Dohrávka 13. kola:

Vrchlabí B – Mostek 0:1 (0:0). Branka: Záruba. Rozhodčí: Prokůpek. ŽK: 3:3. Diváků: 50. Domácí nebyli schopni využít herní převahu. Celé utkání se odehrávalo pod jejich taktovkou, ale vstřelit branku byl problém. Hostům se podařilo náhodně skórovat po rohovém kopu, čímž byl zpečetěn smolný zápas vrchlabské rezervy

19. kolo

Rtyně – Kocbeře 2:1 (1:1). Branky: Vasiljev z pen., L. Bareš – Šmíd. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (Hrneček). Diváků: 70. Ve Rtyni se odehrálo utkání solidní úrovně, ze kterého si však lídr soutěže neodvezl ani bod. Domácí se hned v úvodu dostali do vedení brankou z penalty. To hosty viditelně zaskočilo, ale gólem do kabin zaslouženě srovnali. Ve druhé půli Rtyně přidala na pohybu, vyrovnala hru a navíc vsítila druhou branku.

Trutnov C – Staré Buky 3:2 (2:1). Branky: Vomočil 2, Kárník – Maňuch, J. Prokop. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 5:1, ČK: 1:0 (M. Nývlt). Diváků: 250. Vyrovnané utkání vyhráli se štěstím domácí. Hosté si za předvedený výkon možná bod zasloužili. Hlavně útočné duo Prokop – Maňuch podporované ze zálohy Makovským domácím zle zatápělo. Na hrací plochu musela sanitka pro zraněného domácího Šimočka, hostující Záplata musel být odnesen na nosítkách.

Poříčí – Strážné 0:1 (0:0). Branka: Janoch. Rozhodčí: Bareš. ŽK: 2:2. Diváků: 60. Poříčtí v jarní části pokračují ve špatných výkonech. Hostujícímu mužstvu stačilo jednou vystřelit na branku a zaslouženě si odvezlo z Trutnova tři body. Domácí mohou být rádi, že mají po podzimu nahráno, jinak by se mohli strachovat o záchranu. Za krásného počasí fotbal nestál za nic.

Kunčice – Libeč 1:0 (0:0). Branka: J. Petrák. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 2:3. Diváků: 45. Kunčice si v prvním poločase vytvořily několik stoprocentních šancí a v závěru půle nastřelily dvakrát břevno. I tak mohli jít do vedení hosté, když R. Polák sám před Mencem jasnou šanci zahodil. Ve druhém dějství domácí zvýšili tlak a na dlouhé minuty nepustili hosty na svoji polovinu. V 73. minutě po dobře zahraném rohovém kopu se konečně dočkali vítězné branky.

Vrchlabí B – Vítězná 4:2 (2:0). Branky: Vejnar 2, Janda, Sommer – Pacák, Hlavatý. Rozhodčí: Kučera (OFS Jičín). ŽK: 3:0. Diváků: 105. Celý zápas se odvíjel pod taktovkou domácích, kteří až v závěru utkání za stavu 4:0 nepatrně polevili v koncentraci, což vyústilo v branku přímo z rohu a v poslední minutě proměněný pokutový kop hostů.

Mostek – Podhůří 1:2 (1:2). Branky: Truhlář – Mlejnek, Dryml z penalty. Rozhodčí: M. Mlynář. ŽK: 2:3, ČK: 2:1 (Hlušička, D. Duchek – E. Zdržálek). Diváků: 70. Domácím v první půli svazovala nohy nervozita, a tak hosté bez námahy získávali většinu míčů. Krásnou střelou Mlejnka se dostali do vedení, ale Mostek také zdařilou přízemní ranou Truhláře vyrovnal. Podhůří šlo znovu do vedení díky penaltě, a jelikož hrálo celou druhou půli proti devíti, mělo cestu za výhrou ulehčenou.

Horní Maršov/Janské Lázně B – Lánov 1:3 (1:2).

1. Kocbeře 17 11  4 2  44:27 40
2. Trutnov C 17 11  4 2  66:28 38
3. Poříčí 17 10 3 4  54:24 34
4. Kunčice 17 9 4 4  50:23 32
5. Strážné 17 10 1  6  39:24 31
6. Rtyně 17 7 6 4  32:27 31
7. Lánov 17 9 2 6  54:48 29