I. A. TŘÍDA

Janské Lázně – Opočno 5:4 (1:2).

Opočno přijelo do hor s vizitkou tří posledních výher a ke čtvrté vykročilo rázně dvěma góly. Nejprve Reichl a po něm Přibyl vypracovali hostům dvoubrankové vedení. Ve 23. minutě snížil Kuric, ale kdyby opočenský Jelen proměnil dvě tutovky, mohlo být asi rozhodnuto.
Brzy po pauze ale vyrovnal Kult a domácí borce nerozhodil ani vysoce diskutabilní výrok rozhodčích, kteří v 55. minutě soupeři darovali pokutový kop (2:3). Jenže pozor! Už v 58. minutě domácí poprvé vedli, to když se prosadil Koblížek a chvíli po něm po úchvatné sólu i Kult. Výhru pak potvrdil svým druhým gólem v zápase Kuric (5:3) a hostům nebylo již nic platné ani snížení Krištofem na rozdíl jediné trefy.

Dvůr Králové B – Slavia Hradec Králové 5:2 (2:1).

Do utkání vstoupil Dvůr velmi dobře, v 5. minutě zahrál Řežábek rohový kop na přední tyč a Dosedělova hlavička znamenala vedení 1:0. Ve 12. minutě zahrával Doseděl trestný kop ze vzdálenosti pětatřiceti metrů a dělovka do levé šibenice znamenala vedení 2:0. Od 25. minuty se jako již tradičně domácí hra rozplynula v řadě nepřesných přihrávek, minimálního pohybu a dalších hrubých chyb. Toho hosté využili ke snížení Lánem na 2:1.
V začátku druhého poločasu mdlý výkon pokračoval, a tak hosté v 55. minutě vyrovnali Klicnarem na 2:2. Až po této brance se domácí vzpamatovali a v 69. minutě Kořínek hlavou opět vrátil družstvo do vedení 3:2. Zlepšený výkon přinesl i po dvou zahozených brankových příležitostech Řežábkem, v 78. minutě ale dokázal Urban po samostatné akci zvýšit vedení na 4:2. V 90. minutě byl faulován v pokutovém území Urban a penaltu proměnil zkušený mazák Doseděl ve svůj třetí úspěch v utkání, čímž stanovil konečný výsledek na 5:2.

Vrchlabí – Černilov 2:0 (0:0).

Vrchlabští sice v první půli hráli s větrem v zádech, pouhé náznaky šancí ale k bodům nevedly. Po přestávce domácí zvýšili pohyb a v 64. minutě se také dočkali vedoucí branky. Přetažený centr se dostal k pavlu Krausovi, a ten konečně rozvlnil síť – 1:0. Domácí pokračovali v trpělivé hře a nepouštěli soupeře do šancí. Naopak v 84. minutě utekl útočník Vejnar a podruhé zacílil přesně. Vrchlabší si tak dvě kola před koncem zajistili záchranu 1. A třídy a ve zbylých dvou kolech již mohou jen vyšperkovat své umístění.