Sedmihorky – Rapid B 3:4 (2:1)
Nevyrovnané utkání hrané v závěru minulého týdne rozhodla rezerva Rapidu až třemi brankami v závěru. Branky: Poul, Pařík, Mencl – Koťátko 2, Matouš, Kuhr.

Maršovice – Rapid B 3:1 (2:1)
Domácí tým z Maršovic byl po celé utkání výrazně lepší a měl vývoj utkání pod kontrolou. Branky: Toman, L. Habr, Meisl – Studnička.

Sedmihorky – Pěnčín 3:3 (0:1)
Sedmihorky měly v první půli mírnou převahu a od 60. minuty, kdy vlivem několika zranění musel být kádr prostřídán, se dostával více do šancí Pěnčín. Zlepšenou hrou dokázali svěřenci trenéra Zbyňka Houšky skóre v závěru vyrovnat. Branky: Poul 2, Pařík – Mrklas 2, Chlomek. Pěnčín: Pivrnec (46. I. Matějček) – Kulhánek (46. Lang), Heinrich, Pszyk, Bém – J. Matějček, Mrklas, Chlomek, P. Matějček – Záveský, Pleštil. Sedmihorky: Prokopec – Kněbort, Vávra, Bakeš, Tůma – Kratochvíl, Pařízek, Pavlíček, Kroupa – Poul, Pařák, střídali: Mrňák, A. Pařízek, Kauška.

Mšeno A – Rapid A 2:2 (2:0)
Domácí tým trenéra Jiřího Tymicha sehrál výborný první poločas, který korunoval dvěma brankami Pokorného a Brože. Po změně stran hrálo Mšeno opatrně a po chybách inkasovalo dvě branky. Rapid si za druhou půli bod zasloužil. Branky: Pokorný, Brož – Kohl, Rašín.

FKP Turnov – Semily 0:4 (0:3)
Domácí nezačali špatně a měli úvodní dvě šance. „Když však Semily daly první branku, ovládly zápas a Turnov se nezmohl na odpor,“ okomentoval utkání jeden z pořadatelů Martin Dutka. Branky: Braun 2, Hartman, Stehlík. Turnov: Hyka – Votoček, Horák, Matoušek, Vajda – Vávra, Mandlík, Bárta, Hanuš – Vavřich, Beneš, střídali: Škréta, Krejčík. Semily: Horáček – Dohnal, Feri, Brett, Makula – Hartman, Braun, Vrchovský, Kočí – Veg, Bohatý.

Mšeno B – Lučany 5:4 (1:1)
Velmi kvalitní zápas odehrály dva okresní týmy, ve kterém se domácí ujali vedení, ale do poločasu srovnal V. Brož. Po změně stran Mšeno poodskočilo na rozdíl dvou branek, ale tým z Lučan dokázal skóre otočit a ujal se vedení 3:4. V závěru však Mšeno i díky penaltě v poslední minutě zvrátilo duel ve svůj prospěch. Branky: Vrabec 3, Petr 2 – V. Brož, Maňák, Kristek, Bělohlávek.

Ž. Brod – Jablonec dor. 2:0 (1:0)
Hráči Železného Brodu prokázali větší touhu po vítězství. Branky: Maryško, Halama.

Vratislavice – Jabloneček 3:2 (2:0)
Jabloneček zápas podcenil, kdežto Vratislavice se připravily velice zodpovědně a podaly dobrý výkon. Branky: Pokorný 2.