Kategorie U10

Mladí sportovci ročníku narození 2003 a mladší si počínali slušně. Nejprve rozstříleli Královéhradecký OFS 8:1 a ve druhém duelu zvládli i bitvu proti pozdějšímu vítězi turnaje z Jičínska (3:1). Ve zbylých dvou zápasech ale už byli šťastnější soupeři, a tak si z první akce přivezl výběr OFS Trutnov padesátiprocentní bilanci. Střeleckými tahouny mužstva byli Navrátil s Mlejnkem, oba si připsali po pěti gólech.

„Turnaj jsme zahájili parádně a zcela jednoznačně přehráli OFS Hradec Králové. Zaplněná hala v nás viděla favorita turnaje. S Jičínem již to nebylo tak kvalitní, ale přesto jsme ho porazili. Zbývající dva zápasy, to byl fotbalový šok a křeč. Vše fotbalové nám úplně odešlo, hráli jsme bojácně, zakřiknutě a oba duely jsme zaslouženě prohráli. Nakonec jsme skončili až čtvrtí, ale ztráta na vedoucí Jičín byla jen bod, takže do dalších turnajů je vše otevřené. Pokusíme se už za čtrnáct dní v Jaroměři navázat na výkon z prvního utkání," hodnotil úvodní turnaj trenér Tomáš Navrátil.

Výsledky U10: OFS Trutnov - OFS Hradec Králové 8:1, OFS Jičín 3:1, OFS Náchod 0:4, OFS Rychnov 1:3.

Sestava OFS Trutnov a počet dosažených branek: Zivr, Laštovka - Pakostová, Hampl, Mlejnek (5), Navrátil (5), Nýč, Stránský, Čáp (1), Kriebich, Horváth (1).

Kategorie U11

O bod více při své premiéře získal o rok starší výběr. Ten vstoupil do turnaje remízou s OFS Hradec Králové, následovala ale dvě vítězství proti výběrům z Jičínska a Náchodska. V závěrečném utkání si to podkrkonošští reprezentanti rozdali o konečné první místo s týmem z Rychnovska, přestřelku ale zvládl lépe soupeř.

„První turnaj hodnotíme pozitivně. Tým předvedl velmi bojovné výkony. Všichni pracovali v rámci možností, kombinační hru jsme nahradili srdíčkem a touhou po vítězství. Mužstvo táhl střelecky disponovaný Ondřej Vítek (nejlepší střelec turnaje), k jehož výkonu mu gratulujeme. Druhým místem jsme si vytvořili velmi dobrou pozici do dalších turnajů," pochválili své svěřence trenéři Bohumil Kafka a Radek Kaplan.

Výsledky U11: OFS Trutnov - OFS Hradec Králové 3:3, OFS Jičín 4:3, OFS Náchod 3:2, OFS Rychnov 3:5.

Sestava OFS Trutnov a počet branek: Lněnička A. - Sováková (1), N. Sováková (3), Vítek (7), Hetfleiš (1), Demuth (1), Jadrný.

(tn, to)