Divize C

Převýšov – Chrudim 4:2

Východočeské derby zvládl lépe domácí Převýšov, jenž byl v utkání produktivnější.

Fakta – branky: 8. Franc, 54. Galovič, 66. Novák, 93. Dvořák – 53. Michalec, 88. Kroutil. Rozhodčí: Hlaváč (Dobrovice). ŽK: 1:3. Diváci: 250. Poločas: 1:0. SK Převýšov: M. Pilař - Brychta, Jarkovský, Krejčí, Šmíd - Franc, T. Hrabík (63. A. Petr), Breda, Dvořák - Novák (69. Semelka), Galovič (89. Rogovik). AFK Chrudim: Žďánský – Klíma, Linhart, Rahimič, Radouš – Vágner (38. Hauf), Zvára, Vodrážka (63. Kroutil), Rešetár – Vladyka, Michalec (75. Luptovský). (pt)

Živanice – FC Hradec Králové B 1:1

Domácí vstoupili do utkání aktivně, ale hradeckou branku ohrožovali jen střelbou z dálky. Hosté zahrozili ve 27. min, kdy si za domácí obranu zaběhl Voltr, technicky přehodil Černíka, ale netrefil branku. Ve 34. min. měl po závaru příležitost Kaciáň, ale Holého neprostřelil. V závěru půle měli několik šancí hosté.

Po změně stran nejprve hradecký Voltr neproměnil penaltu, míč se odrazil jen od tyče. Poté byl vyloučen Kábrt, ale v početním oslabení Hubička připravil šanci pro Čecha, jenž nezaváhal. Domácí srovnali z opakovaně nařízené penalty. Podlipnému ji nejprve Holý zneškodnil (předčasně vyběhl), ale Merganc byl úspěšnější.

Fakta – branky: 79. Merganc z pen. – 64. J. Čech. Rozhodčí: Doležel (Frýdlant). ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (63. Kábrt). Diváci: 250. Poločas: 0:0. Sokol Živanice: V. Černík – Mocanu (86. Peterka), Vrážel, Vrba, Černohubý – Podlipný, Gorol, J. Jedlička, Michal – Kaciáň (79. Balog), Merganc. FC Hradec Králové B: Holý – Černý, Němeček, Kábrt, Špidlen – Voltr (57. J. Čech), Veselka, Nemček, Hečko – Dorotík (46. Kuťák), Hubička (69. Kouřil).(jma)

N. Bydžov – N. Paka 3:0

Úvodní branky se domácí dočkali po půlhodině hry, zasloužené vítězství pečetili dvěma přesnými zásahy po změně stran. V rámci bydžovské pouti zavítalo na stadion 600 diváků!

Fakta – branky: 34. Žalman, 62. Vaníček, 89. Obermajer. Rozhodčí: Myška. ŽK 2:1. Diváci: 600. Poločas: 1:0. RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Pilař (78. Šoufek), Kubelka, Žalman, Vaněk – Vaníček, Obermajer, Blažej, Tomeš - Janouch (88. Václavek), Kazda (81. Valenta). 1. FK Nová Paka: Balatka – Mačí, Čokina, Ptáček, Musil (85. Pavlidis) – Jisl (70. Mička), Rozsévač, Novák, Jelínek (65. Kout) – Bažík, Banda. (vb)

I. A TŘÍDA a 1. B TŘÍDA KRÁLOVÉHRADECKA

I. A TŘÍDA

Roudnice – Hořice 5:0 (3:0). Branky: Pajgrt 2, Jan Koblížek 2, Vlnas. Třebechovice p. O. – Kratonohy 3:1 (2:1). Branky: Patka 2, Polák – R. Štěpánek z pen. Chlumec n. C. – Červený Kostelec 0:0. Dobruška – Vrchlabí 1:1 (0:0). Branky: T. Zilvar – Horák. Kostelec nad Orlicí – Trutnov B 3:1 (2:0). Branky: Mlynář 2, Karnas – vlastní. Jaroměř – Libčany 2:1 (1:0). Branky: Böhm, T. Holeček – Tušic. Lázně Bělohrad/Pecka – Dvůr Králové 0:0.

I. B TŘÍDA – skupina A

St. Paka – Mostek 3:3 (1:0). Branky: Pluhař, Bíl, Fišar – Beššapošnikov, Novák, Brád〜le. J. Lázně – Jičín B 4:1 (3:1). Branky: Kult, Němeček z pen., Koblížek, Kašpar – Bičiště. Ml. Buky – Hlušice 2:0 (0:0). Branky: Mikolajczyk, Síč. Rudník – Sobotka 1:5 (1:3). Branky: Sucháň – Janatka 2, Ort, Šimek, Nývlt. Miletín – Libáň 1:4 (1:2). Branky: Machačka – Mička, Banyácski, Radek Horák, Barcal. Železnice – Úpice 0:4 (0:0). Branky: M. Kulhánek 2, Nývlt 2. Milíčeves – H. St. Město 5:1 (3:0). Branky: Kalenda 3, Ouhrabka, K. Rejha – Nývlt.

I. B TŘÍDA – skupina B

Opočno – Loko Hradec 1:0 (1:0). Branka: Praus. Nové Město n. M. – Černíkovice 0:3 (0:1). Branky: Černý, Hanuš, Nosek. Vamberk – Malšovice 1:1 (1:1). Branky: Flekr – Krucký. České Meziříčí – Slavia Hradec 2:2 (1:1). Branky: J. Tomášek 2 – O. Krempa, Erber. Ohnišov – Babí 1:5 (0:1). Branky: Rydlo – Flaška 2, Fiedler, Fetér, Kozák. Dohalice – Předměřice 2:4 (1:1). Branky: Blecha, Marek – Šimerda 3, Bareš. Albrechtice – Častolovice 2:6 (1:4). Branky: L. Velíšek, Strnad – P. Mráz 3, Přikryl 3.

1. Černíkovice 2 0 0 6:0 6
Opočno 2 0 0 6:0 6
3. Předměřice 2 0 0 5:2 6
4. Slavia HK 1 1 0 9:2 4
5. Častolovice 1 1 0 8:4 4
6. Babí 1 1 0 6:2 4
7. Malšovice 1 1 0 4:1 4
8. Vamberk 0 2 0 3:3 2