Broumov – Trutnov 1:5 (0:2)

Úvodních deset minut hráli domácí, ale jejich aktivita jim žádnou šanci nepřinesla. Poté přebrali iniciativu Trutnovští a jasně lepší byli až do konce utkání.

Skóre zápasu otevřeli hosté ve 33. minutě po akci, která se zrodila z autového vhazování. Holubec míč mezi dvěma hráči výborně prostrčil na Markse, ten dal pod sebe na vápno, Kejzlar levačkou vypálil a Hejna se po zákroku brankáře Martina dostal ke gólové dorážce – 0:1. Podruhé v první půli se Trutnov prosadil těsně před přestávkou. Rychlý brejk zakončil po samostatné akci Holubec průstřelem domácího gólmana. A před odchodem do šaten Broumov postihla další rána v podobě vyloučení Možného po dvou žlutých. Obě dostal za protesty.

Trutnovský tým to tak měl ve druhém poločase proti deseti jednoduché. Navíc už v 54. minutě nedal šanci brankáři Martinovi nádhernou křížnou střelou Groer – 0:3. V 73. minutě už asi popáté nezafungovala domácí ofsajdová past. Marks s Kamitzem ji překonali jednoduchou narážečkou a na domácí branku se rázem řítili tři trutnovští hráči. Michal Kamitz přihrál Holubcovi a ten do prázdné branky dal svůj 27. gól v sezoně – 0:4.

Poslední letošní branka Trutnova v krajském přeboru padla v 85. minutě, a možná tak trochu symbolicky jí vstřelil brankář. Ne ovšem Šťastný, který chytal, ale střídající Miloš Kamitz, jenž na posledních dvacet minut naskočil do útoku. Domácí gólman špatně vykopl míč a Hejna s Kamitzem na něj běželi sami – 0:5. Minutu na to se o čestný úspěch domácích postaral výstavní ránou Kuchta.

Fakta – branky: 86. Kuchta – 43. a 73. Holubec, 33. Hejna, 54. Groer, 85. Miloš Kamitz. Rozhodčí: Staněk (Hradec Králové). ŽK: 5:6. ČK: 1:0 (44. Možný). Diváci: 150.

Sestavy – Broumov: Martin – Harasevič, Strelec, Panny, Vejprava (82. Skalický) – Kuchta, Hušek, Možný, Štejnar (78. Fajstl) – Hanzlík (70. Schubert), Šorfa. Trutnov: Šťastný – Kejzlar, Kozák (46. Mařas), P. Makovský, Syrovátka – Ficner (46. Groer), Kuneš, Marks, Michal Kamitz – Holubec (73. Miloš Kamitz), Hejna.