Odloženo muselo být po čtvrteční průtrži mračen, po níž na hrací ploše zůstaly popadané větvě. „Nyní je již hřiště uklizené, chlapi na tom obětavě o víkendu pracovali a hrací plocha je způsobilá,“ poznamenal vedoucí turnovského mužstva Petr Horáček.

Fotbalisté FK Pěnčín–Turnov tak aspoň v neděli nastoupili k přátelskému zápasu v Mnichově Hradišti, kde se konaly oslavy 90 let fotbalu. V zápase se na hřišti představila za Turnov další letní posila, Dan Petřivý, kterého tým získal z Baumitu Jablonec nad Nisou.

„V utkání se dobře jevil Zdražil, který je po otřesu mozku, ale odehrál celý zápas. Horší to bude s Jírou, který má výron v kotníku, a o tom, zda nastoupí do zápasu s Novým Bydžovem, se rozhodně těsně před utkáním,“ konstatoval Horáček.

Mnichovo Hradiště – FK Pěnčín–Turnov 2:3 (1:2). Branky Turnova: 18. Vacek, 44. Patočka, 78. Mencl. FK Pěnčín–Turnov: Kopal (46. Kroupa) – Koťátko, Horák (46. Hurt), Hnízdo, Škréta – Petřivý, Patočka, Zdražil, Moravec (46. Václavík) – Vacek, Kulhánek (46. Cerman).