Mírová - Cvikov 0:1 (0:1)

Hned z první šance se hosté radovali, když nepovedenou malou domů obrany Mírové zachytil Knolle a takřka z nemožného úhlu prostřelil Jíru. Branka domácí zaskočila, Cvikov hrál přesně to, co potřeboval a tak se Mírová k šancím dostala až ke konci půle. Ani jedna příležitost ale brankou neskončila, stejně jako ve druhé půli. Domácí se sice hnali za vyrovnáním, ale když i tu největší šanci v 68. minutě zahodil Horák, Cvikov si připsal těsné, ale zasloužené vítězství. Domácí měli v závěru navíc štěstí, že Jíra nedovolil hostům skórovat vícekrát.

Lomnice - Jilemnice 1:2 (0:1)

Derby nenabídlo oslnivý fotbal. Na podmáčeném terénu se oba týmy spíše trápily, ale od spravedlivější remízy připravilo domácí krásné sólo Tonara a mírumilovný rozhodčí. V první půli se týmy střídaly v aktivitě a do vedení mohli jít domácí. Brankář Černý ve vápně fauloval pronikajícího Koudelku, rozhodčí k údivu všech vytáhl pouze žlutou kartu, ale kapitán Michal Drábek s penaltou nenaložil dobře. Kopl ji spíše ve stylu novozélandského ragby, a tak šli do vedení hosté Sedlák prodloužil míč za záda vlastního gólmana. Ve druhé půli mohli domácí nejprve vyrovnat, ale poté předvedl krásné sólo jilemnický Tonar, přešel přes čtyři bránící hráče a zvýšil 0:2. Vysunutí kapitána Drábka do středu obrany pak domácím pomohlo. Aktivní Koudelka chytře prostřelil Černého. V posledních dvaceti minutách pak domácí přikovali soupeře na jeho polovinu, ale závěrečný tlak nepřinesl více než náznaky šancí, a tak si hosté připsali letošní první body ze hřiště soupeře.

Bozkov - Krásná Studánka 4:6 (1:2)

Oslabený Bozkov dostal doma těžký direkt. Sice šel do vedení, ale hosté z penalty vyrovnali a do půle skóre navíc otočili. Bozkovští v druhé půli brzy srovnali krok, ale po rohovém kopu inkasovali potřetí a Krásná Studánka tak započala brankovou šňůru, která se zastavila na čísle šest. Bozkov pak už stačil Pekárkem pouze dvakrát zkorigovat a připsal si překvapivou porážku.

Ostatní zápasy: Mimoň - Frýdlant 5:3 (4:3), Vratislavice - Velké Hamry 4:1 (2:1), Hejnice - Doubí 1:2 (0:1), Skalice - Stráž n. N. 4:0 (2:0).