U–13: OFS Trutnov – OFS Jičín 2:1 (0:1). Branky: Teuber, Starý. OFS Trutnov: Votoček – Ruprich, Marek, Skála, Stránský – Teuber, Podolník, Krůza, Forbelský – Chráska, Herz; střídali: Folkert, Starý, Hruška, Tůma.

Na hřišti v Mladých Bukách ročníky 1997 do prvního poločasu vlétly s velkou chutí hrát fotbal. Úvodních deset minut byl fotbal vyrovnaný, hodně bojovný. První varování pro trutnovské barvy přišlo v 10. minutě, kdy po střele hostujícího útočníka předvedl gólman Votoček bravurní zákrok skokem k pravé tyči. Avšak už o dvě minuty později z dalšího útoku soupeře došlo k nedorozumění v domácí obraně a byl z toho smolný gól – 0:1. Druhý poločas, po přeskupení řad a hlavně po proslovu trenéra, bylo na hřišti už jen jedno družstvo. Hned ve druhé minutě po tlaku padl gól na 1:1. Poté se zápas většinou odehrával na soupeřově polovině. Jičín postupně odpadl a bylo jen otázkou času, kdy padne vítězný gól. Stalo se tak v 54. minutě.

„Pokud by se zápas počítal na tyče, břevna a „loženky“ tak jsme měli vyhrát minimálně 8:1.Všichni naši hráči zaslouží poděkování, že dokázali zápas otočit ve vítězství. Chválíme je za vzornou reprezentaci a věříme, že tento tým je schopen bodovat dál,“ sdělil trenér výběru Josef Tošovský a vedoucí družstva Milan Polomčák.

U–12: OFS Trutnov – OFS Jičín 5:0 (4:0). Branky: 2. Hradecký, 6. Brejcha, 14. Valeš, 25. Nguyen, 45. Krčmář. OFS Trutnov: Kryl – Hanuš , Plšek , Landa, Zezula – Krčmář , Brejcha, Hradecký, Haviar, Kazda, Valeš, hokejově střídali: Tomčík, Nguyen, Folc, Michalík.

Nově se tvořící výběr trutnovského okresu U–12 začal utkání zostra a hned ve 2. minutě to bylo zásluhou Hradeckého z přímého kopu 1:0. Hostující obranu domácí nenechali ani chvíli oddechnout a v 6. minutě byl brankář Jičína nucen po malé domů zahrát rukou a Brejcha po rozehraném nepřímém volném kopu zvýšil na 2:0. Když ve 14. minutě upravil Valeš na 3:0 a v 25. minutě Brejcha hezky připravil míč pro Nguyena, který nezadržitelně skóroval na 4:0, schylovalo se na hřišti v Poříčí k debaklu. A to ještě některé šance zůstaly nevyužity. Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivněji než do prvního, ale větší šanci si nevytvořili. Nejvíc ohrozil branku Trutnova jeho hráč Krčmář, který nepovedeným odkopem trefil tyč. Ovšem aby to Krčmářovi nebylo líto, tak ve 45. minutě ho vyslal do nádherné uličky Kazda a tentokrát proměnil – 5:0.

„Výhra našich borců je naprosto zasloužená, hlavně v první půli soupeře nevěděl, kde mu hlava stojí. Ale chvilkovou „holomajznu“ z druhé půle by mohl příště lepší soupeř zle trestat. Dobře zahráli všichni, vynikali Landa, Brejcha, Hradecký a Kazda. Samozřejmě děkujeme klukům, klubům za uvolnění a rodičům za vstřícnost a spolupráci. Těšíme se na další zápas 14. října proti OFS Náchod“.