Staré Buky – Dolní Kalná 3:0 (1:0). Branky: J. Prokop, Gábrle, Nývlt. Rozhodčí: Hertl. ŽK: 2:1. Diváků: 85. V prvním dějství se hrál vyrovnaný fotbal. Ve druhé půli převzali taktovku domácí, kteří dokázali hosty potrestat dvěma brankami. Starobučtí lvi další šance nedokázali proměnit, ale i tak zůstaly tři body zaslouženě doma.

Lánov – Strážné 1:0 (1:0). Branka: Pavel Vališka. Rozhodčí: Cerman. ŽK: 1:2. Diváků: 60. V utkání průměrné úrovně zaslouženě zvítězili domácí. Soupeř si nevypracoval žádnou vyloženou šanci. V prvním poločase krásnou střelu Havránka z trestného kopu hostující brankář vytlačil na tyč. Udeřilo ve 20. minutě, kdy se po pěkné přihrávce Chleboráda konečně prosadil Pavel Vališka. Ve druhém poločase tlak Lánova pokračoval a po několika průnicích L. Vaníčka se nepodařilo dobíhajícím hráčům přidat pojistku.

Hostinné – Rtyně 1:1 (0:1), na pen. 2:1. Branky: Ferenci – Slavíček. Rozhodčí: Dytrych. ŽK: 4:3, ČK: 1:2 (Ulvr – Pour, Slavíček). Diváků: 90. V Hostinném se opět konal festival neproměněných šancí domácích. Tatran v první půli nastřelil dvě tyče, ale do vedení šli ve 37. minutě hosté. Po změně stran se stále hrálo prakticky na branku hostí, ale vyrovnat se domácím podařilo až v 80. minutě. Tříbodový zisk pro Hostinné odmítl v poslední minutě Urban, který před prázdnou brankou netrefil míč. V penaltovém rozstřelu zůstalo Hostinné i nadále stoprocentní.

Svoboda – Kocbeře 1:2 (1:1). Branky: Mucudis – Gult, Horák. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 2:0. Diváků: 70. Domácí nastoupili ve vysokém tempu, vědomi si kvality hostů. Hosté na nastolené tempo překvapivě nezareagovali, a tak se domácí ujali vedení. Hra se poté vyrovnala, ale bez gólového efektu. Ten přišel těsně před půlí, když na střelu Gulta domácí gólman nedosáhl. Hned v úvodu druhé půle domácí zaspali a hosté strhli vedení na svou stranu. Žádná domácí akce už se do konce neujala, a tak hosté odjížděli z Krkonoš s plným bodovým ziskem.

Pilníkov – Vítězná 1:2 (0:1). Branky: Ruml – Robek, Pavelka. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 3:5. Diváků: 50. Hosté do utkání doslova vlétli a už ve 4. minutě vedli 0:1. Hra se postupem času vyrovnávala a na konci první půle měli naopak domácí více ze hry, ale své dvě gólové šance nedokázali proměnit. Do druhé půle nastoupili domácí daleko razantněji a v 50. minutě se jim podařilo vyrovnat. Domácí měli poté mírnou převahu, ale hostům se patnáct minut před koncem podařilo vstřelit branku, a poté už směřovali utkání k vítěznému konci.

Kunčice – Vrchlabí B 1:4 (0:2). Branky: O. Gaszi – V. Pokorný 2, P. Mejsnar, V. Janda. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 3:1, ČK: 1:0 (P. Kovářík). Diváků: 50. Ve vyrovnaném utkání se hráči Vrchlabí dokázali prosadit brankově a asi zaslouženě vyhráli. Domácí ještě v prvním poločase nastřelili brankovou konstrukci.

Libeč – Žacléř 2:1 (2:0). Branky: Lašťovička, Jan Sekera – Hradecký. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 4:2, ČK: 0:1 (Džunda). Diváků: 80. Do utkání nastoupili domácí borci s odhodláním konečně zvítězit, a to se jim podařilo, když po první půli vedli 2:0. Hosté v prvním dějství ohrozili domácího gólmana pouze střelami z větší vzdálenosti, se kterými si bravurně poradil. Ve druhém poločase Žacléřští přidali. Byli to ale domácí, kteří nevyužili stoprocentní šance ke vstřelení dalších gólů. Hosté snížili až v nastaveném čase, a tak plný počet bodů zůstal v Libči.

Podhůří – Bílá Třemešná 0:6 (0:3). Branky: D. Kubelka 2, Josef Kubelka, Jaroslav Kubelka, T. Kubelka, Najman. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 0:1. Diváků: 70. Jasná záležitost lídra okresního přeboru. Kubelkovi nasázeli domácím pět branek. Podhůří se pouze jednou trefilo do tyče. Černé mraky nad Hartou se začínají kupit.