Staré Buky – Bílá Třemešná 5:5 (3:1), pen. 3:2. Branky: Kaplan 3, Doležal, Gábrle z pen. – J. Hažer, Hrubý, Josef Kubelka, Jaroslav Kubelka, vlastní. ŽK: 1:2. Diváci: 260. Výborná návštěvě viděla nádherné utkání, ve kterém padlo 15 branek. Hattrickem se blýsknul domácí útočník Tomáš Kaplan. Ještě dvacet minut před koncem utkání lídr tabulky vedl 5:2, poté si však mladší hostující hráči vynutili velký tlak a zaslouženě vyrovnali. Z šesti dobře kopnutých pokutových kopů po utkání jeden chytil „profesor“ Jarda Dvořák, a tak dva body zůstaly ve Starých Bukách.

Lánov – Dolní Kalná 2:2 (1:1), pen. 5:4. Branky: Havránek, L. Vaníček – Najman, vlastní. Rozhodčí: Teichmann, ŽK: 0:3. Diváci: 125. V důrazném a tvrdém utkání je remíza po základní hrací době spravedlivá. Domácí šli do vedení po pěkné akci, kdy skóroval Havránek. Hostům se podařilo vyrovnat po chybě domácích při bránění standardní situace. Po přestávce měl Lánov tlak a hosté hrozili brejky. Čtvrthodinu před koncem utkání se krásnou střelou z 20 metrů prezentoval L. Vaníček a dostal Lánov do vedení. Už to vypadalo, že si domácí připíší tři body, jenže hosté rychle rozehráli rohový kop a domácí si vstřelili vlastní gól. V penaltovém rozstřelu domácí gólman Tuček zneškodnil jeden pokutový kop a druhý bod tak zůstal v Lánově.

Hostinné – Strážné 3:0 (2:0). Branky: L. Horák, Petružálek, Polák. Rozhodčí: Přiklopil. ŽK: 2:1. Diváci: 110. Domácím vyšel začátek utkání, když už v 5. minutě šli do vedení. Hosté se pak dostali do několika stoprocentních šancí, ale jejich koncovka byla žalostná nebo je vychytal skvělý Horák. Za to je Tatran potrestal před odchodem do kabin druhým gólem. Ve druhé půli si Tatran vedení pohlídal a v poslední minutě pečetil Polák na 3:0. Pro hosty je možná výsledek krutý, ale fotbal se hraje na góly. Po odstoupení kouče Jelínka Hostinné vyhrálo už třetí zápas v řadě, přičemž tým si teď vedou sami starší hráči a vedoucí družstva.

Kunčice – Vítězná 2:3 (1:2). Branky: J. Petrák z pen., J. Jeřábek – Robek 2, T. Ježek. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Domácí hráči v úvodu utkání nevyužili dvě jasné šance a ve 28. minutě se tak ujali vedení hosté. Už za minutu však z penalty vyrovnal J. Petrák. Svou druhou brankou pak ovšem ještě do poločasu stihl vrátit náskok na stranu hostů Robek. Na začátku druhé půle zvýšil Ježek na 1:3. V 77. minutě domácí J. Jeřábek snížil na rozdíl jediné branky a Kunčičtí se začali se tlačit do dalších šancí. Vyrovnat se jim však nepodařilo.

Svoboda – Rtyně 3:2 (0:0). Branky: Mucudis 2 (1 z pen.), Tobiáš – Vlček, Garček z pen. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (Karlík). Diváci: 50. Za příjemného počasí začali lépe domácí ,kteří si vytvořili několik šancí, leč bez gólového efektu. Poté zahrozili i Baníkovci, ovšem ani oni nedosáhli kýženého efektu ,takže se do kabin šlo za bezgólového stavu. Druhý poločas začali lépe hosté a šli hned v úvodu do vedení, ale hned po rozehrání vyrovnal po „sólu“ Mucudis. Po sérii penalt, kdy nejprve skórovali hosté za faul a následně domácí za ruku, vše směřovalo k remíze. Jenomže domácí pak přidali třetí gól.

Podhůří B – Žacléř 0:3 (0:1). Branky: Kuncl, Mačo, Kovačík. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (Venc). Diváci: 80. Hostující Baníkovci nepotřebovali žádný extra výkon k tomu, aby bezzubou Jiskru výrazně přehráli. Domácí si nevytvořili žádnou příležitost. Jediná střela mezi tyče a ještě mizerná rozhodně nestačí k zisku bodů. Propadák se zvětšuje a Jiskra začíná bít na poplach!

Libeč – Vrchlabí B 2:1 (1:0). Branky: Herout, Zíma – Janoch. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Janda). Diváci: 70. Domácí nastoupili do utkání s jasným cílem zvítězit. K tomu jim notně pomohl hráč hostů Janda, který byl v 17.minutě vyloučen za urážku hlavního rozhodčího. První půle skončila 1:0. Ve druhé Libečtí zvýšili na 2:0 brankou, kterou dal Zíma. Jeho střela byla nešťastně tečována jedním z hostujících hráčů Vrchlabští sice po chybě domácí obrany odpověděli, ale stav 2:1 se už do konce utkání nezměnil. Domácí celek tak dosáhl prvního vítězství v sezoně.

Pilníkov – Kocbeře 0:0, pen. 3:1. Rozhodčí. Lamberský. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Po celé utkání hrála obě mužstva pozičně velice dobře a jen těžko se dostávala do šancí. K ohrožení obou brankářů proto docházelo pouze při standardních situacích nebo při rohových kopech. Avšak ani z nich gól nepadnul. Po devadesáti minutách se tak mužstva rozešla smírně. V následném penaltovém rozstřelu se tentokrát více dařilo domácím, kteří proměnili všechny tři pokusy a hosté jen jeden.

16. Libeč 1 2 6 15:27 5

Program dalšího kola: Žacléř - Libeč, Bílá Třemešná - Podhůří, Vrchlabí B - Kunčice, Vítězná - Pilníkov, Strážné - Lánov, Rtyně - Hostinné, Kocbeře - Svoboda, Dolní Kalná - Staré Buky.