Jilemnice – Krásná Studánka 3:1 (2:0)

Celý duel se odehrál v duchu začátku soutěže – hráči byli nervózní a trápila je špatná přihrávka. Jilemničtí začali náporem, ale po čtvrt hodině se hra vyrovnala, šance však nepřicházely. Domácí chtěli být aktivnější a první branka padla ve 36. minutě, kdy poslal Mečíř do úniku Prince, jenž potvrdil své střelecké vlohy – 1:0. Stejný hráč navíc ještě před půlí donutil hostujícího hráče k vlastní brance.

Hra Jilemnice se ve druhé půli zlepšila, ale hned v úvodu dokázal hostující Vajrt korigovat. Po mnoha nevyužitých šancích si pak Jilemničtí mohli definitivně oddychnout až v 72. minutě, kdy Hadač ve skluzu doklepl míč do sítě.

Stráž n. N. – Bozkov 2:2 (1:1)

Vyrovnaný zápas, který ve druhé půli značně znepříjemnila obrovská průtrž mračen, přinesl dělbu bodů. Stráž se ujala v průběhu 1. půle vedení, ale těsně před přestávkou využil skvostnou nahrávku Kubána Červený a vyrovnal. V 56. minutě se pak dostali hosté do vedení, když se trefil z trestného kopu Pekárek. Ze stejné herní situace poté domácí vyrovnali. A když hosté nedokázali v průběhu zápasu proměnit minimálně šest brankových příležitostí, skončil zápas nerozhodně.

Mírová – Hejnice 5:2 (4:0)

Nováček z Mírové začal ve vyšší soutěži skvostně a již v první půli dokázal nastřílet Hejnicím čtyři branky. Soupeř se takřka k ničemu nedostal a domácí byli těmi, kteří tvrdili muziku. Ve druhém poločase už motivace Mírovských polevila, hosté se dostali dvěma kontaktními brankami do zápasu a obraz hry se vyrovnal. V závěru však vstřelil poslední branku David Zelnický. Kaňkou pro domácí je pouze zbytečné vyloučení gólmana Mlejnka.

Lomnice – Mimoň 0:3 (0:0)

Pro Lomnici sezona nezačala dobře. Již v desáté minutě musel pro zranění odstoupit klíčový hráč Suchardovy party Bernard, a tak se hra mužstva rozpadla. I přesto si dokázali domácí vypracovat šance, které ale neproměnili. Ve druhém poločase již převzala hru Mimoň. Nejprve Foubík postupoval sám na Jezdinského a poprvé skóroval. Hosté pak dokázali vstřelit další dvě branky a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce.

Ostatní: V. Hamry – Cvikov 1:1, Skalice – Vratislavice 5:0, Frýdlant – Doubí 4:1 (3:1).