Pouze o jeden přesný křížek měli na kuponu pouze další dva soutěžící a mezi nimi i Pavel Holý. Oba členové týmu Sparta se tak výrazně podíleli na pořádném tabulkovém skoku v týmové soutěži. Se spoluhráčkou Romanou Krulišovou se zde zařadili na průběžné druhé místo hned za vedoucí Hořické Vydry.
Do TIP ligy se na podzim pustilo 137 mužů a 45 žen. Nejvíce kuponů chodí z Trutnova (53), na druhém místě je Dolní Branná (49). Také v dalším dějství je možné tipovat jak pomocí kuponu, tak na internetu. K dispozici je webový odkaz www.denik.cz/tipliga.

VÍTĚZOVÉ DOSAVADNÍCH KOL
1. kolo⋌Jaroslava Kamitzová
2. kolo⋌Aneta Vydrová
3. kolo⋌Miloš Dvořák ml.
4. kolo⋌Hana Vydrová
5. kolo⋌Marie Holá

POŘADÍ PO 5. KOLE

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)
KN0085 Gert Böhnisch, Mladé Buky 14 51
KN0084 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 11 51
KN0104 Zdena Pivková, Trutnov 10 50
KN0001 Josef Vydra, Horice 13 47
KN0042 František Balán ml., Trutnov 10 47
KN0064 Aneta Vydrová, Horice 10 47
KN0004 Petr Kiss, Dvur Králové 8 45
KN0048 Marie Holá, Trutnov 19 44
KN0047 Pavel Holý, Trutnov 16 44
KN0083 Ladislav Köszegi, Trutnov 4 44

NÁRODNÍ:FORTUNA LIGA (11. – 20.)
KN0016 Jaroslav Macek, Dvur Králové 4 44
KN0034 Eliška Matoušová, Kuncice n. L. 4 44
KN0058 Karel Kábrt, Trutnov 10 41
KN0059 Roman Kábrt, Trutnov 10 41
KN0150 Jirí Kubánek, Dolní Branná 10 41
KN0020 Jirí Potmešil, Dvur Králové 10 41
KN0153 Libor Kubánek, Dolní Branná 7 41
KN0134 Vladimír Nožicka, Dolní Branná 7 41
KN0018 Jaroslav Strnad, Dvur Králové 16 38
KN0077 Milan Rehák, Libotov 13 38

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)
KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná 10 38
KN0006 David Votocek, Vrchlabí 10 38
KN0003 Petr Curda, Vrchlabí 7 38
KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná 7 38
KN0055 Vlastimil Hlušicka st., Dvur Králové 7 38
KN0070 Pája Krocil, Úpice 7 38
KN0155 Jára Kubánková, Dolní Branná 7 38
KN0009 Petra Levitnerová, Dvur Králové 7 38
KN0030 Roman Nývlt, Trutnov 7 38
KN0071 Josef Smeták st., Úpice 7 38
KN0065 Hana Vydrová, Horice 7 38
KN0093 Jaroslav Birke, Trutnov 4 38
KN0126 Libor Cvancara, Dolní Branná 4 38
KN0067 Miloš Dvorák ml., Trutnov 4 38
KN0026 Eva Adam, Semily 1 38
KN0022 Ludmila Maturová, Libštát 7 36
KN0052 Václav Herout, Trutnov 13 35
KN0151 Ladislav Kubánek, Dolní Branná 13 35
KN0152 Vera Kubánková, Dolní Branná 13 35
KN0017 Jirí Pelák, Dvur Králové 10 35

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0106 Jan Romancák, Porící u Trutnova 10 35
KN0123 Katerina Špidlenová, Dolní Branná 10 35
KN0029 Michal Dvorák, Trutnov 7 35
KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná 7 35
KN0013 Zdenek Jón, Trutnov 7 35
KN0088 Jirí Novotný, Trutnov 7 35
KN0112 Milan Sura, Dolní Branná 7 35
KN0025 Jules Adam, Semily 4 35
KN0036 Erich Kamitz, Chvalec 4 35
KN0035 Jaroslava Kamitzová, Chvalec 4 35
KN0096 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 4 35
KN0097 Tomáš Vrbecký, Trutnov 4 35
KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná 1 35
KN0101 Pavel Kotyk, Žaclér 13 34
KN0069 Pavel Kejzlar st., Úpice 10 33
KN0050 Leoš Herout, Trutnov 10 32
KN0037 Vlastimil Hlušicka ml., Pilníkov 10 32
KN0010 Zdenek Jiránek, Trutnov 10 32
KN0082 Václav Roza, Trutnov 10 32
KN0138 Alfréd Sacher, Dolní Branná 10 32

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80.)
KN0073 Miloslav Tohola, Havlovice 10 32
KN0080 Jan Zirm, Vrchlabí 10 32
KN0120 Jan Doviczyn, Dolní Branná 7 32
KN0149 Karel Fajman, Dolní Branná 7 32
KN0157 Milan Holásek, Vrchlabí 7 32
KN0049 Romana Krulišová, Trutnov 7 32
KN0090 Jaroslav Mrkvicka, Chotevice 7 32
KN0139 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 7 32
KN0072 Josef Smeták ml., Úpice 7 32
KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná 7 32
KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná 7 32
KN0015 Pavel Tomeš, Nový Bydžov 7 32
KN0107 Jaroslav Zajícek, Lipnice 7 32
KN0091 Josef Pich, Trutnov 4 32
KN0111 Robert Sura, Dolní Branná 4 32
KN0105 Jaroslav Hulek, Trutnov 1 32
KN0008 Lenka Hurtová, Trutnov 10 31
KN0166 Martin Tarant, Bílá Tremešná 7 31
KN0163 Petr Svoboda, Jilemnice 4 31
KN0154 Janek Kubánek, Dolní Branná 13 29

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0109 Martin Šimek, Dvur Králové 10 29
KN0074 Zdenek Žácek, Úpice 10 29
KN0044 Lenka Hrbková, Pardubice 7 29
KN0141 Jitka Márynková, Dolní Branná 7 29
KN0087 Petr Novotný, Trutnov 7 29
KN0136 Libuše Nycová, Dolní Branná 7 29
KN0147 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 7 29
KN0145 Radek Tauchman, Dolní Branná 7 29
KN0122 Jirí Vorácek, Dolní Branná 7 29
KN0095 Vera Barancová, Svoboda n. Ú. 4 29
KN0005 Renata Dvoráková, Trutnov 4 29
KN0031 Jan Gabrle, Trutnov 4 29
KN0011 Tomáš Zkusil, Dvur Králové 4 29
KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 1 29
KN0066 Miloš Dvorák st., Trutnov 1 29
KN0032 Petr Matouš, Jilemnice 1 29
KN0121 Antonín Nedvedil, Dolní Branná 1 29
KN0148 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná 1 29
KN0177 Zdenek Korcák, Trutnov 10 28
KN0046 Jaroslav Cížek, Dubenec 10 27

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0110 Martin Bednár, Dvur Králové 4 27
KN0160 Martin Peška, Vrchlabí 10 26
KN0086 Vladislav Škoda, Trutnov 10 26
KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná 7 26
KN0075 Jan Jedlicka ml., Dvur Králové 7 26
KN0040 Karel Kratochvíl, Trutnov 7 26
KN0100 Štepánka Krausová, Dvur Králové 7 26
KN0140 Jirí Sacher, Dolní Branná 7 26
KN0113 Petr Sura, Dolní Branná 7 26
KN0144 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 4 26
KN0033 Jaroslav Matouš, Kuncice n. L. 1 26
KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná 1 26
KN0180 Jirí Renner st., Dolní Branná 7 24
KN0181 Jirí Renner ml., Dolní Branná 4 24
KN0162 Jirí Jelínek, Vrchlabí 13 23
KN0028 Milena Püschelová, Trutnov 13 23
KN0054 Hana Jiránková, Trutnov 10 23
KN0135 Jaroslav Nyc, Dolní Branná 10 23
KN0130 Jaroslav Strížek, Dolní Branná 10 23
KN0102 Jaromír Jedlicka, Trutnov 7 23

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 140. místo)
KN0012 Otakar Jón, Trutnov 7 23
KN0060 Sona Kábrtová, Trutnov 7 23
KN0068 Jaroslav Osowiecki, Žaclér 7 23
KN0124 Anna Pilgrová, Dolní Branná 7 23
KN0142 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 7 23
KN0078 Víta Schafránek, Radvanice 7 23
KN0143 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 7 23
KN0076 Miloš Jirsák, Vrchlabí 5 23
KN0125 Eva Šimunková, Dolní Branná 1 23
KN0174 Víta Machalík, Trutnov 10 22
KN0108 Kurt Püschel, Žaclér 10 22
KN0173 Petr Bureš, Trutnov 7 22
KN0176 Martin Korcák, Trutnov 7 22
KN0165 Martin Bíba, Dvur Králové 4 22
KN0170 Petr Stierand, Malé Svatonovice 4 22
KN0182 Kveta Rennerová, Dolní Branná 10 21
KN0089 Tomáš Teichmann, Trutnov 5 21
KN0098 Tomáš Kruliš, Trutnov 4 21
KN0023 Zdenek Matura, Libštát 4 21
KN0164 Vítezslav Tobolka, Horní Branná 13 20

OS III. TŘÍDY (141. – 160. místo)
KN0103 Karel Havelka, Trutnov 10 20
KN0053 Michal Jiránek, Trutnov 10 20
KN0027 Klaus Püschel, Trutnov 10 20
KN0172 Tomáš Houška, Jicín 8 20
KN0045 Jitka Cížková, Dubenec 7 20
KN0039 Blažena Kratochvílová, Trutnov 7 20
KN0137 Václav Nyc, Dolní Branná 7 20
KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná 4 20
KN0081 Jirí Roza, Horice 4 20
KN0079 Marta Suchá, Radvanice 4 20
KN0156 Pavel Zuzánek, Vrchlabí 4 20
KN0024 Josef Dymácek, Vrchlabí 1 20
KN0117 Zdena Surová, Dolní Branná 1 20
KN0171 Karel Kucera, Malé Svatonovice 7 19
KN0175 Jaroslava Korcáková, Trutnov 4 19
KN0159 Evžen Holásek, Vrchlabí 10 18
KN0041 Irena Balánová, Trutnov 7 18
KN0021 Lukáš Matura, Libštát 7 18
KN0183 Jan Forbelský, Dolní Branná 4 18
KN0092 Eva Pichová, Trutnov 7 17

OS IV. TŘÍDY (161. – 180. místo)
KN0014 Jaroslav Rufer, Trutnov 7 17
KN0019 Jirí Schreiber, Dvur Králové 4 17
KN0056 Milada Šrutková, Dvur Králové 4 17
KN0127 Jindrich Šubrt, Dolní Branná 4 17
KN0184 Jaroslav Moravec, Dolní Branná 10 15
KN0043 František Balán st., Trutnov 1 14
KN0062 Jan Jedlicka, Dvur Králové -2 14
KN0063 Karel Korunka, Dvur Králové -2 14
KN0179 Vladimír Pavlis, Dvur Králové 1 12
KN0094 Marek Birke, Trutnov 4 11
KN0061 Alena Jedlicková, Dvur Králové -2 11
KN0167 Bretislav Hradecký, Nové Lesy 4 10
KN0169 Ráca Srnícek, Dvur Králové -2 10
KN0099 Luboš Mašek, Lánov -2 9
KN0051 Michal Herout, Trutnov 7 8
KN0178 Daniel Gabrle, Trutnov 2 8
KN0161 David Bürger, Vrchlabí -4 6
KN0158 Pavlína Holásková, Vrchlabí 1 5
KN0146 Jan Mecír, Dolní Branná -2 5

LIGA AMATÉRŮ (181. – 182. místo)
KN0185 Vratislav Cink, Špindleruv Mlýn 1 1
KN0038 Katerina Šrámková, Trutnov 0 -2

TÝMOVOU SOUTĚŽ VEDOU HOŘICKÉ VYDRY

LIGA MISTRŮ (1. – 5. místo)
1. Hořické Vydry (Josef Vydra, Aneta Vydrová, Hana Vydrová)⋌30 132
2. Sparta (Pavel Holý, Marie Holá, Romana Krulišová)⋌42 120
3. Škubánci (Jiří Kubáněk, Ladislav Kubáněk, Věra Kubáňková)⋌36 111
4. Fotbal Dvůr (Pavel Tomeš, Jaroslav Macek, Jiří Pelák)⋌21 111
5. Lišáci (Libor Kubáněk, Janek Kubáněk, Jára Kubáňková)⋌27 108

EVROPSKÁ LIGA (6. – 20. místo)
6. Děda Pepa (Pája Kročil, Josef Smeták st., Josef Smeták ml.)⋌21 108
7. Karoso-tým (Karel Kábrt, Roman Kábrt, Soňa Kábrtová)⋌27 105
8. Krakonoš (Jaroslava Kamitzová, Erich Kamitz, Vlastimil Hlušička ml.)⋌18 102
9. Vodáci (Michal Dvořák, Roman Nývlt, Jan Gabrle)⋌18 102
10. Matut (Petr Matouš, Jaroslav Matouš, Eliška Matoušová)⋌6 99
11. Abu Dhabi (Petr Čurda, David Votoček, Vítězslav Tobolka)⋌30 96
12. SBS – Trunečkovi (Jaroslav Strnad, Jiří Schreiber, Jiří Potměšil)⋌30 96
13. Křížovkáři (Josef Hanuš, Renáta Hostínová, Vladimír Nožička)⋌18 96
14. Děda tým (Renata Dvořáková, Miloš Dvořák st., Miloš Dvořák ml.)⋌9 96
15. Botafogo (Petra Levitnerová, Vlastimil Hlušička st., Milada Šrůtková)⋌18 93
16. Sůráci (Robert Sůra, Milan Sůra, Petr Sůra)⋌18 93
17. Bukáci (Miroslav Dreveniak, Josef Dreveniak, Zdena Dreveniaková)⋌15 93
18. Tornádo (Josef Dymáček, Jules Adam, Eva Adam)⋌6 93
19. Sachráci (Alfréd Sacher, Jaroslava Sacherová, Jiří Sacher)⋌24 90
20. Piváci (Ladislav Šimek, Jaroslav Střížek, Ladislav Nosek)⋌18 90

MOL CUP (21. – 45. místo)
21. Chalupáři (Jan Doviczyn, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌15 90
22. Sokolíci (Hana Pitrmucová, Vlastimil Pitrmuc, Karel Fajman)⋌15 90
23. Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌15 87
24. Umpa Lumpa! (Petr Kiss, Martin Tarant, Břetislav Hradecký)⋌19 86
25. Kousci Laušmanovi (Tomáš Zkusil, Martin Šimek, Martin Bednář)⋌18 85
26. Sousedé (Zdena Sůrová, Vlasta Suková, Miloslav Nykl)⋌12 84
27. Pošťačky (Kateřina Špidlenová, Anna Pilgrová, Eva Šimůnková)⋌18 81
28. DNA Trutnov (Irena Balánová, František Balán ml., František Balán)⋌18 79
29. 3R (Lenka Hrbková, Jitka Čížková, Jaroslav Čížek)⋌24 76
30. Herouti (Leoš Herout, Michal Herout, Václav Herout)⋌30 75
31. Jirkys team (Zdeněk Jiránek, Michal Jiránek, Hana Jiránková)⋌30 75
32. Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón, Jaroslav Rufer)⋌21 75
33. Školačky (Jitka Márynková, Milena Pitrmanová, M. Tauchmanová)⋌21 75
34. Arya tým (Lukáš Matura, Ludmila Maturová, Zdeněk Matura)⋌18 75
35. Santa tým (Lenka Hurtová, Klaus Püschel, Milena Püschelová)⋌33 74
36. Bytovkáři (Jaroslav Nyč, Libuše Nyčová, Václav Nyč)⋌24 72
37. FC Amok (Jaroslava Korčáková, Martin Korčák, Zdeněk Korčák)⋌21 69
38. U tratě (Jiří Renner st., Jiří Renner ml., Květa Rennerová)⋌21 69
39. Králíci (Jaroslav Osowiecki, Petr Stierand, Karel Kučera)⋌18 64
40. Údržbáři (Vlastimil Pitrman, Radek Tauchman, Jan Mečíř)⋌9 60
41. Horní Jelení (Martin Peška, David Bürger, Jiří Jelínek)⋌19 55
42. Borci (Milan Holásek, Pavlína Holásková, Evžen Holásek)⋌18 55
43. Podharťský sběr (Martin Bíba, Jiří Rejl, Ráda Srníček)⋌6 48
44. Břéťa tým (Kateřina Šrámková, Blaž. Kratochvílová, Karel Kratochvíl)⋌14 44
45. Chataři 210 (Alena Jedličková, Jan Jedlička, Karel Korunka)⋌-6 39