Rovensko – Lučany 0:3 (0:1)

Na hřiště pojizerského týmu dorazil v sobotu třetí celek tabulky, ale na vývoji utkání to nebylo znát. První branka padla po jednoznačné penaltě. Obránce domácího celku „zapomněl“ zastrčit nohu, přes kterou přepadl útočník Lučan. Z pokutového kopu se hosté nemýlili. Domácí poté měli obrovskou možnost k vyrovnání. Míč putoval po ose Šimek, Špína, Hanzl. Posledně jmenovaný však zamířil pouze do vzdálenější tyče, a proto zůstalo skóre nepříznivé pro domácí. Ve druhé půli po chybě obrany inkasovalo Rovensko podruhé a poté už bylo o výsledku rozhodnuto. Ač se domácím dařilo držet po většinu zápasu s favorizovaným soupeřem krok, nedokázali vstřelit ani jednu branku. Hosté ještě výsledek třetí brankou upravili.

Mírová – Víchová 2:0 (1:0)

Úvodní nápor domácí zužitkovali ve dvanácté minutě, kdy centr Marcela Kováře pohotově a chladnokrevně zakončil Tokan. Hosté nechtěli odjet s nadílkou, a tak velice pozorně bránili snažili se podnikat brejky. Většina utkání se proto odehrála ve středu hřiště bez výraznějších brankových příležitostí. Jistotu tří bodů pro Mírovou přineslo vydařené střídání ze 62. minuty, kdy Kochmana nahradil Zenko a právě střídající hráč dal za pět minut parádním dloubákem výsledku konečnou podobu.

Držkov – Nová Ves 3:1 (2:1)

Hosty v dalším mistrovském utkání srazily zejména chyby v obraně, které soupeř bez okolků dokázal trestat. Do poločasu však Nová Ves výsledek stihla korigovat a vidina na zisk bodů stále žila, ale při hře vabank se Držkovu podařilo vstřelit třetí branku a rozhodnout utkání.

Harrachov – Horní Branná 4:2 (2:2)

Úvod utkání vyšel hostům. Odvážně útočili a předváděli kvalitní podívanou. Po půlhodině vedli již 2:0 a směřovali k vítězství. Domácí však prakticky vzápětí po druhé brance snížili a stali se pánem na hřišti. Do půle se jim podařilo dokonce ještě vyrovnat. Druhý poločas začali opět lépe hosté, ale dvě šance zahodil Nýdrle, a tak přišel trest. Po zaváhání obrany se poprvé v utkání dostal Harrachov do vedení v 65. minutě a své vítězství si pojistil deset minut před koncem zápasu. Hosté se snažili ještě výsledek korigovat, ale Harrachov si již vítězství pohlídal.