V Lomnici nad Popelkou, která hraje I.A třídu, začali s fyzickou přípravou 22. ledna a probíhá zatím výhradně v domácích podmínkách. První utkání sehráli lomničtí hráči na umělém trávníku v Desné. První přípravný duel sehráli i Mírová s Košťálovem v Jičíně.

Desná – Lomnice 4:1 (1:0)

Obě mužstva dala šanci hráčům širšího kádru. Domácí, kteří hrají o třídu výš, měli více ze hry, přičemž hosté propadli především v defenzívě a útočné efektivitě. Na začátku druhého poločasu se domácí dostali do vedení 3:0, až v 69. minutě vstřelil první branku Lomnice Aster. Krátce předtím neproměnil Bernard, jehož hostování z Jenišovic je v jednání, nařízený pokutový kop. V sobotu 13. února hraje Lomnice další přípravný zápas na umělce v Jičíně s Rovenskem.

Branky:
Blažečka 2, V. Kobylka, Jech – Aster. Sestava Lomnice: Jezdinský – J. Novák, Mich. Drábek, Bouška, V. Čapek – Šádek, Bernard, Kalousek, Zuzánek – Aster, Tolvaj.

Mírová – Košťálov 3:8 (1:4)

Na umělce v Jičíně začali s větší chutí Mírovští, ale své šance neproměnili, takže se postupně utkání stalo jasnou záležitostí Košťálova. První branku vstřelil Korda z penalty po faulu na Holce. Konečný účet pak uzavřel osm minut před koncem nejlepší hráč utkání Karel Janata.

Branky: 21. Tajbr, 54. Marc. Kovář, 74. Tokan – 44. a 87. K. Janata, 56. a 78. Holec, 6. Korda z pen., 14. Zboroň, 26. L. Stránský, 52. M. Janata. Rozhodčí: Procházka. Košťálov: Věrný (46. Průcha) – Korda – Kmínek, Baudyš (46. M. Móro), I. Móro – K. Janata, L. Stránský, Vodrážka (46. Moravec), Částek – Holec, Zboroň (46. M. Janata). Mírová: Jíra – M. Zelnický, Lochman, Kochman, Ráliš – Tokan, Marc. kovář, Horák, Císař – D. Zelnický, Hejduk. Střídali: Tajbr, Kopečný, Koldík, Mich. Kovář, Žabokrtský.