Jisté je také, kdo v tabulce po odstoupení úpické rezervy skončí na posledním, třináctém místě. Debaklem na hřišti Rtyně si tuto pozici ve 25. kole „vysloužili" hráči z Lánova.

Staré Buky – Kocbeře 2:0 (1:0)

Branky: Makovský, Záplata. Rozhodčí: M. Pilný. Hráno bez karet. Diváci: 100. Domácí vítězstvím potvrdili nadvládu v Okresním přeboru Trutnovska a po několika letech se jim opět podařilo soutěž vyhrát. Úspěch se ale vůbec nerodil lehce, neboť hosté z Kocbeří se předvedli ve velmi dobrém světle. Za velkého vedra to nebyl žádný extra fotbal, na šance vyhrál papírový outsider, ale k domácím se tentokrát přiklonilo i štěstí a srdíčkem tento poslední krok zvládli. Po brankách Makovského a Záplaty mohly propuknout velké oslavy. Poděkování za celou sezonu od zástupců oddílu patří všem hráčům i neutichajícím fanouškům, kteří v hojném počtu neustále podporovali, fandili a byli skvělí.

Vítězná – Podhůří 2:1 (1:0)

Branky: Vohnout, V. Robek – Smejkal. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Za úmorného vedra se hrál vyrovnaný zápas. Domácí si vytvořili více brankových příležitostí. Hosté ve druhém poločase vyrovnali, ale druhý tým tabulky si vedení o dvě minuty později vzal zpět a zápas poté už dovedl do vítězného konce.

Rtyně – Lánov 7:2 (1:0)

Branky: Hoffman 3, Novák 2, Vasiljev, Čihák – M. Půlpán, Tošovský. Rozhodčí: Zlámal. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Ve Rtyni se odehrálo nezáživné utkání, ve kterém domácí zahodili neuvěřitelné množství příležitostí. Úvodní čtvrthodina druhého poločasu pak dala obraz celkovému výsledku.

Janské Lázně – Mostek 3:0 (0:0)

Branky: Mihalík 2, Romančák. Rozhodčí: Seidel. Hráno bez karet. Diváci: 50. První poločas mnoho vzruchu nepřinesl, jen ve 28. minutě hostující brankář Krkonoška vystihl hlavičku Hradeckého. Domácí tým trpělivě kombinoval, ale jen po velké vápno. Druhá půle byla o poznání dramatičtější a zejména v závěru se množily šance před brankou hostů. Tři z nich také skončily v síti. Mostečtí mohli zaznamenat úspěch jen po dvou málem vlastních brankách domácích a po samostatném úniku, který Bernasinski bravurně zlikvidoval.

Bohuslavice - Strážné 1:4 (0:3)

Branky: Škop - Grégr 2, Stejskal, vlastní. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 30. Hosté si prvním dějství vytvořili dostatečný náskok, který ve druhém, i přes zlepšenou hru domácích, uhájili.

Vrchlabí B - Kunčice nad Labem 5:1 (2:0)

Branky: Renner 2, Pleva, Fink, Žďárský - J. Jeřábek. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 1:2. Diváků: 190. Domácí šli v derby do vedení hned po úvodním hvizdu a netrvalo dlouho a svoji dobrou hru korunovali další brankou. V dalším průběhu vrchlabští pustili hosty do několika šancí, ale ti nabídky nevyužili. Ve druhém poločasu si Vrchlabí zaslouženě došlo pro tři body a tím se rozloučilo s náhradním domácím hřištěm v Dolní Branné.