Horní Staré Město – Staré Buky 11:0 (5:0). Branky: Kulda 2, Skuček 2, Machalík 2, Kárník 2, Moravec, Trejbal, Petr, Rozhodčí: Trnovský. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Utkání mělo jednoznačný průběh. Výsledek ukazuje na vše, co se na hřišti odehrávalo.

Kocbeře – Hostinné 2:2 (1:2), na penalty 2:3. Branky: Béna, Hrneček – Polák 2. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 1:2, ČK: 1:0 (Z. Stránský). Obě mužstva nastoupila bez několika svých opor, rušný začátek zvládli střelecky lépe hosté a ve 20. minutě vedli 1:2. Domácí předvedli jeden ze svých lepších výkonů a v prvním poločase měli převahu. Po přestávce srovnal matador Hrneček, ale celkově měli k brankám blíže hosté. Jiskra vůbec sehrála nešťastný poločas, nejdříve musel střídat zraněný brankář, potom neproměnil penaltu Šolc a v zápětí se nechal vyloučit případ sám pro sebe Zdeněk Stránský. Tatran v přesilovce zatlačil domácí, ti se ale ubránili. Penalty zvládli lépe hosté.

Svoboda – Strážné 1:2 (1:0). Branky: Matějka – ???. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Domácí byli v prvním poločase lepší a zaslouženě se ujali vedení brankou Matějky. Brzy se ale zranil Gábrle a Svoboda musela zamíchat se sestavou, což se později ukázalo jako rozhodující. Do druhé části nastoupili hosté v jiném světle a vytvořili si několik vyložených šancí, ale vynikající Kyncl držel dlouho naději pro domácí. Nutno podotknout, že Svobodě nebyla uznána naprosto regulérní branka pro údajný ofsajd. Hosté zle zatápěli domácímu týmu a během pěti minut zaslouženě otočili na 1:2. Do konce utkání chybělo osm minut a v pokutovém území byl nevybíravým způsobem sražen domácí Karlík, ale hlavní rozhodčí nic neviděl a po dlouhé diskusi raději utkání nepochopitelně ukončil.

Lánov – Kunčice nad Labem 2:1 (1:1). Branky: M. Půlpán, J. Teichman – T. Jílek. Rozhodčí: Janota. 2:4. Diváků: 80. V prvním poločase se hrál na obou stranách vyrovnaný fotbal, obě mužstva si vytvořila šance. Hosté se v utkání ujali vedení. Domácí před odchodem do šaten skóre srovnali na 1:1. Po přestávce byl lepší tým domácích, který se brankou Teichmana ujal vedení, které udržel až do konce zápasu.

Vrchlabí B – Rtyně 1:2 (1:1). Branky: Vondráček – Černý, Balcar. Rozhodčí: Čapek. ŽK: 1:1, ČK: 1:0 (Česánek). Diváků: 30. V prvním poločase neproměnili domácí několik slibných šancí, čehož hosté využili ve 38. minutě ke vstřelení vedoucí branky. Domácím se podařilo těsně před půlí vyrovnat. Bohužel začátek druhé půle, a poté celého zbytku utkání ovlivnilo vyloučení domácího Česánka, který neudržel své nervy na uzdě. Hosté situace využili hned v 55. minutě vstřelením vítězné branky. Domácím se již nepodařilo výsledek utkání nijak korigovat.

Vítězná – Bohuslavice 3:2 (2:1). Branky: Mohet, Pohořelý, Kropáček – Poláček, Najman. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 2:0. Diváků 50. Ve velmi bojovném utkání domácí neproměnili několik vyložených šancí a zbytečně si tím zkomplikovali situaci. Nakonec vyhrál šťastnější. Hosté přijeli s početnou diváckou kulisou, která celý zápas velice slušně povzbuzovala.

Dolní Kalná – Podhůří 4:1 (2:0). Branky: J. Jiřička 3, M. Ježek – D. Zdržálek. Rozhodčí: Teichmann. Bez karet. Diváků: 90. Domácí potvrdili svoji podzimní suverenitu, hosté si místy museli připadat jako naši reprezentanti při pátečním utkání se Španělskem. V prvním dějství měli kalenští mladíci výraznou převahu, vstřelili dvě branky, přičemž hosté se do zakončení nedostali vůbec. Ve druhé půli pokračovala hra kočky s myší až do stavu 4:0. Poté však domácí svoji ležérností v koncovce umožnili hostům hru vyrovnat a vstřelit čestný úspěch. Dvakrát pak domácí výrazně podržel gólman Junek, rovněž kalenští však již žádnou branku i přes množství šancí nepřidali. Utkání tak mohlo skončit 8:1, ale také klidně 4:3.