Na novém hřišti s umělou trávou v Lomnici nad Popelkou se tak sehrálo historicky první mistrovské utkání. V jarní předehrávce, respektive podzimní dohrávce, k němu nastoupily týmy Bozkova B a Libštátu, které se utkaly o čelo tabulky okresního přeboru.

A díky nejtěsnější možné výhře „hostů" z Libštátu skončilo zimní kralování mužstva z Bělé. Ta na čele tabulky strávila čtyři měsíce. Nyní štafetu převzala parta okolo bratrů Koldovských. Předběhnout je však může ještě Stružinec, který má stále o jeden zápas odehráno méně.

Bozkov B – Libštát 0:1 (0:1)

Libštát měl po celé utkání více ze hry, byl lepší a prosazoval se do šancí. V zakončení se mu ale zadařilo pouze jedinkrát, to když se prosadil Antonín Koldovský, který tak zaznamenal svou sedmou branku v aktuálním ročníku.

Fakta – branka: A. Koldovský. Rozhodčí: Procházka. Bez karet. Diváků: 30.

Prvním kompletním jarním kolem okresní přebor definitivně odstartuje až o víkendu mezi 29. a 30. březnem. Fanoušci oddílů z obou skupin nejnižší okresní soutěže v Pojizeří si na úvodní výkopy svých týmů počkají ještě o čtrnáct dní déle.

Úvodní kolo OP (vše od 16.00) – sobota 29. března: Roztoky – Horní Branná B, Mříčná – Lomnice n. P. B, Bělá – Nová Ves n. P., Stružinec – Víchová, Vysoké nad Jizerou – Bozkov B, Libštát – Studenec. Neděle 30. března: Košťálov B – Malá Skála.