Kocbeře – Staré Buky 4:1 (2:0). Branky: Šolc, Hulík, Šmíd, Pavelka – Palinkáš. Rozhodčí: Lukeš. ŽK: 1:3. Diváků: 70. Domácí konečně protrhli prokletí vlastního hřiště a po velice dobrém výkonu zaslouženě vysoko vyhráli. Byli produktivnější, navíc famózní Prokůpek zlikvidoval hostům pokutový kop. Na obou stranách navíc zvonila branková konstrukce. Druhý poločas odstartovala rychlá branka Šmída, která zápas definitivně zlomila.

Rtyně – Poříčí u Trutnova 1:1 (1:1), na penalty 3:2. Branky: Krátký – Tomšík. Rozhodčí: Bárta (OFS Náchod). ŽK: 2:2. Diváků: 75. Kdo přišel na utkání pozdě, nestihl úvodní gól, který po hrubce domácí obrany vstřelil ve 2. minutě hlavou Tomšík. Tato branka zásadně ovlivnila průběh první půle. Domácí byli zaskočeni nečekaným průběhem a hostující hráči zcela ovládli hru. Ta se po půlhodině vyrovnala, první příležitost domácích ještě zachránil hráč na brankové čáře. Ta druhá, po standardní situaci ve 45. minutě již znamenala vyrovnání. Po pauze za zmínku stojí nádherná dělovka domácího Prouzy, která orazítkovala břevno. Pokutové kopy rozhodl hned ten první, který neproměnil hostující Kuric.

Kunčice nad Labem – Vrchlabí B 1:1 (1:0), na penalty 2:3. Branky: Míč – Žďárský. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 2:2, ČK 0:1 (Etflaiš). Diváků: 70. Kunčice se ujaly vedení po pěkné střele z trestného kopu. V dalším průběhu se hrálo vyrovnané utkání, ale domácí si vytvářeli více šancí. V 64. minutě byl vyloučen hráč Vrchlabí. Domácí několik dalších příležitostí nevyužili, a tak v 90. minutě přišel trest. V penaltové loterii byli šťastnější hosté.

Mostek – Trutnov C 0:3 (0:2). Branky: M. Nývlt 2, P. Holubec st., Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 2:1. Diváků: 70. Hráči Mostku mívají v poslední době velké problémy se vstupem do zápasu a soupeři toho využívají. Hosté z Trutnova vedli po trefě Holubce z přímého kopu a průniku Nývlta dovnitř šestnáctky dvougólovým rozdílem už po patnácti minutách. Domácím se hra nedařila. Nevyužitý samostatný únik Brádleho byl po hříchu jejich jedinou šancí v první půli. V klidu kombinující hosté přidali v 70. minutě třetí branku.

Lánov – Strážné 3:0 (1:0). Branky: Souček, Malinský, Tošovský. Rozhodčí: L. Říha. ŽK: 0:1. Diváků: 70. Hned v úvodu vyvinuli domácí tlak na branku hostů a po čtvrt hodině hry se jim podařilo skórovat. V první minutě druhé půle Lánov přidal druhou trefu, v závěru z trestného kopu ještě třetí.

Podhůří – Vítězná 2:0 (1:0). Branky: Smejkal 2. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 1:2, ČK: 1:1 (Hladík – Patrik Čechovič). Diváků: 50. Oboustranně se hrál fotbal nevalné úrovně, odpovídající postavení mužstev v tabulce. V prvním poločase měli mírnou převahu domácí, tři šance si vytvořil jejich nejlepší hráč Smejkal a po jedné z nich rozvlnil síť. Také pojistku pro potřebné vítězství domácích vystavil stejný hráč, když utekl všem a skóroval.

Libeč – Horní Maršov / Janské Lázně B 7:0 (4:0). Branky: Neubauer 2, Linhart, Jezvina, Vacek, Milan Odl, Jón. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 0:2. Diváků: 50. První vítězství domácích na svém hřišti. Od začátku utkání bylo jasné, kdo je favoritem, protože hosté nastoupili v neúplném počtu. Bylo jen otázkou, kolik branek si odvezou.

Pondělní dohrávka: Mostek - Lánov 1:1, na penalty vyhráli domácí.