Vrchlabská rezerva v sobotu dokonala pouť úspěšnou sezonou. Ještě než se tým vyfotil s pohárem pro okresního přeborníka, otevřel si v utkání se Spartakem Hajnice velkolepou střelnici.¨

Vrchlabí B – Hajnice 9:2 (4:1)
Branky: 10. a 30. P. Blažek, 12. Pokorný, 45. Šimůnek, 50. M. Tauchman, 59. Miloš Šulc, 68., 78. a 90. Janoch – 43. Řehák, 72. Hejný. Rozh.: Pilný. ŽK: 1:1. Diváci: 35.
Domácí fotbalisté o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase. V tom druhém na sebe třemi góly upozornil Martin Janoch. Rezerva Vrchlabí oslavila titul přeborníka a v příští sezoně si zahraje I. B třídu.

Žacléř – Vítězná 3:1 (2:1)
Branky: 27. Pek, 37. Ondráško, 79. J. Těžký – 23. V. Robek. Rozhodčí: M. Lebeda. ŽK: 0:1. Diváci: 75.
V Žacléři se hrála přímá bitva o konečné druhé místo v tabulce. Zároveň šlo o korunu pro nejlepšího střelce přeboru. V prvním případě se radovali domácí fotbalisté, ve druhém díky své dvacáté trefě v sezoně uspěl Vítězslav Robek.

Rtyně – Bohuslavice 3:1 (1:0)
Branky: 22. Studnička, 48. Hoffman, 64. Slavíček – 89. R. Kracík. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (69. O. Křížek st.). Diváci: 80.

Poříčí – Malé Svatoňovice 8:0 (4:0)
Branky: 14. Jandera, 29., 36. a 70. Machalík, 42. a 68. Brus, 71. Potoček, 86. Ulrych. Hráno bez karet. Diváci: 60.
Poříčí vysokým vítězstvím dokonalo skvěle odehranou jarní část. Vítězslav Machalík hattrickem zaokrouhlil střelecký účet na 20 branek.

Trutnov C – Podhůří 6:0 (4:0)
Branky: 1., 21. a 53. M. Kulda, 9. Kárník, 16. Skalický, 70. R. Rada. Rozhodčí: Seidel. Hráno bez karet. Diváci: 20.

Janské Lázně – Volanov 4:4 (1:4), penalty 3:2
Branky: 39. Doležal, 46. J. Hradecký, 50. M. Sapár, 86. Miloš Dvořák z pen. – 7. P. Havlík, 12., 43. a 45. Šauer. Rozhodčí: L. Nývlt. ŽK: 0:1. Diváci: 100.
Obrat kola! Po prvním poločase domácí fotbalisté prohrávali o tři branky, nakonec se však radovali ze zisku dvou bodů.

Mostek – Strážné 1:1 (0:0), penalty 0:2
Branky: 75. Čajka – 51. Grégr. Rozhodčí: Pilný. Hráno bez karet. Diváci: 60.