OKRESNÍ PŘEBOR

Mříčná – Horní Branná B 1:0 (1:0). Branka: M. Farský Rozhodčí: Štuk. ŽK: 0:2. Diváků: 100. Domácí si v existenčním utkání udržovali mírnou převahu, vytvořili si více brankových příležitostí a nakonec získali tři body.

Roztoky – Martinice 4:0 (2:0). Branky: D. David, Hnyk, Grof, Tuláček. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 1:2. Diváků: 200. Před pěknou diváckou kulisou začali lépe hosté, ale jejich jedinou šanci domácí brankář zneškodnil. Hráči Roztok postupně přebírali iniciativu, už do půle vstřelili dvě branky a nakonec zaslouženě vyhráli.

Studenec – Libštát B 3:2 (0:1). Branky: Šír 2, T. Stránský – L. Havlíček 2. Rozhodčí: Rympler. ŽK: 3:2. Diváků: 150. Po úvodním náporu domácích převzali iniciativu hosté a do kabin odcházeli s jednobrankovým vedením. Hned v úvodu druhého poločasu zvýšili svůj náskok. Domácí vrhli všechny síly do útoku a třemi góly, o které se podělili dorostenci Šír a Stránský, strhli vítězství na svou stranu.

Košťálov B – Vysoké 2:0 (2:0). Branky: Holec, A. Sádek. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 2:1. Diváků: 70. V první půli měli domácí převahu, kterou zužitkovali v dvoubrankové vedení. Druhý poločas vyzněl lépe pro hosty, ale domácí byli pozorní v obraně a svoji výhru si pohlídali.

Mírová B – Kruh 3:5 (3:1). Branky: Uličný 2, Kubáček – Kužel 2 (1 z pen.), Sedlák, Salátek, Chomanič. Rozhodčí: Bergemann. ŽK: 1:1. Diváků: 40. V zápase důležitém pro obě mužstva začali domácí výborně a ve 30. minutě vedli 3:1. Poté přenechali iniciativu hostům, ti čtyřmi brankami otočili skóre ve svůj prospěch a získali tak cenné tři body.

Lomnice B – Rokytnice 1:2 (1:0). Branky: Pazderský – Halíř z pen., Martínek. Rozhodčí: Špidlen. ŽK: 1:3. Diváků: 30. Utkání bylo oboustranně útočné. Domácí se ujali vedení brankou ze 32. minuty. Hosté se nevzdali, velkou bojovností se dostávali před domácí branku. V 63. minutě vyrovnali z pokutového kopu a v 76. minutě dokázali vstřelit vítěznou branku a zdramatizovali tak boj o první místo v tabulce.

Stružinec – Zálesní Lhota 7:0 (3:0). Branky: O. Bláha 2, J. Láska 2, Heřmanský, Ševců, Vojtíšek. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 0:1. Diváků: 140. Domácí měli ve slušně hraném utkání stálou převahu, kterou dokázali vyjádřit i brankově. Hosté hrozili pouze sporadicky, jednou nastřelili břevno a v největší šanci zklamal kanonýr D. Paulů, který neproměnil pokutový kop.

OKRESNÍ SOUTĚŽ

Bělá – Malá Skála B 4:0 (2:0). Branky: Maryško 3, Prokeš. Rozhodčí: Imlauf. ŽK: 0:1. Diváků: 80. V úvodu utkání neproměnili hosté tři nadějné příležitosti. I v dalším průběhu byli v poli vyrovnaný soupeřem. Domácí tým byl důraznější v koncovce a hlavně zásluhou střelecky disponovaného Maryšky, autora hattricku si připsal tři body za vysokou výhru.

Víchová B – Horka 3:1 (1:0). Branky: Tuže 2, Kraus – Pavlas. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 2:0. Diváků: 100. Utkání bylo překvapivě vyrovnané. Favorizovaní domácí se sice ujali dvoubrankového vedení, ale poté měli navrch hosté. Dokázali snížit, ale v dalších šancích selhali a domácí v závěru 3. brankou potvrdili výhru.

Rovensko B – Poniklá 1:3 (0:1). Branky: Kudělka – Švanda, Dobiáš, Holubec. Roz.: Bergemann. ŽK: 2:1. Diváků: 70. Ve vyrovnaném utkání si obě mužstva vypracovala několik příležitostí, se kterými lépe naložili hosté a připsali si tak tři body.

Košťálov C – Tatobity 1:1 (0:0). Branky: Bartoníček – Zamastil. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 1:1. Diváků: 40. V průměrném utkání plném nepřesností byla na většině hráčů znát nerozehranost po dlouhé pauze. Hosté příkladně bojovali a překvapivě si odvážejí bod.

Nová Ves B – Studenec B 2:1 (0:0). Branky: Čížek 2 – Koudelka. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 1:0. Diváků: 100. Pro domácí se zápas nevyvíjel dobře. Hosté nejprve neproměnili pokutový kop a o chvíli později se ujali vedení. Hráči Nové Vsi zabojovali, dvěma brankami duel otočili a překvapivě získali tři body.

Dolní Branná B – Vysoké B 1:0 (0:0). Branka: Matouš. Rozhodčí: Šarbort. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváků: 50. První poločas byl překvapivě vyrovnaný, ve druhém už se projevila větší fotbalová vyzrálost domácích, kteří proti oslabenému soupeři nakonec získali povinné body.