Rokytnice – Rovensko 2:1 (2:0)
Hosté začali aktivně a měli více ze hry. Rokytnice se ale brzy oklepala a přebrala aktivitu. První branku vsítila v 19. minutě, kdy se trefil Zahradník. Domácí se uklidnili, ale další šance nepřicházely. Druhý gól vstřelil těsně před půlí Brož, který zaskočil gólmana Vrabce z velkého úhlu. Ve druhé půli se hra odehrávala převážně mezi oběma vápny. Hosté dokázali snížit, ale Pařík dostal v závěru po hodně nešetrném faulu červenou kartu, a tak se případný nápor Rovenska už nekonal.

Držkov – Nová Ves 4:3 (2:2)
V zápase vedoucího týmu tabulky a nováčka se strhla gólová přestřelka. Domácí šli do vedení, ale hosté stav otočili. Nejprve vystihl Salyga malou domů Držkova, druhý gól vstřelil takřka z poloviny hřiště Tomášek, ale domácí hlavou vyrovnali. Novoveští se snažili pozorně bránit, ale lídr brzy opět vedl. Přesto se Nové Vsi znovu podařilo vyrovnat, když po faulu na Golise skóroval Zajíc z penalty. Pro hosty je ale asi už rutinou, že o body přicházejí v nastavení. Pokutový kop rozhodčí odpískal i na druhé straně, a tak Nová Ves odjela s prázdnou.

Víchová – Zásada 0:3 (0:2)
Domácí začali s chutí a brzy se dokázali prosadit. Praporek pomezního ale trval na svém a hosté rozehrávali ofsajd. Víchováci si ale vypracovali další dvě šance. Ty už v síti neskončily a naopak přišel v 15. minutě trest z kopačky Šímy. Netrvalo dlouho a domácí gólman se vytáhl famózním zákrokem. Jenže jeho poblíž běžící spoluhráč byl jiného názoru a hlavou mu nedal vlastencem druhou šanci. Víchová byla i v dalším průběhu tvořivější a hosté spoléhali spíš na brejky, které Hamáček likvidoval. Když pak v 70. minutě Srbek vstřelil třetí gól, bylo jasné, že nejhorší víchovský podzim je dovršen.

Ostatní zápasy: Ž. Brod B – Ruprechtice 5:2, Mšeno B – Lučany 5:0, Plavy – Jeníšovice 1:1, V. Hamry B – Kokonín 6:1.