Osmé kolo Transport Trutnov Okresního přeboru mužů přineslo takřka na všech stadionech vítězství domácích kolektivů. „Vzpouru" si dovolili pouze fotbalisté Mladých Buků v Janských Lázních, kde brali dva body. I díky tomu se rázem vyšvihli do čela tabulky.

Rtyně v P. – Strážné 5:1 (2:0)

Branky: Hoffman 2, Pich, Černý, Novák – Koldovský. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Hosté hráli na oko pohledný fotbal, chybami však soupeři nabízeli šance. Domácí jimi nepohrdali a už do přestávky se prosadili zásluhou Hoffmana a Nováka. Brzy po pauze se trefil i Pich a o vítězi bylo jasno. Zbylé tři góly přinesla závěrečná desetiminutovka. Pro diváka šlo o velice pohledný zápas.

Kocbeře – Vrchlabí B 3:1 (1:0)

Branky: Blažek, Hanuš, Jarolím – Kroczek. Rozhodčí: L. Nývlt. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Bojovné utkání, ve kterém byli domácí šťastnější, a zřejmě i zaslouženě vyhráli. První poločas byl mírně v režii Kocbeřských, kdy krom vstřelené branky ještě několik brankových šancí úspěchem neskončilo. Druhá půle byla spíše v režii hostů, kteří zaslouženě vyrovnali. Pak už to byl boj a domácí výhru trefil ze standardky Hanuš. Pojistku přidal střídající Jarolím a body zůstávají v Kocbeřích. Jiskra tak složila reparát za špatný výkon v Bílé Třemešné.

Janské Lázně – Mladé Buky 3:3 (1:1), na penalty 0:2

Branky: Miloš Dvořák st., Stránský, Koblížek z pen. – Maňuch, Brhel z pen., Michael Štěpánek. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Domácí tým se konečně sešel takřka v kompletní sestavě a na hřišti stálo oproti předchozím duelům úplně jiné mužstvo. Mladé Buky byly sice papírovým favoritem, ale soupeř jim od začátku nedal nic zadarmo. V první půli šli nejprve krásným gólem do vedení hosté, na Maňuchovu ránu ale podobným projektilem odpověděl matador Dvořák. Po návratu z kabin hosté dvakrát vedli, domácí ale pokaždé dokázali srovnat. Penaltový rozstřel zvládl lépe favorit.

Vítězná – Mostek 4:1 (1:1)

Branky: V. Robek 2, Krákora, Pivoňka – Hampl. Rozhodčí: F. Pilný. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Hosté se ujali již v 6. minutě vedení brankou z rohu. Poté si domácí vytvořili několik šancí, ale s koncovkou byli na štíru. Až v samém závěru první půle se jim podařilo vyrovnat. Svůj apetit si přenesli i do druhého poločasu a hned ve 46. minutě šli do vedení. Hosté se snažili o vyrovnání, ale žádné velké příležitosti si nevytvořili, a tak domácí v 85. a 86. minutě stanovili konečné skóre.

Staré Buky – Bohuslavice 3:1 (1:0)

Branky: Pálinkáš, Sedláček, Brutovský – Bureš. Rozhodčí: Mahrla. Hráno bez karet. Diváci: 55. Bohuslavičtí, proti kterým se domácím hraje špatně, přijeli pouze s jedenácti hráči. Po celé utkání se soustředili jen na pozorné bránění. Starobučtí nejprve přežili dvě velké šance, kdy je zachránilo i břevno, nakonec se ale v první půli přeci jen branky dočkali, Pálinkáš krásně prošel přes dva hostující hráče a ukončil své dlouhé čekání na gól. Druhou branku domácí přidali až v 76. minutě Sedláčkem. Snížit dokázal hlavou Bureš, v 82. minutě se však uvolnil Brutovský a pojistil týmu povinné body.

Lánov – Bílá Třemešná B 3:0 (0:0)

Branky: Havránek 2, Škoda. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. Diváci: 45. Domácí v prvním poločase slušně kombinovali, ale bez gólového efektu. Hosté si nevytvořili žádnou vážnější šanci. Po změně stran se tlak Lánova zvyšoval a po krásné akci otevřel skóre hlavou Škoda. Poté aktivní Havránek dvěma góly pečetil úvodní vítězství domácího celku v sezoně. Dobře pracující obrana Lánova takřka nedovolila soupeři vystřelit. Výsledek je proto zcela zasloužený.

Podhůří – Poříčí 3:1 (0:1)

Branky: Smejkal, Zíta, D. Zdržálek – Petr. Rozhodčí: Dolejší. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Utkání rozdílných poločasů. První byl ze strany domácích chodící „holomajznou". Jediná střela hostů, nutno podotknout že parádní, rozvlnila síť, čímž byl dán výsledek první půle. Jiskra nevystřelila ani jednou. Po ostré přestávkové debatě přišlo na trávník jiné mužstvo, jehož hráči běhali, stříleli a dávali překrásné góly. Třemi, s označením „angličan" rozhodli o zaslouženém vítězství.