Michal, Hrubeš, Maňuch, Moravec (Mladé Buky), Belák, Zítko, Koutník, Suchánek, Rydlo, Chmelík, Horáček, Voráček (Česká Skalice), Korec, Vejman, Kalaš, Škoda, Zelený (Červený Kostelec), Šťastný, Syrovátka (Trutnov A), Valášek, Kučera, Tokar (Jaroměř), Vališka P., Hájek L., Vaníček, Souček (Lánov), Růžička, Vejprava, Strelec, Hanák (Broumov), Zeman, Václavík, Hradecký (Rudník), M. Nývlt, Mucudis (HSM), T. Otradovský, Hažer, Jurík (Dvůr B), Prokop, Pumr, Skořepa (Trutnov B)

Rozlosování

sobota 17. ledna 2009

1. 8:00 FK Trutnov A - Jaroměř 7:3 (4:2)
2. 9:40 Rudník - Lánov 2:2 (1:1)
3. 11:20 Česká Skalice - Červený Kostelec 6:3 (3:0)
4. 13:00 Hostinné - Mladé Buky 1:5 (1:2)
5. 14:40 Broumov - Dvůr Králové B 2:0 (1:0)
6. 16:20 SK HSM - Žacléř 2:5 (2:3)
7. 18:00 Vrchlabí - FK Trutnov B 2:0 (0:0)
8. 19:40 Janské Lázně - Úpice 2:3 (1:1)

sobota 24. ledna 2009

2. 9:40 Jaroměř - FK Trutnov B 7:1 2:0)
3. 11:20 Žacléř - Janské Lázně 5:2 (2:0)
4. 13:00 Dvůr Králové B - Vrchlabí 2:2 (1:1)
5. 14:40 Mladé Buky - SK HSM 3:4 (1:2)
6. 16:20 Červený Kostelec - Broumov 2:2 (1:1)
7. 18:00 Rudník - Hostinné 4:0 (1:0)
8. 19:40 FK Trutnov A - Česká Skalice 7:2 (2:0)

sobota 31. ledna 2009

1. 8:00 Broumov - FK Trutnov A 0:5 (0:2)
2. 9:40 Hostinné - Lánov 1:2 (0:2)
3. 11:20 Česká Skalice - Jaroměř 1:2 (1:1)
4. 13:00 SK HSM - Rudník 1:3 (1:1)
5. 14:40 Vrchlabí - Červený Kostelec 1:3 (0:2)
6. 16:20 Janské Lázně - Mladé Buky 6:1 (1:0)
7. 18:00 FK Trutnov B - Dvůr Králové B 4:4 (1:2)
8. 19:40 Úpice - Žacléř 4:6 (2:2)

sobota 7. února 2009

1. 8:00 Lánov - Žacléř 2:3
2. 9:40 Jaroměř - Dvůr Králové B 2:1
3. 11:20 Mladé Buky - Úpice 3:2
4. 13:00 Červený Kostelec - FK Trutnov B 6:1
5. 14:40 Rudník - Janské Lázně 1:4
6. 16:20 FK Trutnov A - Vrchlabí 6:1
7. 18:00 Hostinné - SK HSM 3:6
8. 19:40 Česká Skalice - Broumov 5:2

pátek 13. února 2009

1. 17:00 FK Trutnov A - FK Trutnov B 8:0 (4:0)

sobota 14. února 2009

2. 9:40 SK HSM - Lánov 1:4 (1:2)
3. 11:20 Vrchlabí - Česká Skalice 0:6 (0:2)
4. 13:00 Janské Lázně - Hostinné 5:1 (2:0)
5. 14:40 Broumov - Jaroměř 0:0
6. 16:20 Úpice - Rudník 2:2 (1:1)
7. 18:00 Dvůr Králové B - Červený Kostelec 3:4 (1:1)
8. 19:40 Žacléř - Mladé Buky 3:3 (2:2)

sobota 21. února 2009

1. 8:00 Lánov - Mladé Buky 0:4 (0:1)
2. 9:40 Jaroměř - Červený Kostelec 6:0 (4:0)
3. 11:20 Rudník - Žacléř 2:5
4. 13:00 FK Trutnov A - Dvůr Králové B 1:0 (0:0)
5. 14:40 Hostinné - Úpice 3:9 (2:2)
6. 16:20 Česká Skalice - FK Trutnov B 3:0 (1:0)
7. 18:00 SK HSM - Janské Lázně 2:2 (1:1)
8. 19:40 Broumov - Vrchlabí 9:1

sobota 28. února 2009

2. 9:40 Janské Lázně - Lánov 2:2 (0:0)
3. 11:20 Vrchlabí - Jaroměř 1:2 (0:0)
4. 13:00 Úpice - SK HSM 2:2 (1:1)
6. 16:20 Žacléř - Hostinné 2:3 (1:2)
7. 18:00 Červený Kostelec - FK Trutnov A 1:6 (0:3)
8. 19:40 Mladé Buky - Rudník 4:4 (4:1)

neděle 1. března 2009

1. 13:00 FK Trutnov B - Broumov 2:5 (2:3)

Sobota 7. března 2009

1. 12:00 Lánov - Úpice 4:4 (2:1)
2. 14:00 Dvůr Králové B - Česká Skalice 3:0 - kontuamace