1.A třída

Cvikov – Lomnice 6:0 (3:0)

Hosté po nečekaném zisku z minulého týdne tentokrát naprosto propadli. Domácí si už v úvodu vypracovali nápor, ale Lomničtí půl hodiny drželi bezbrankový stav. Pak ale Cvikov udeřil třikrát během šesti minut a bylo prakticky rozhodnuto. Své šance si hosté vypracovali, ani jednou však nedokázali uspět, a tak i ve druhém poločase pouze lovili míče ze své sítě. Do konce zápasu dokázali domácí nastřílet celkem šest gólů, hosté tak odjeli bez zisku a s pořádným výpraskem.

Mírová – Vratislavice 8:1 (4:0)

Stále ještě nováček soutěže předvedl proti bezmocnému výběru Vratislavic famózní výkon. Mírová měla zápas po celých devadesát minut ve své moci, pomohl ji také rychlý vstup do hry. Už ve třetí minutě se hráči radovali podruhé, v poločase vedli o čtyři branky a po závěrečném hvizdu svítila na jejich účtě osmička. Hattrickem se blýskl Marek Jíra.

Jilemnice – Bozkov 3:3 (1:1)

V okresním derby začali hosté náporem, který umocnil vlastní gól domácího Paulů, jenž při malé domů přeloboval vlastního brankáře. V 19. minutě nevyužil svou příležitost Nesvadba, a tak došlo na vyrovnání. Princ našel před brankou Hadače a začínalo se znovu. Ke konci poločasu se hromadily příležitosti více na domácí straně, ale ani z jedné gól nepadl. Úvod druhé půle přinesl branku na každé straně (Princ – Havel), v 65. minutě pak Landiga, který je v Jilemnici na hostování právě z Bozkova, našel centrem Paulů, jenž tentokrát trefil správnou branku. Domácí se v závěru soustředili na obranu, ale aktivní bozkovský tým se nakonec dočkal vyrovnání v 86. minutě, kdy se trefil Pekárek.

Ostatní zápasy: Skalice – Mimoň 4:1 (2:1), Stráž n. N. – Hejnice 5:3 (4:1), Frýdlant – Kr. Studánka 1:3 (1:1), V. Hamry – Doubí 1:2 (1:1)

1.B třída

Ž. Brod B – Horní Branná 1:2 (0:0)

Jasnou převahu v první půli nedokázali hráči hostů využít. Domácí byli pasivní, po celou dobu pouze bránili, ale Hornobranští se železnou pravidelností své šance zahazovali. Změna přišla až po obrátce. Nejprve dokázal vsítit úvodní gól zápasu v 64. minutě Svoboda, na kterého v 82. navázal po individuální akci Illner. Železnobrodská rezerva pak už jen v závěru z ojedinělé akce snížila.

Víchová – Mšeno B 5:0 (2:0)

Domácím se náramně povedl vstup do utkání, střelec Klimenta měl totiž už v 10. minutě na svém kontě dva zářezy. Hra se v dalším průběhu vyrovnala, hosté mohli snížit z penalty, ale Pivoňka v brance odolal i tomuto pokusu. V 68. minutě se trefil Petr Hartig a bylo prakticky rozhodnuto. Mšeno B dohrávalo pod tíhou emocí, a tak na cestu domů dostalo ještě dva góly. Nejprve doklepl penaltový pokus Šablatura a v závěru dokonal druhý hattrick v řadě Klimenta.

Držkov – Rovensko 2:5 (0:3)

Jednoznačná záležitost hostujícího celku, který měl po celý zápas více ze hry. Už po dvaceti minutách měli na kontě branky L. Malý, Hanzl a D. Malý a bylo prakticky rozhodnuto. Držkov sice zkraje druhé půle dokázal snížit, ale Lukáš Malý s bratrem Davidem se postarali o další dva zářezy Rovenska, které je tak již téměř zachráněno.

Plavy – Harrachov 1:4 (1:0)

Lídr tabulky měl až překvapivě více ze hry. V prvním poločase ale nedokázal své příležitostí proměňovat, domácí naopak svou šanci využili a dostali se do vedení. Po změně stran se však harrachovská mašina rozjela. Veselý vsítil hattrick a kromě zvonkohry na tyčích domácí branky, byl slyšel ještě jásot Sedlmajera. Harrachov tak míří za vítězstvím v I.B třídě!

Rokytnice – Lučany 2:3 (2:2)

Domácí vstoupili do zápasu lépe a po brankách Škody a Pičmana se ujali dvoubrankového vedení. Poslední Lučany ale nesložily zbraně a ještě do poločasu dokázaly stav vyrovnat. Vyrovnaný zápas pak rozhodlo více štěstí na straně hostů a jediný gól, který padl čtyři minuty před koncem duelu. Rokytnice zůstává na šestém místě, ale na spodku tabulky nechtěně zavařila především Víchové, na které se Lučany dotáhly zpět na rozdíl jediného bodu.

Další zápas: Ruprechtice – Zásada 4:0 (0:0).