Mladé Buky – Mostek 4:3 (0:1)

Fakta – branky: 59. a 67. Kancok, 73. Liška, 80. Klossovski – 11., 67. a 83. Lashchuk. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Vedoucí mužstvo tabulky se proti tradičnímu soupeři dlouho nemohlo prosadit. Až po hodině hry na trefu kanonýra Lashchuka odpověděl Kancok. Vítěznou branku nakonec vsítil až deset minut před koncem Klossovski, a tak sympaticky hrajícím hostům hattrick již zmiňovaného Lashchuka nestačil ani na bod.

Staré Buky – Žacléř 3:1 (1:1)

Fakta – branky: 30. N. Mucudis, 55. Němeček, 71. J. Prokop – 18. J. Těžký. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (34. Ondráško). Diváci: 80. Také Starubučtí museli v sobotu otáčet skóre. Žacléřský Baník poslal do vedení Josef Těžký, do přestávky ale vyrovnal mladíček Mucudis a po pauze se prosadili i zkušenější harcovníci Němeček s Prokopem.

Vítězná – Podhůří 6:0 (1:0)

Fakta – branky: 14. a 46. V. Robek, 53. Hlavatý z pen., 62. Krákora, 84. Ulrych, 89. Černota. Rozhodčí: F. Pilný. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (40. Hospodka). Diváci: 50. Fotbalisté Vítězné na jaře válí. Tři soupeře z úplného dna tabulky porazili s výsledným skóre 14:0, a pokud dokáží podobné výkony opakovat i proti silnějším protivníkům, mohou ještě vstoupit do postupové hry.

Strážné – Vrchlabí B 1:4 (1:2)

Fakta – branky: 30. Jílek – 18. Mejsnar, 24., 49. z pen. a 59. P. Kraus. Rozhodčí: R. Nývlt. ŽK: 1:1. Diváci: 72. Utkání hrané na vrchlabské umělce bylo plně v režii „hostujícího" Pavla Krause.

Rtyně – Janské Lázně nehráno

Hosté se k utkání nedostavili z důvodu malého počtu svých hráčů. Duel bude s velkou pravděpodobností kontumován ve prospěch domácího celku.

Bohuslavice – Poříčí 3:2 (1:1)

Fakta – branky: 31. M. Kozák, 52. Eflér, 75. D. Mucudis – 11. Janas, 60. J. Chaloupka. Rozhodčí: Žák. ŽK: 2:0. Diváci: 63. Druhé domácí vítězství v řadě bohuslavickým fotbalistům vystřelil čtvrt hodiny před koncem veterán Dimitros Mucudis.

Bílá Třemešná B – Kuks 8:1 (6:0)

Fakta – branky: 3., 5., 41. a 61. M. Jákl, 9. a 27. D. Wagenknecht, 33. M. Hažer, 88. Kött – 70. Pišl. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:2. Diváci: 42. Domácí o svém vysokém vítězství rozhodli v úvodním poločase. V deváté minutě vedli už rozdílem tří branek!