Nový Hradec – Žacléř 1:0 (1:0)

Ani ve druhém jarním utkání se Baníku nepodařilo bodovat. Oproti minulému utkání nenastoupili zranění Kuncl a Sáblík. Naopak po téměř roční pauze se v jeho dresu objevil Klouda. Již v 7. min. přišel po centru zprava velmi smolný gól Pátera – 1:0. Ještě do poločasu dostal Baník dvakrát míč do domácí branky, v 16. min. po pěkné kombinaci prostrčil Klouda míč do šestnáctky na Hejnu, bohužel do ofsajdu. A ve 39. min. se po rohu trefil Drábek, gól neplatil pro faul na brankáře. Po změně stran se už nic zajímavého na hřišti nedělo a tak jednoznačně remízový zápas rozhodlo jediné zaváhání.
Fakta – rozhodčí: Tryzna. ŽK: 4:1. Diváků: 100. TJ Baník Žacléř: Nývlt - Baše, Gavor, Drábek, Brožek - Kovačík, Poláček (60. Šrajn), Hejna, Špecián - Janata, Klouda (70. Mlynár).

Roudnice – Trutnov B 2:1 (1:0)

Hráči Trutnova nezvládli začátky obou poločasů, kdy inkasovali góly po pár minutách hry. Po přestávce však byli lepší a v 70. min. se jim podařilo snížit na 2:1, když se trefil Prokop. Divizní rezerva nakonec mohla odjíždět z Roudnice s bodem. To by ovšem pět minut před koncem nesměl zazdít tutovku z malého vápna Machalík.
Fakta – branka Trutnova: 70. Prokop. Diváků: 100. FK Trutnov B: Šulc – Šimočko, V. Kozák, Kábrt, Tryzna – Finger, Brhel, Mucudis, Machalík – Prokop, Brejcha (80. Vomočil).

Chlumec – Rudník 2:0 (2:0)

Hosté měli po většinu zápasu územní převahu, která ale končila před domácím vápnem. Největší šanci Rudníku v prvním poločase neproměnil Gregor, který z deseti metrů vyslal na domácí branku neslanou nemastnou střelu. Ve 31. min. zaváhala hostující obrana v souboji s domácím útočníkem, zaspal i brankář Stránský a domácí vedli. Druhý laciný gól spadl do rudnické branky ve 45. min., kdy Mandát po ostrém centru neuhlídal na malém vápně svého protihráče. Aktivita byla na kopačkách hostů i ve druhé půli, ale gól nedal ani Gregor, který běžel sám na brankáře.
Fakta – rozhodčí: Kolumpek. ŽK: 4:1. Diváků: 30. TJ Avon Rudník: Stránský – Hympl (46. Zeman), Václavík, Víšek, Šafařík – Mandát, Hylmar, Řehák (61. Stolín), Benecký (76. Beláň) – Janata, Gregor

Dvůr Králové B – Vrchlabí 0:0

Fotbalisté dvorské rezervy sehráli v sezoně již šesté okresní derby a poprvé z něho neodešli jako vítězové. Na vině byl výborný výkon soupeře z Vrchlabí, který odehrál na jaře dvě utkání na půdě druhého týmu tabulky a vždy dokázal bodovat. Stejně jako v Jičíně, také na hřišti v Podharti v sobotním dopoledni postavil svoji taktiku na precizní defenzívě a co víc, dokázal se prosazovat i v útoku.
V prvním poločase se do dvou velice nadějných šancí dostal Stránský, k němuž vždy dolétl přetažený centr, útočník Vrchlabí ale ani jednou nezachoval v koncovce dostatečný klid. Domácí sice drželi míč častěji na svých kopačkách, dostat se ale přes skvělou obranu Vrchlabských, to jako by byl nadlidský výkon. Snad jen dvě slibné střely L. Nováka a průnik Poloprudského mohly vypadat jako náznak šance.
Podobně vypadala i druhá půle. V ní o sobě dal vědět jako první střídající Kostadinovski, Rodr ale neměl větší problémy. Zato na druhé straně se mohl zápas rozhodnout. Po kiksu v rozehrávce se řítili hned tři hráči sami na Vondrouše. Odpovědnost na sebe vzal Mejsnar, ale v hodině dvanácté přišel famózní zákrok D. Nováka, který odvrátil míč na rohový kop.
Fakta – rozhodčí: Kubišta. ŽK: 2:2. Diváků: TJ Dvůr Králové B: Vondrouš - Blažek (70. Mohet), Hruška, D. Novák, L. Novák - Poloprudský, Šturma, Novotný (85. Růžička), P. Ježek - T. Otradovský (46. Kostadinovski), Potměšil. FC Vrchlabí: Rodr – Zajíc, Pleva, Mejsnar, Harvančák – O. Kraus, Plecháč (28. P. Grigel), Sommer, Stránský – Pokorný, P. Kraus.

Mostek – Sobotka 1:1 (0:1)

Poslední tým soutěže měl první poločas více ze hry a ve 43. min. kapitán Tůma chytře provedeným přímým kopem poslal Sobotku do vedení. Po přestávce se hra Mostku zlepšila a vyrovnání zařídil tentokrát domácí kapitán D. Duchek, který usměrnil míč do branky po Vojtíškově standardce. V 89. min. mohl vítězství na stranu Mostku strhnout Brádle, ale samostatný únik nedal. Hosté prakticky z protiútoku trefili tyčku a další nebezpečí zažehnal Lebeda.
Fakta – branka Mostku: 71. D. Duchek. Rozhodčí: Pára. ŽK: 0:2. Diváků: 110. FK Mostek: Lebeda – O. Pacák, Kučera, J. Pacák, J. Duchek – Bogáň (56. Besšpošnikov), D. Duchek, Vojtíšek, S. Robek (73. A. Robek) – V. Robek, Brádle.

Staré Buky – Robousy 1:4

Domácí fotbalisté se už ve 12. min. brankou Zbořila ujali vedení. Ovšem ve 31. min. byl podruhé žluté kartě vyloučen Němeček a hosté hodinovou přesilovku čtyřikrát gólově zúročili. Ještě do přestávky stihli vyrovnat z penalty. Z kraje druhé půle přidali druhou trefu a na 1:3 zvyšovali opět z pokutového kopu. Domácí poté již rezignovali a v závěru průměrné Robousy dotvořily debakl.
Fakta – branka St. Buků: 12. Zbořil. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 3:3. ĆK: 1:0 (31. Němeček). Diváků: 80. TJ Sokol Staré Buky: Strasser – Soukup, Görner, Luštinec (78. Sapár), Miloš Dvořák ml. – Záplata (57. Počekajlo ml.) – Tobiáš, Michal Dvořák, Nyklíček – Zbořil (69. Bednařík), Němeček.