Nepovedený podzim Horní Branné dovršila sedmá prohra v řadě

Horní Branná - Honem do tepla a rychle zapomenout na poslední týdny v prochlazené fotbalové I. A třídě. Hráčům místního oddílu podzimní část takřka vůbec nevyšla. V jejím úvodu tým sice ještě body získával, posledních sedm utkání bylo ale utrpení. Mužstvo totiž sedmkrát v řadě prohrálo. V tomto počtu je zahrnut i včerejší neúspěch z hornobrannského hřiště.

18.11.2013

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

Horní Branná – Stráž p. R. 2:4 (1:1)

Domácí neslavně zakončili neslavný podzim. Začali sice dobře a útočně. V 17. minutě skóre otevřel Šimek, který si šikovně zpracoval dlouhý aut a prostřelil hostujícího brankáře. Pak navíc mohli navýšit, ale největší šanci zakončili do brankáře i do zaskakujícího obránce. Stráž postupem času přejímala otěže zápasu a ještě do půle stihla srovnat.

Domácí do druhého poločasu dohrávaného střetnutí nastoupili s chutí a s vervou. Jenže v 50. minutě přišel výrazný zádrhel. Hostující útočník si totiž obhodil stopera Vaška, který ho následně ve skluzu fauloval a odcházel zpět do kabin předčasně po červené kartě.

Horní Brannou však oslabení nepřibrzdilo. Šance měli Nýdrle s Mečířem, hosté byli zaskočeni, ale neinkasovali. Naopak v 65. minutě poslali centr za domácí obranu a Cerman z voleje upravil na 1:2. Pak se domácí opět hnali do útoku, ale přišel třetí a vítězný gól.

Komplikace pro hosty přišla až v závěru. Nejprve se vyrovnal poměr sil v utkání, když šli hosté také do deseti, pak navíc v 88. minutě střídající Fiedler střelou z dálky snížil na rozdíl jediné trefy. K vyrovnání se ale svěřenci trenérského dua Klápště – Otmar nedostali. Útočné snahy zabrzdila čtvrtá trefa hostů, která definitivně uzavřela letošní část ročníku 2013-2014 v I. A třídě.

„Zápas nám, stejně jako většina podzimu, podle představ nevyšel. Sice hosté nebyli o nic lepší, ale my jsme si to prostě vyžrali do konce," řekl k závěrečnému utkání kouč Stanislav Klápště.

Fakta – branky: 17. Šimek, 88. Fiedler – 39. a 65. T. Cerman, 73. Matuška, 90. Čonka. Rozhodčí: Vachek. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (50. Vašek – 79. Libich). Diváků: 80. Sokol Horní Branná: Hoffman – Chlup, Vašek, Gaudel (73. Šimůnek) – Kocourek – Zuzánek (79. Landiga), Jón, Beneš (73. Fiedler) – Nýdrle, Mečíř, Šimek.

ČTĚTE UŽ ZÍTRA

Shrnutí podzimní části I. A třídy přinese v úterním vydání Krkonošský deník. Společně s trenéry pojizerských mužstev se opět ohlédne za právě ukončenou první polovinou druhé nejvyšší krajské soutěže na Liberecku.

Autor: Jaroslav Pich

18.11.2013 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 100 Kč Číšníci a servírky Obsluha - snídaně. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA -SNÍDANĚ - příjemné vystupování, spolehlivost, částečná znalost NJ nebo AJ, možnost i zkráceného pracovního úvazku nebo DPP, Prac. doba od 5.30 - 10.00 hod.. Pracoviště: Erika s.r.o. špindlerův mlýn - hotel gendorf, Krkonošská, č.p. 153, 543 01 Vrchlabí 1. Informace: Tomislav Tryzna, +420 733 323 339. Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Obsluha šicích a vyšívacích strojů OBSLUHA ŠICÍCH A VYŠÍVACÍCH STROJŮ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: požadujeme manuální zručnost a pečlivost, , - kontak e-mailem, lze i osobně v místě výkonu práce, Po - Pá 8-11 hod.. Pracoviště: Roztoky u jilemnice 201, 512 31 Roztoky u Jilemnice. Informace: Volodymyr Hotra, . Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 000 Kč Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÝ DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Požadujeme dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost., , Pracoviště Grupo Antolin Turnov, Průmyslová 3000, 511 01 Turnov, , kontakt: e-mailem na adrese: pros@ospro.cz. Pracoviště: Ospro production spol. s r.o. - grupo antolin turnov, Průmyslová, č.p. 3000, 511 01 Turnov 1. Informace: Futovová, +420 775 588 928,775 381 780. Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Obsluha šicích a vyšívacích strojů OBSLUHA ŠICÍCH A VYŠÍVACÍCH STROJŮ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadujeme manuální zručnost a pečlivost, , - kontak e-mailem, lze i osobně v místě výkonu práce, Po - Pá 8-11 hod.. Pracoviště: Roztoky u jilemnice 201, 512 31 Roztoky u Jilemnice. Informace: Volodymyr Hotra, .

Bravo! Vrchlabští fotbalisté sebrali lídrovi bod

Vrchlabští hokejisté přehráli Jablonec 4:2.
20

Dvůr a Vrchlabí bodovaly naplno, Trutnov vyhrál po nájezdech

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.