1.A třída

Lomnice - Bozkov 1:1 (1:1)

Utkání v Lomnici začalo pro hosty nešťastně. Už ve druhé minutě skočil skluzem do odkopu Červeného Koudelka a míč z třiceti metrů skončil v brance. Povzbuzení domácí svého soupeře totálně zaskočili, Bozkov se nemohl dostat do tempa a hra se začala vyrovnávat až po půl hodině. Domácí s větrem v zádech spoléhali na útoky, ale nadějné příležitosti zůstaly na obou stranách nevyužity. Přesto ještě před půlí došlo na vyrovnání. Z přímého kopu zamířil přesně Makula.

Druhá půle přinesla vyrovnaný průběh. Za nepříznivého počasí se domácímu celku dařilo pozorně bránit a větší vzrušení přinesla až poslední čtvrthodina. Tlak Bozkova ale vygradoval nastřelenou tyčí.

Mírová - Doubí 3:1 (0:0)

Zápas se odehrál na velmi těžkém terénu, přesto se diváci mohli bavit díky šancím na obou stranách. V úvodní půli ani jeden tým neuspěl, a tak si všichni na branky museli počkat do druhé. Střídající Beneš nejprve ve 49. minutě připravil šanci pro Josefa Kandráče, který nekompromisní ranou zavěsil. O dvě minuty později se ale totéž povedlo na druhé straně Kantovi a začínalo se tak zcela od začátku. Domácí tým pak ve vyrovnaném zápase povzbudilo zranění hostujícího gólmana, po kterém vycítil šanci na úspěch. Zadařilo se až těsně před koncem. Nejprve pronikajícího J. Kandráče zastavili hosté nedovoleně a penaltu využil Marek Jíra. Stejný hráč pak dal výsledku konečnou podobu o minutu později z trestného kopu. Hosté ze svých příležitostí vytěžili maximálně nastřelené břevno, a tak odjeli bez bodu.

Jilemnice - Frýdlant 2:4 (1:1)

Do utkání vstoupili hosté nešťastně, už ve 4. minutě totiž poslal Lachman „malou domů“ přímo do vlastní sítě. Zápas se odehrál ve svižném tempu se šancemi na obou stranách, Landiga v samostatném úniku přestřelil, na druhé straně zachránila Tužeho tyč. Hosté si ale vytvořili obrovský tlak, který korunovali vyrovnávací brankou Lachmana. Když v závěru půle neuspěl dvakrát Princ, šlo se do kabin za nerozhodného stavu. Druhá půle začala opět tyčí hostů, ale varování domácím nestačilo, a tak se následně během tří minut dvakrát prosadil Štrbák a zápas takřka rozhodl. V 67. minutě sice snížil Princ z penalty, ale závěrečný tlak se nekonal. Do otevřené obrany zasadil poslední úder frýdlantský Drobný.

Ostatní zápasy: Vratislavice Cvikov 1:5 (0:0), Mimoň Hejnice 3:1 (1:0), Stráž n. N. V. Hamry 1:5 (0:2), Skalice Kr. Studánka odloženo.

1.B třída - sk. východ

Ruprechtice - Harrachov 1:2 (1:1)

Domácí tým šel sice do vedení, ale posílený tým Harrachova zápas dokázal otočit. Po úvodní, velmi kuriózní brance Ruprechtic, kdy si s míčem zahrál poryv větru, se dokázal ještě do poločasu prosadit hostující Chlup. Vyrovnané utkání pak deset minut před koncem rozhodl svou druhou brankou Chlup a po výhře stáhli Harrachovští ztrátu na vedoucí Horní Brannou na čtyři body.

Víchová - Lučany 2:1 (0:1)

Zápas, který oko fanoušků příliš nepotěšil, nakonec přinesl výhru domácích. Do vedení šly poslední Lučany, ale ve druhém poločase Víchová duel otočila. Obě branky padly z pokutových kopů, když se nejprve trefil Bartoň, následně také Skála.

Držkov - Rokytnice odloženo

Zásada - Rovensko odloženo

Ostatní zápasy: Mšeno B - Ž. Brod B 3:1 (1:1), M. Skála - Plavy 2:1 (0:1).