Rokytnice - Ruprechtice 2:2 (0:2)

Rokytnický tým vstoupil do druhého zápasu sezony stejně, jako do předchozího. Opět prohrával o dvě branky a musel tak dotahovat nepříznivé manko. Soupeř se v úvodním dějství dokázal prosadit a Rokytnice i přesto, že si své šance dokázala vypracovat, vyšla naprázdno. Po změně stran se obraz hry mírně proměnil a začalo se vyrovnávat také skóre. Nejprve se prosadil střídající Málek a po velkém boji a nasazení nakonec pět minut před koncem zápasu vyrovnal navrátilec z Jablonce nad Jizerou Brož a zařídil tak svému mužstvu cennou remízu.

Plavy - Rovensko 3:1 (2:1)

Hosté do sezony znovu nevstoupili ideálně. Po úvodním debaklu z rovenského hřiště neuspěli ani v Plavech. Už v první půli domácí získali dvoubrankový náskok, když oba góly vsítil Sitarčík. Hosté hráli druhé housle, přesto se jim ve 35. minutě podařilo snížit. Vondráček vystihl malou domů, nahrál před prázdnou branku Davidu Malému, který umístil míč do sítě. Hned v začátku druhého poločasu pak Plavy vstřelily třetí branku opět díky Sitarčíkovi a v pohodlném tempu si dokráčely pro první letošní vítězství.

Víchová - Nová Ves 2:3 (0:2)

Hosté začali znovu famózně a stejně jako v úvodním zápase sezony se jim podařilo vstřelit rychlý gól. Už ve 4. minutě se totiž prosadil Tomášek. I z pohledu Víchové se jednalo o deja vu. Ve 35. minutě totiž zhodnotil kvalitnější hru hostů Huráň a Víchová v půli opět prohrávala 0:2. Domácím nebyla branka uznána pro ofsajd. Víchová po obrátce nastoupila s chutí a nesložila zbraně. V 55. minutě se trefil Kuřík a domácí převzali iniciativu na hřišti. Po zásluze se nakonec dočkali také vyrovnání. V 83. minutě skóroval Tuže a zdálo se, že duel zamířil k dělbě bodů. Vše ale bylo jinak. Už za dvě minuty zahrával přímý kop novoveský kapitán Martin Zajíc, překvapil domácího gólmana střelou k tyči a překlopil misky vah opět na stranu nováčka. Domácí v závěru ještě mohli vyrovnat, ale nebezpečná střela minula branku. Hosté jsou prozatím stoprocentní. Ba co víc! Po dvou kolech se odepisovaný nováček dokonce vyhřívá na čele I.B třídy!

Ostatní zápasy: Mšeno B - Ž. Brod B 2:3 (2:0), Držkov - Lučany 1:3 (1:0), Velké Hamry B - Jeníšovice 1:3 (1:1), Kokonín - Zásada 0:0.