Nepovedený podzim Horní Branné dovršila sedmá prohra v řadě

Horní Branná - Honem do tepla a rychle zapomenout na poslední týdny v prochlazené fotbalové I. A třídě. Hráčům místního oddílu podzimní část takřka vůbec nevyšla. V jejím úvodu tým sice ještě body získával, posledních sedm utkání bylo ale utrpení. Mužstvo totiž sedmkrát v řadě prohrálo. V tomto počtu je zahrnut i včerejší neúspěch z hornobrannského hřiště.

18.11.2013

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

Horní Branná – Stráž p. R. 2:4 (1:1)

Domácí neslavně zakončili neslavný podzim. Začali sice dobře a útočně. V 17. minutě skóre otevřel Šimek, který si šikovně zpracoval dlouhý aut a prostřelil hostujícího brankáře. Pak navíc mohli navýšit, ale největší šanci zakončili do brankáře i do zaskakujícího obránce. Stráž postupem času přejímala otěže zápasu a ještě do půle stihla srovnat.

Domácí do druhého poločasu dohrávaného střetnutí nastoupili s chutí a s vervou. Jenže v 50. minutě přišel výrazný zádrhel. Hostující útočník si totiž obhodil stopera Vaška, který ho následně ve skluzu fauloval a odcházel zpět do kabin předčasně po červené kartě.

Horní Brannou však oslabení nepřibrzdilo. Šance měli Nýdrle s Mečířem, hosté byli zaskočeni, ale neinkasovali. Naopak v 65. minutě poslali centr za domácí obranu a Cerman z voleje upravil na 1:2. Pak se domácí opět hnali do útoku, ale přišel třetí a vítězný gól.

Komplikace pro hosty přišla až v závěru. Nejprve se vyrovnal poměr sil v utkání, když šli hosté také do deseti, pak navíc v 88. minutě střídající Fiedler střelou z dálky snížil na rozdíl jediné trefy. K vyrovnání se ale svěřenci trenérského dua Klápště – Otmar nedostali. Útočné snahy zabrzdila čtvrtá trefa hostů, která definitivně uzavřela letošní část ročníku 2013-2014 v I. A třídě.

„Zápas nám, stejně jako většina podzimu, podle představ nevyšel. Sice hosté nebyli o nic lepší, ale my jsme si to prostě vyžrali do konce," řekl k závěrečnému utkání kouč Stanislav Klápště.

Fakta – branky: 17. Šimek, 88. Fiedler – 39. a 65. T. Cerman, 73. Matuška, 90. Čonka. Rozhodčí: Vachek. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (50. Vašek – 79. Libich). Diváků: 80. Sokol Horní Branná: Hoffman – Chlup, Vašek, Gaudel (73. Šimůnek) – Kocourek – Zuzánek (79. Landiga), Jón, Beneš (73. Fiedler) – Nýdrle, Mečíř, Šimek.

ČTĚTE UŽ ZÍTRA

Shrnutí podzimní části I. A třídy přinese v úterním vydání Krkonošský deník. Společně s trenéry pojizerských mužstev se opět ohlédne za právě ukončenou první polovinou druhé nejvyšší krajské soutěže na Liberecku.

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 20 000 Kč

Číšníci a servírky Číšník - servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - vyuč. v oboru výhodou, není podmínkou, znalost NJ na komunikativní úrovni výhodou. Požadujeme spolehlivou osobnost se zájmem o stálou práci v hotelu.Vhodné i pro absolventy., Nabízíme:zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí, balíček zaměstnaneckých benefitů, možnost kariérního růstu v rámci hotelového řetězce, dobré platové ohodnocení s motivační složkou mzdy, bezplatné ubytování, stravování za zvýhodněnou cenu, práce v turnusech (5dnů/5dnů). Pracoviště: Cpi hotels, a.s. - clarion hotel špindlerův mlýn ****, 543 51 Špindlerův Mlýn. Informace: Lenka Burešová, +420 725 758 672.

Výroba - Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě VÝROBNÍ 20 000 Kč

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě VÝROBNÍ DĚLNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Přijmeme šikovného a učenlivého pracovníka později technika pro kusou výrobu z plastů. Řidičský průkaz skupiny B výhodou., , kontakt:osobně - Areál firmy Bělá u Turnova PO-PA 8-12 a 13-16 hod. Pracoviště: Bazénplast s.r.o. - provozovna, 511 01 Turnov 1. Informace: Hlubučková, +420 720 170 569.

Výroba - Výroba Seřizovači 17 500 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Obsluha CNC lisu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: OBSLUHA CNC LISU - obsluha číslicově řízených lisů značky Trumpf, Adira, URSVIKEN, vyuč. ve strojním oboru, praxe min. 1 rok, Tel. kontakt možný v pracovní dny od 6.00 - 14.30 hod.. Pracoviště: Tmw a.s. 1, Nedbalova, č.p. 573, 544 01 Dvůr Králové nad Labem. Informace: Jan Mirský, +420 602 402 724.

Výroba - Výroba Strojírenští technici 15 000 Kč

Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a úpravu tkanin. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Výběrové řízení se bude konat 27. 4. 2018 v 9 hodin na adrese ÚP Krkonošská 153, 543 01 Vrchlabí. , , OBSLUHA STROJŮ NA BĚLENÍ, BARVENÍ, ČIŠTĚNÍ A ÚPRAVU TKANIN - výuční list v textilním oboru výhodou, Nabízíme: dotované stravování, 5 týdnů dovolené, 1.400,-Kč/měs., nečerpáte-li nemocenskou, zvýhodněný tarif na mobilní telefon. Pracoviště: Mileta a.s. - černý důl, 543 44 Černý Důl. Informace: Jaroslav Adamu, +420 739 681 634.