Na výsluní nic nového. V okresním přeboru mužů o víkendu žádný z favoritů nezaváhal, a tak soutěži nadále vévodí celek Studence před pronásledovateli z Mříčné a Libštátu.

Okresní přebor

Jilemnice B – Studenec 0:1 (0:0)

Branka: Hylmar. Rozhodčí: Přikryl. Hráno bez karet. Diváci: 50. V prvním poločase byli lepší favorizovaní hosté, ale bez brankového efektu. Druhá půle již byla vyrovnaná a obě mužstva měla několik možností ke skórování. Šťastnější nakonec byli hráči Studence, kteří se touto výhrou udrželi na čele tabulky.

Mříčná – Košťálov B 7:2 (3:1)

Branky: Kubelka 6, Kučera – P. Vojtíšek, Koldovský. Rozhodčí: Honců. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Běhaví hosté se dostali už ve 4. minutě do vedení a první čtvrthodinu byli lepším týmem. Domácí se rozehrávali pomaleji, ale postupně vyrovnali hru a do hlavní role se obsadil nejlepší střelec soutěže Lukáš Kubelka. Během čtyř minut hattrickem otočil poločasové skóre, ve druhém dějství přidal druhý hattrick a hráči Mříčné si tak vysokým vítězstvím spravili chuť po porážce z minulého kola.

Poniklá – Libštát 1:2 (1:2)

Branky: R. Dobiáš – L. Kobrle 2. Rozhodčí: Šubrt. ŽK: 5:6. ČK: 0:1. Diváci: 80. V prvním poločase měli více ze hry hosté a zaslouženě šli do kabin s nejtěsnějším vedením. Po přestávce se domácí zlepšili, měli územní převahu, ale nedokázali proměnit žádnou ze svých příležitostí.

Nová Ves – Bozkov B 2:0 (1:0)

Branky: Sehnoutek 2. Rozhodčí: Lelek. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Domácí měli v utkání stálou převahu, neproměnili ještě několik šancí a bez větších problémů si připsali tři body.

Přepeře B – Stružinec 3:0 (2:0)

Branky: Tokan, T. Janda, P. Janda. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Hosté přijeli oslabeni a domácí toho dokonale využili. Měli v utkání stálou převahu a zaslouženě si připsali tři body.

Lomnice B – Bělá 6:1 (3:0)

Branky: Gaubman 2, Doležal, Hrnčíř, Hartig, Zboroň – Boukal. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Posílená domácí rezerva byla po celé utkání lepším týmem a bez problémů dosáhla vysokého vítězství.

Horní Branná B – Mírová 6:1 (3:1)

Branky: Rybníček 5, Jón – Bartoš. Rozhodčí: Mikule. Hráno bez karet. Diváci: 120. Domácí už v desáté minutě vedli 2:0, hostům se podařilo ve 21. minutě snížit a do přestávky byla hra vyrovnaná. Po změně stran už měla rezerva Horní Branné stálou převahu, přidala další tři branky a nejvíce zaujal střelecký výkon Jakuba Rybníčka, jenž vstřelil pět branek. Vítězný celek se tak odpoutal ze spodních pater tabulky, jejich soupeř je naopak s pouhými třemi body přikován na samé dno.

Okresní soutěž

Také v nejnižší soutěži semilského regionu první dva celky aktuálního pořadí nezaváhaly. V bitvě o třetí příčku pak Kruh na domácím hřišti porazil Tatobity.

Rovensko B – Vysoké 0:2 (0:1)

Branky: Opočenský, Tryzna. Rozhodčí: Kovář. Hráno bez karet. Diváci: 50. Domácí na favorita vyrukovali s velkou bojovností a obětavostí, ale na lídra tabulky to nestačilo. Ten měl v utkání územní převahu, byl fotbalovější a potvrdil svoji dobrou formu, když v dosavadním průběhu podzimu ještě neztratil ani bod.

Víchová – Benecko 4:0 (1:0)

Branky: Pavlík, Faistaver, Mach, Šablatura. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Domácí měli v utkání drtivou převahu, ale opět nedokázali výrazněji proměňovat své brankové příležitosti. Proto si hosté odvezli vcelku přijatelnou porážku.

Kruh – Tatobity 3:0 (1:0)

Branky: Kužel, Marek Salátek, Hasman. Rozhodčí: Dytrych. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Domácí měli po celé utkání územní převahu, hostům prakticky nic nedovolili a zaslouženě si připsali tři body.

SF Studenec – Libštát B 5:0 (5:0)

Branky: Lukeš 3, Petružálek, Fajman. Rozhodčí: Mikule. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Domácí měli raketový nástup do zápasu a v osmé minutě už vedli 3:0, když každá jejich střela skončila v bráně. Do přestávky přidali ještě dvě trefy. Druhý poločas se již dohrával v klidu a pouze z povinnosti.

Studenec B – Zálesní Lhota 3:3 (1:2)

Branky: Čech, Stránský, Kuřík – Korotvička 2, Jakub Pacholík. Rozhodčí: Lelek. ŽK: 1:1. Diváci: 120. V tradičním derby před pěknou diváckou kulisou měli domácí mírnou převahu, hosté spoléhali na rychlé brejky. První poločas jim vyšel lépe, ve druhém se domácí snažili o vyrovnání, a to se jim nakonec v 90. minutě podařilo. Zajímavostí je, že všech šest branek vstřelili odchovanci Studence.

Martinice – Horka 6:2 (3:2)

Branky: Svoboda 4, Kadavý, Morávek – Dohnal, Borůvka. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Domácím se v dosavadním průběhu soutěže příliš nedařilo, a tak šli do utkání s touhou získat tři body. Hosté jim byli v prvním poločase vyrovnaným soupeřem, ale ve druhém se Martiničtí dokázali prosadit hlavně zásluhou Davida Svobody, který v duelu zaznamenal celkem čtyři trefy.