Lučany - Nová Ves 1:3 (1:1)

Překvapení je na světě! Dosud neporažené Lučany šly sice do vedení, ale takticky byli lepší hosté, když krásný centr R. Nožičky zužitkoval Golis. Po změně stran měl velkou příležitost Fedor, ale ujala se až šance Brendla. Hosté hráli s chutí, svůj druhý gól přidal Golis a když poslední šance na obou stranách skončily na tyčích, odvezli si hráči Nové Vsi nečekanou výhru, čímž zakončili šestizápasové čekání na tři body.

Rokytnice - Kokonín 4:2 (1:0)

Nováček z Kokonína se představil v sympatickém světle, ale byli to domácí, kteří měli brankově celý zápas navrch. Vedení se Rokytnice ujala v 1. půli, ale hned po obrátce ho ztratila. Hanko s Halířem pak ale vstřelili další dva góly domácích a ačkoliv hosté ještě korigovali, výsledek pečetil z penalty Pičman.

Plavy - Víchová 1:1 (1:1)

Kdo přišel pozdě, prohloupil. Góly totiž padaly hned v úvodu. V 1. minutě skóroval Špidlen, hned v 5. minutě byl však gólový účet vyčerpán. Diváci se ale i přesto mohli bavit pohledným fotbalem. Víchová hrála aktivně a snažila se získat první vítězství v sezoně, ale štěstí, které se při útočných akcí od ní odvrátilo, si vybrala v závěru, kdy domácí z malého vápna překopli.

Ž. Brod B - Rovensko 3:1

Ostatní: Ruprechtice - Jeníšovice 3:2, Mšeno B - Zásada 4:1, Držkov - V. Hamry B 5:1.