Tradiční účastnice TIP ligy byla v úvodním dějství jedinou hráčkou, která dokázala správně trefit osm z deseti tipovaných výsledků. Ke čtrnácti získaným bodům pak přibyly ještě dva za bonusový kód a vítězství bylo na světě.

Jak ale sama vedoucí žena průběžného pořadí ví, zvítězit v soutěži stále může kdokoliv. Ba dokonce i ten, kdo nad přihlášením do TIP ligy stále váhá. Rozhodně se navíc vyplatí vzít sebou také své přátele. Vždyť do týmové soutěže, v níž společně soupeří tříčlenná družstva, se hned v prvním kole přihlásilo úctyhodných 39 trojic. A to je o čtrnáct víc než v jarní části soutěže.

VÝSLEDKY 1. KOLA
1. Trutnov – Náchod 3:0⋌1
2. Dvůr Králové – Horky 1:0⋌1
3. Hořice – Vrchlabí 0:2⋌2
4. Broumov – Úpice 3:1⋌1
5. Trutnov B – Náchod B 2:2⋌0
6. Bílá Třemešná – Dvůr B 1:7⋌2
7. Dolní Kalná – Kocbeře 0:1⋌2
8. J. Lázně – Mladé Buky 1:1⋌0
9. Libeč – Trutnov C 1:1⋌0
10. Volanov – Poříčí 4:1⋌1
Supertrefa: ⋌celkem padlo 32 branek

POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ PO 1. KOLE
FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)
KN0035 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 16 16
KN0136 Libuše Nyčová, Dolní Branná 13 13
KN0104 Zdena Pivková, Trutnov 13 13
KN0093 Jaroslav Birke, Trutnov 10 10
KN0029 Michal Dvořák, Trutnov 10 10
KN0055 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 10 10
KN0069 Pavel Kejzlar st., Úpice 10 10
KN0040 Karel Kratochvíl, Trutnov 10 10
KN0070 Pája Kročil, Úpice 10 10
KN0134 Vladimír Nožička, Dolní Branná 10 10

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20.)
KN0017 Jiří Pelák, Dvůr Králové 10 10
KN0142 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 10 10
KN0148 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná 10 10
KN0071 Josef Smeták st., Úpice 10 10
KN0096 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 10 10
KN0097 Tomáš Vrbecký, Trutnov 10 10
KN0025 Jules Adam, Semily 7 7
KN0042 František Balán ml., Trutnov 7 7
KN0085 Gert Böhnisch, Mladé Buky 7 7
KN0003 Petr Čurda, Vrchlabí 7 7

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)
KN0126 Libor Čvančara, Dolní Branná 7 7
KN0120 Jan Doviczyn, Dolní Branná 7 7
KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná 7 7
KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 7 7
KN0024 Josef Dymáček, Vrchlabí 7 7
KN0031 Jan Gabrle, Trutnov 7 7
KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná 7 7
KN0048 Marie Holá, Trutnov 7 7
KN0047 Pavel Holý, Trutnov 7 7
KN0062 Jan Jedlička, Dvůr Králové 7 7
KN0061 Alena Jedličková, Dvůr Králové 7 7
KN0058 Karel Kábrt, Trutnov 7 7
KN0059 Roman Kábrt, Trutnov 7 7
KN0060 Soňa Kábrtová, Trutnov 7 7
KN0036 Erich Kamitz, Chvaleč 7 7
KN0063 Karel Korunka, Dvůr Králové 7 7
KN0083 Ladislav Köszegi, Trutnov 7 7
KN0100 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové 7 7
KN0009 Petra Levitnerová, Dvůr Králové 7 7
KN0016 Jaroslav Macek, Dvůr Králové 7 7

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0032 Petr Matouš, Jilemnice 7 7
KN0091 Josef Pich, Trutnov 7 7
KN0147 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 7 7
KN0081 Jiří Roza, Hořice 7 7
KN0139 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 7 7
KN0112 Milan Sůra, Dolní Branná 7 7
KN0111 Robert Sůra, Dolní Branná 7 7
KN0117 Zdena Sůrová, Dolní Branná 7 7
KN0163 Petr Svoboda, Jilemnice 7 7
KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná 7 7
KN0125 Eva Šimůnková, Dolní Branná 7 7
KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná 7 7
KN0145 Radek Tauchman, Dolní Branná 7 7
KN0015 Pavel Tomeš, Nový Bydžov 7 7
KN0122 Jiří Voráček, Dolní Branná 7 7
KN0065 Hana Vydrová, Hořice 7 7
KN0107 Jaroslav Zajíček, Lipnice 7 7
KN0011 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 7 7
KN0026 Eva Adam, Semily 4 4
KN0041 Irena Balánová, Trutnov 4 4

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80.)
KN0110 Martin Bednář, Dvůr Králové 4 4
KN0084 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 4 4
KN0046 Jaroslav Čížek, Dubenec 4 4
KN0045 Jitka Čížková, Dubenec 4 4
KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná 4 4
KN0067 Miloš Dvořák ml., Trutnov 4 4
KN0066 Miloš Dvořák st., Trutnov 4 4
KN0005 Renata Dvořáková, Trutnov 4 4
KN0149 Karel Fajman, Dolní Branná 4 4
KN0050 Leoš Herout, Trutnov 4 4
KN0052 Václav Herout, Trutnov 4 4
KN0157 Milan Holásek, Vrchlabí 4 4
KN0044 Lenka Hrbková, Pardubice 4 4
KN0008 Lenka Hurtová, Trutnov 4 4
KN0102 Jaromír Jedlička, Trutnov 4 4
KN0075 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové 4 4
KN0076 Miloš Jirsák, Vrchlabí 4 4
KN0013 Zdeněk Jón, Trutnov 4 4
KN0004 Petr Kiss, Dvůr Králové 4 4
KN0101 Pavel Kotyk, Žacléř 4 4

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0098 Tomáš Kruliš, Trutnov 4 4
KN0049 Romana Krulišová, Trutnov 4 4
KN0150 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 4 4
KN0153 Libor Kubáněk, Dolní Branná 4 4
KN0141 Jitka Márynková, Dolní Branná 4 4
KN0033 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L. 4 4
KN0034 Eliška Matoušová, Kunčice n. L. 4 4
KN0022 Ludmila Maturová, Libštát 4 4
KN0146 Jan Mečíř, Dolní Branná 4 4
KN0121 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 4 4
KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná 4 4
KN0135 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 4 4
KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná 4 4
KN0030 Roman Nývlt, Trutnov 4 4
KN0068 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 4 4
KN0020 Jiří Potměšil, Dvůr Králové 4 4
KN0106 Jan Romančák, Poříčí u Trutnova 4 4
KN0082 Václav Roza, Trutnov 4 4
KN0077 Milan Řehák, Libotov 4 4
KN0078 Víťa Schafránek, Radvanice 4 4

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0019 Jiří Schreiber, Dvůr Králové 4 4
KN0072 Josef Smeták ml., Úpice 4 4
KN0018 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové 4 4
KN0130 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 4 4
KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná 4 4
KN0109 Martin Šimek, Dvůr Králové 4 4
KN0038 Kateřina Šrámková, Trutnov 4 4
KN0143 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 4 4
KN0073 Miloslav Tohola, Havlovice 4 4
KN0006 David Votoček, Vrchlabí 4 4
KN0001 Josef Vydra, Hořice 4 4
KN0064 Aneta Vydrová, Hořice 4 4
KN0080 Jan Zirm, Vrchlabí 4 4
KN0043 František Balán st., Trutnov 1 1
KN0095 Věra Barancová, Svoboda n. Ú. 1 1
KN0094 Marek Birke, Trutnov 1 1
KN0161 David Bürger, Vrchlabí 1 1
KN0051 Michal Herout, Trutnov 1 1
KN0037 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 1 1
KN0159 Evžen Holásek, Vrchlabí 1 1

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 140. místo)
KN0158 Pavlína Holásková, Vrchlabí 1 1
KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná 1 1
KN0105 Jaroslav Hůlek, Trutnov 1 1
KN0010 Zdeněk Jiránek, Trutnov 1 1
KN0053 Michal Jiránek, Trutnov 1 1
KN0012 Otakar Jón, Trutnov 1 1
KN0039 Blažena Kratochvílová, Trutnov 1 1
KN0155 Jára Kubáňková, Dolní Branná 1 1
KN0152 Věra Kubáňková, Dolní Branná 1 1
KN0099 Luboš Mašek, Lánov 1 1
KN0021 Lukáš Matura, Libštát 1 1
KN0090 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 1 1
KN0087 Petr Novotný, Trutnov 1 1
KN0088 Jiří Novotný, Trutnov 1 1
KN0137 Václav Nyč, Dolní Branná 1 1
KN0092 Eva Pichová, Trutnov 1 1
KN0124 Anna Pilgrová, Dolní Branná 1 1
KN0144 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 1 1
KN0108 Kurt Püschel, Žacléř 1 1
KN0027 Klaus Püschel, Trutnov 1 1

OS III. TŘÍDY (141. – 150. místo)
KN0138 Alfréd Sacher, Dolní Branná 1 1
KN0079 Marta Suchá, Radvanice 1 1
KN0113 Petr Sůra, Dolní Branná 1 1
KN0086 Vladislav Škoda, Trutnov 1 1
KN0123 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná 1 1
KN0127 Jindřich Šubrt, Dolní Branná 1 1
KN0089 Tomáš Teichmann, Trutnov 1 1
KN0074 Zdeněk Žáček, Úpice 1 1
KN0162 Jiří Jelínek, Vrchlabí -2 -2
KN0054 Hana Jiránková, Trutnov -2 -2

OS IV. TŘÍDY (151. – 161. místo)
KN0154 Janek Kubáněk, Dolní Branná -2 -2
KN0023 Zdeněk Matura, Libštát -2 -2
KN0160 Martin Peška, Vrchlabí -2 -2
KN0014 Jaroslav Rufer, Trutnov -2 -2
KN0140 Jiří Sacher, Dolní Branná -2 -2
KN0056 Milada Šrůtková, Dvůr Králové -2 -2
KN0164 Vítězslav Tobolka, Horní Branná -2 -2
KN0156 Pavel Zuzánek, Vrchlabí -2 -2
KN0103 Karel Havelka, Trutnov -5 -5
KN0151 Ladislav Kubáněk, Dolní Branná -5 -5
KN0028 Milena Püschelová, Trutnov -5 -5

TÝMOVÁ SOUTĚŽ ZAZNAMENALA REKORD
Trutnov – Hned na úvod podzimní části TIP ligy evidujeme výrazně vzrostlý počet družstev přihlášených do týmové soutěže. Zatímco na jaře zde o co nejlepší umístění bojovalo pětadvacet trojic, nyní je jich přihlášeno úctyhodných 39!

LIGA MISTRŮ (1. – 5. místo)
Děda Pepa (Pája Kročil, Josef Smeták st., Josef Smeták ml.) ⋌24 24
Fotbal Dvůr (Pavel Tomeš, Jaroslav Macek, Jiří Pelák) ⋌24 24
Krakonoš (Jaroslava Kamitzová, Erich Kamitz, Vlastimil Hlušička ml.) ⋌24 24
Sokolíci (Hana Pitrmucová, Vlastimil Pitrmuc, Karel Fajman) ⋌21 21
Chataři 210 (Alena Jedličková, Jan Jedlička, Karel Korunka) ⋌21 21

EVROPSKÁ LIGA (6. – 20. místo)
Vodáci (Michal Dvořák, Roman Nývlt, Jan Gabrle)⋌21 21
Chalupáři (Jan Doviczyn, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌18 18
Sparta (Pavel Holý, Marie Holá, Romana Krulišová)⋌18 18
Křížovkáři (Josef Hanuš, Renáta Hostínová, Vladimír Nožička)⋌18 18
Bukáci (Miroslav Dreveniak, Josef Dreveniak, Zdena Dreveniaková)⋌18 18
Bytovkáři (Jaroslav Nyč, Libuše Nyčová, Václav Nyč)⋌18 18
Tornádo (Josef Dymáček, Jules Adam, Eva Adam)⋌18 18
Školačky (Jitka Márynková, Milena Pitrmanová, Martina Tauchmanová)⋌18 18
Sůráci (Robert Sůra, Milan Sůra, Petr Sůra)⋌15 15
Kousci Laušmanovi (Tomáš Zkusil, Martin Šimek, Martin Bednář)⋌15 15
Sousedé (Zdena Sůrová, Vlasta Suková, Miloslav Nykl)⋌15 15
Hořické Vydry (Josef Vydra, Aneta Vydrová, Hana Vydrová)⋌15 15
Karoso-tým (Petra Levitnerová, Vlastimil Hlušička st., Milada Šrůtková)⋌15 15
Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌15 15
Piváci (Ladislav Šimek, Jaroslav Střížek, Ladislav Nosek)⋌15 15

MOL CUP (21. – 39. místo)
Břéťa tým (Kateřina Šrámková, Blažena Kratochvílová, Karel Kratochvíl)⋌15 15
Matut (Petr Matouš, Jaroslav Matouš, Eliška Matoušová)⋌15 15
Údržbáři (Vlastimil Pitrman, Radek Tauchman, Jan Mečíř)⋌12 12
Děda tým (Renata Dvořáková, Miloš Dvořák st., Miloš Dvořák ml.)⋌12 12
SBS – Trunečkovi (Jaroslav Strnad, Jiří Schreiber, Jiří Potměšil)⋌12 12
DNA Trutnov (Irena Balánová, František Balán ml., František Balán st.)⋌12 12
3R (Lenka Hrbková, Jitka Čížková, Jaroslav Čížek)⋌12 12
Abu Dhabi (Petr Čurda, David Votoček, Vítězslav Tobolka)⋌9  9
Herouti (Leoš Herout, Michal Herout, Václav Herout)⋌9  9
Pošťačky (Kateřina Špidlenová, Anna Pilgrová, Eva Šimůnková)⋌9  9
Borci (Milan Holásek, Pavlína Holásková, Evžen Holásek)⋌6  6
Sachráci (Alfréd Sacher, Jaroslava Sacherová, Jiří Sacher)⋌6  6
Lišáci (Libor Kubáněk, Janek Kubáněk, Jára Kubáňková)⋌3  3
Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón, Jaroslav Rufer)⋌3  3
Arya tým (Lukáš Matura, Ludmila Maturová, Zdeněk Matura)⋌3  3
Škubánci (Jiří Kubáněk, Ladislav Kubáněk, Věra Kubáňková)⋌0  0
Jirkys team (Zdeněk Jiránek, Michal Jiránek, Hana Jiránková)⋌0  0
Santa tým (Lenka Hurtová, Klaus Püschel, Milena Püschelová)⋌0  0
Horní Jelení (Martin Peška, David Bürger, Jiří Jelínek)⋌-3 -3