OKRESNÍ PŘEBOR

Kocbeře – Bohuslavice 5:1 (2:0). Branky: Hulík 3, Šturma z pen., Jakub Stránský – Pop. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 1:2. Diváků: 40. Domácí vedli po sedmi minutách už 2:0, potom ale usnuli na vavřínech a povolili soupeři vyrovnat hru. Kocbeřští hráli bez potřebného pohybu a v jejich hře se objevovalo zbytečně moc nepřesností. Druhé dějství otevřel povedenou brankou Kuba Stránský a přes snížení hostů na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Z mnoha příležitostí se ujali další dvě zakončení Vojty Hulíka, který tak završil svůj hattrick. Pokud by byli domácí v zakončení přesnější, odjížděl by soupeř s daleko větším výpraskem, zasloužené vítězství.

Podhůří – Lánov 2:4 (1:2). Branky: Nejedlý 2 – Vališka, Havránek, Tringela, Tomíček. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2. Diváků: 150. Hosté šli rychle do vedení, Jiskra ale vzápětí vyrovnala. Pak jaká si strkanice, penalta a 1:2. Mlejnek sice, snad z 25 ti metrů, před závěrem prvního poločasu orazítkoval levou šibenici, to ale bylo vše a šlo se do kabin. Ve druhém dějství to byl prakticky souboj domácích se strážcem lánovské svatyně. Nún vychytal snad pět tutovek. Pravidlo nedáš, dostaneš, se tentokrát vyplnilo do puntíku. Dvakrát se ještě zavlnila síť za Kulhánkem. Přestože i za dost nepříznivého stavu Jiskra ještě zabrala, zmohla se jen na kosmetickou úpravu z pokutového kopu.

Dolní Kalná – Staré Buky nehráno, hosté se k utkání nedostavili.

Svoboda – Libeč 2:2 (1:1), na penalty 2:3. Branky: Nyklíček, Kosina – Jón, Císařovský. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 1:1. Diváků: 50. První polovina toho moc nenabídla, každé mužstvo mělo jednu šanci a z těch padly góly. Nejprve Jón využil zmatku v domácí obraně a pohodlně skóroval. V zápětí vypíchl Nyklíček hostujícímu obránci míč a nedal brankáři šanci. Ve druhém dějství mužstva šance spalovala, branky na obou stranách padly opět po chybách obran. Bohužel pro domácí vyrovnávací branka padla v samém závěru. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté.

Rtyně – Hostinné 0:2 (0:1). Branky: L. Kracík, Jakoubek. Rozhodčí: Louda. Bez karet. Diváků: 50. V první půli měli převahu hosté a dokázali také vstřelit vedoucí branku. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, domácí ale skórovat nedokázali. Hosté potvrdili svou výhru v 90. minutě.

Pilníkov – Vrchlabí B 2:1 (2:0). Branky: Nohejl, Řeháček – Janda. Rozhodčí: Machata. ŽK: 2:3. Diváků: 55. Hosté začali utkání velkým náporem, což odpovídalo postavení mužstev v tabulce. Domácí začátek přežili a dvěma brankami, po chybách hostujícího brankáře, vyhráli poločas 2:0. Až v závěru zápasu hosté z penalty snížili, domácí ale svoji bojovností dotáhli zápas do vítězného konce.
Žacléř – Dolní Branná 6:2 (4:0). Branky: Vít 5, Hradecký – střelci hostů nehlášeni. Rozhodčí: P. Prokop. Bez karet. Diváků: 70. Jednoznačná záležitost domácích. Taktovku si vzal do ruky domácí útočník Lukáš Vít, jenž během 50–ti minut nasázel hostům pět gólů. Poté se utkání z povinnosti dohrávalo.

Strážné – Janské Lázně B 3:0 (3:0). Branky: Janoch 2, Danihelka. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 1:3. Diváků: 150.