1. B třída

K dohrávce 24. kola cestovali hráči Mladých Buků na hřiště pátého celku tabulky a po prvním poločase byli blízko bodovému zisku. Vyrovnaný stav 1:1 ale po přestávce neudrželi a favorizovanému soupeři nakonec podlehli 1:3.

Kopidlno – Mladé Buky 3:1 (1:1)

Fakta – branky: 32. Geršl, 68. a 76. Havelka – 5. Dvořák. Rozhodčí: Janata. ŽK: 1:1. Diváků: 130. FC Mladé Buky: Strasser – Kaňka (72. Liška), Doležal, Mihálka, Hrubeš – Machalík, Štěpánek, Dvořák, Jurík – Justel, Čurda (46. Kopecký).

Miloš Moravec, trenér Mladých Buků: „Vyšly nám vstupy do obou poločasů. Rozdíl byl v tom, že v prvním jsme dali gól, ve druhém jsme zahodili šance. To rozhodlo."

17. kolo: Janské Lázně B – Staré Buky 2:1 (0:1). Branky: Kult, Štelzer – Kuric z penalty. Rozhodčí: J. Říha. ŽK: 4:5, ČK: 1:0 (Krudenc). Diváků: 50. Vyrovnaný zápas bez větších šancí na obou stranách. Hosté šli do vedení gólem z přísně nařízeného pokutového kopu. Ve druhé půli rozhodla větší bojovnost domácích, kteří byli i o deseti nebezpečnější.

III. třída

21. kolo: Černý Důl – Hostinné B 5:2 (2:1). Branky: Pavlíček 2, Jech, Putrovec, Jindra – Nossek, Petružálek. Rozhodčí: L. Nývlt. Bez karet. Diváků: 20.

24. kolo: Pilníkov – Svoboda 2:2 (1:0), na penalty 3:2. Branky: Ruml, Drahotský – Turyna, Beneš. Rozhodčí: Špička. Bez karet. Diváků: 30.

Bohuslavice – Bílá Třemešná B 5:0 (3:0). Branky: Zezula 2, Efler 2, Škop. Rozhodčí: Andrýs. Bez karet. Diváků: 20.

25. kolo: Bílá Třemešná B – Trutnov C 3:4 (1:1). Branky: M. Jákl, Soukup, J. Jákl – Kulda 2, Kárník, Špička. Rozhodčí: Mlynář. Bez karet. Diváků: 30.

Libeč – Úpice B nehráno. Utkání bylo znovu odloženo pro nezpůsobilý stav hrací plochy.

Mládež

Okresní přebor žáků o 1. – 3. místo: Bílá Třemešná – Mostek odloženo. O 4. – 6. místo: Malé Svatoňovice – Lánov 2:7, Lánov – Malé Svatoňovice 4:0.