Na lavičku se před zápasem proti Nové Pace vrátil trenér Emil Šafář a k dispozici měl i Webera, přesto zápas rozhodla jediná branka hostů ze začátku zápasu. Vyrovnání měl na kopačkách Zdražil, ale Ottmara nepřekonal ani ze značky pokutového kopu.

FKP Turnov – Nová Paka 0:1 (0:1)

Ve 3. minutě měli domácí první velkou šanci, Zdražil uvolnil Moravce, ten ale přestřelil branku. V 10. minutě zahrávali nebezpečný rohový kop hosté, ale domácí to asi dostatečně nevarovalo. O minutu později při dalším rohu se míč dostal až na druhou stranu pokutového území, kde napřáhl kapitán hostů Ptáček a prostřelil Cimbála k pravé tyči.

Ve 29. minutě prověřil Cimbála Král, který před časem v Turnově hostoval. Těsně před koncem poločasu Selinger našel Zdražila, který ale hlavou mířil jen do břevna. Vacek poté v další velké šanci nikým neatakován nastřelil pouze gólmana Ottmara.

Na začátku druhé půle znovu pálil na domácí branku Král, ale přestřelil. Nedlouho poté Weber ideálně uvolnil Zdražila, ten ale mířil nad a sám Weber o chvilku později také. V 61. minutě unikl střídající Koubek a brankář Ottmar jej srazil. Byl nařízen pokutový kop, ale Zdražil odmítl vyrovnání. Jeho slabou střelu totiž gólman Ottmar vyrazil!

V závěru zneškodnil Cimbál samostatný nájezd Krále a skóre se neměnilo ani po dalších šancích na obou stranách.

„Měli jsme řadu šancí a herní projev byl lepší než v posledních zápasech, ale vstřelit branku je pro nás asi zakleté,“ komentoval další prohraný zápas v řadě vedoucí domácího mužstva Petr Horáček.

Branka: 11. Ptáček. Rozhodčí: Haltuf, ŽK: 4:4. Diváků: 300. FKP Turnov: Cimbál – Selinger, Vítek, Hnízdo, Hurt (84. Vokáček) – Moravec, Koťátko (75. Vavřich), Škréta, Weber – Zdražil, Vacek (55. Koubek).