Víchová – Malá Skála 2:1 (0:0)
V prvním poločase byla hra vyrovnaná po dvou šancích na obou stranách. Druhá půle začala přísně nařízenou penaltou pro domácí, kterou v 57. minutě proměnil kapitán Lukáš Kobr. Hosté po obdržené brance přidali a v 75. minutě po sólovém průniku z půli hřiště vyrovnal Daníček. Víchové vyšlo střídání a dvě minuty před koncem zápasu střídající Lukáš Kučera s přehledem proměnil šanci - 2:1.

Plavy - Rovensko 2:1 (0:1)
Rovenští fotbalisté zaskočili domácí rychlou brankou, která padla v 9. minutě. Jirásko postupoval středem hřiště, nahrál napravo Paříkovi, jenž přízemním centrem našel Pařízka a ten se hlavou nemýlil – 0:1. Pak se hosté zatáhli a domácí začali tlačit, ale do poločasu branka nepadla. Ve druhé půli byli domácí lepší, hosté se především bránili a po dvou chybách obrany v 50. a 57. minutě dvakrát inkasovali. Utkání tak na 2:1 svými trefami otočili plavští Tomíček s Červinkou.

Mírová – Držkov 2:1 (0:0)
Domácí nevyužili své šance v prvním poločase. Nejprve David Zelnický orazil tyč, pak trefil Císař po roku Horáka břevno a chvíli nato Císaře vychytal hostující brankář Dvořák. Po chybě domácích obránců, kteří se v 54. minutě nedohodli, využil Batěk jedinou šanci Držkova a poslal hosty do vedení - 0:1. Domácí pak tlačili, v 61. minutě po přihrávce Marcela Kováře asi ze šestnácti metrů z otočky vyrovnal Hejduk. Pak měli Mírovští převahu, kterou korunovali v 74. minutě: Horák přihrál Trčovi, který z úhlu pod víko zavěsil na konečných 2:1.

Harrachov – Lučany 1:5 (1:4)
Prvních dvacet minut utkání se odehrávalo v režii hostů. Ti zahrávali čtyři standardní situace, z nichž padly čtyři branky. Pak harrachovští fotbalisté hru vyrovnali a dokonce se jim podařilo vstřelit gól. Ve 30. minutě překonal lučanského brankáře po centru domácí Chlup. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale hosté byli i nadále aktivnějším týmem, což potvrdili pátou brankou. Domácí útočníci byli tentokrát neproduktivní a soupeř zaslouženě bodoval.

Horní Branná – Nová Ves 1:1 (1:0)
Domácí se ujali vedení již v 9. minutě, když se přesně trefil Illner, a vše nasvědčovalo tomu, že body zůstanou doma. Opak se však stal pravdou. Celoplošný forčekink a nadšená hra hostí stačily hru domácích eliminovat a byla i období zápasu, kdy byli hosté lepší. V bojovnosti Novoveští předčili domácí, a to se jim vyplatilo v 54. minutě, kdy vyrovnali. Po rychlém protiútoku a přečíslení hornobranské obrany stál na pravém místě Tomášek. Domácí pak měli i šance na vítězství, ale to, co spálili Illner a Fiedler, už hraničilo s lidským pochopením.